Sledujte Formule 1 Live online

 

Sledujte Formule 1 Live online

Zverejnené: 21. februára 2023

Majstrovstvá sveta Formule 1 do roku 2023 budú k dispozícii iba pre streaming v niekoľkých krajinách. Vyskúšajte PureVPN už za 0,99 dolárov a užite si F1 odkiaľkoľvek na svete:

1. Predplatiť a stiahnuť PureVPN
2. Pripojte sa k umiestneniu amerického servera
3. Navštívte ESPN a začnite streamovať

V priebehu rokov sa fanúšik, ktorý sledoval motoristické športy, zvýšil desaťnásobne. Dôvodom tohto masívneho nárastu je však iba hŕstka závodných podujatí a majstrovstiev, medzi ktoré patrí Majstrovstvá sveta Formuly 1..

 

Majstrovstvá sveta vo formule jedna do roku 2023

Majstrovstvá sveta Formuly 1 sú série rôznych pretekov automobilových pretekov, ktoré sa konajú po celom svete a sú vybavené automobilmi Formuly 1. Tento rok máme Majstrovstvá sveta Formuly 1 do roku 2023, čo bude 71. ročník turnaja.

Prvá veľká cena majstrovstiev 2023, austrálska veľká cena, sa uskutoční 15. marca 2023 v okruhu Melbourne Grand Prix Circuit v Melbourne. Takže pre všetkých, ktorí majú záujem sledovať live a online šampionát, sme tu, aby sme vám pomohli. Tu je sprievodca, ako môžete sledovať všetky tieto nadchádzajúce preteky naživo a online odkiaľkoľvek na svete.

Ako sledovať živé vysielanie Formuly 1

Bolo by veľkým sklamaním, ak by si fanúšik F1 nemohol vychutnať živé vysielanie Formuly 1 kvôli nedostupnosti živého vysielania. Preto sme pre všetkých fanúšikov pripravili sprievodcu streamingom, ktorý by sledoval živé vysielanie F1 pomocou VPN.

Tu je jednoduchý postup krok za krokom, ako sledovať živé vysielanie F1:

1. Zaregistrujte sa do služby PureVPN
Získajte ročný plán a sledujte, ako sa všetkých 22 pretekov Grand Prix F1 pohybuje bez problémov.

2. Stiahnite si PureVPN
Stiahnite si aplikáciu VPN alebo ju nakonfigurujte na preferovanom zariadení. PureVPN podporuje všetky hlavné zariadenia, na ktorých si môžete užiť živé preteky F1, ako sú počítače, mobilné telefóny, tablety, smerovače, PS / Xbox, KODI, ROKU, inteligentné televízory atď..

3. Sledujte preteky F1 Live zadarmo
Najlepším spôsobom, ako sledovať online live prenos Formule 1 online, je spustenie aplikácie PureVPN a pripojenie k TF1 alebo TenPlay zo zoznamu kanálov v režime streamovania. Po vytvorení pripojenia sa webová stránka kanála otvorí na novej karte. Prejdite na F1 alebo sledujte živé vystúpenie a začnite si užívať obľúbeného vodiča v priamom prenose.

Vo vysielacom zozname F1 je niekoľko ďalších kanálov, ktoré vysielajú živé preteky v rôznych regiónoch vo viacerých jazykoch. Ak chcete sledovať ktorýkoľvek z nižšie uvedených kanálov, musíte vykonať prvé 2 kroky tak, ako sú, a v treťom kroku vyhľadať kanál v zozname aplikácií alebo sa pripojiť k serveru krajiny, kde je kanál prístupný..

Kde sa pozerať na majstrovstvá sveta Formuly 1 do roku 2023

Majstrovstvá sveta Formuly 1 sú jednou z najpopulárnejších motoristických udalostí všetkých čias. Z tohto dôvodu sa vysiela na celom svete na mnohých kanáloch a streamovacích službách. Tu je zoznam všetkých z nich:

Streamovanie kanálov Krajina

Tenplay, Kayo Sports Austrália
ESPN+ Spojené štáty
TSN / RDS Kanada
Zápas TV Rusko
RTL Nemecko
ORF Rakúsko
RTBF Belgicko
NOS Holandsko
Canal +. TF1 Francúzsko
Digi Sport Rumunsko
Fuji TV Ďalej Japonsko
Kanál 4 Spojene kralovstvo
F1 TV Pro Nemecko, Francúzsko, USA, Mexiko, Belgicko, Maďarsko, Rakúsko

Sledujte živé vysielanie F1 bez oblohy

Sky Sports F1 má najdrahšie predplatné na všetkých športových kanáloch. Ich pokrytie a kvalita streamovania sú síce výnimočné, ale vo Veľkej Británii sú prísne obmedzené. Dokonca ani neumožňujú proxy alebo VPN získať prístup k nim cez UK IP. To je veľká prekážka pre fanúšikov F1, ktorí si chcú užiť preteky Formuly 1 naživo.

Okrem toho ich športové vstupy cez NowTV, ako napríklad Day Pass, Week Pass alebo Monthly Pass, vyžadujú na spracovanie platieb kreditnú kartu so sídlom vo Veľkej Británii. To znamená, že aj keď k nemu získate prístup cez VPN, nebudete mať možnosť získať ich predplatné, ak nemáte britskú kreditnú kartu.

PureVPN navrhuje streamingové kanály pre fanúšikov F1, ktorí sa nechcú pozerať na oblohe alebo nemajú prístup k službe Sky Sports.

Ako streamovať Formule 1 Grand Prix naživo na webe TenPlay?

Živé vysielanie Formule 1 si môžete vychutnať aj v prípade, že ste mimo Austrálie. Stačí:

 1. Stiahnite si VPN
 2. Pripojte sa k akémukoľvek austrálskemu serveru
 3. Zamierte na oficiálnu webovú stránku TenPlay a užívajte si Formule 1 naživo!

Ako streamovať Grand Prix Formuly 1 do siete ESPN?

Fanúšikovia Formule 1 môžu vysielať všetky preteky na ESPN mimo USA. Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Stiahnite si PureVPN
 2. Pripojte sa k akémukoľvek serveru v USA
 3. Zamierte na oficiálnu webovú stránku ESPN a užite si živé vysielanie Formuly 1
  Ako sledovať Dota 2 The International 2023 pomocou VPN

Ako streamovať Grand Prix Formuly 1 naživo na TSN?

Žijete mimo Kanady a chcete sa pozerať na Grand Prix Formuly 1 na TSN? Neboj sa! Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Stiahnite si PureVPN
 2. Pripojte sa k akémukoľvek kanadskému serveru
 3. Zamierte na oficiálnu webovú stránku TSN a užite si živé vysielanie Formuly 1

Ako žiť stream oficiálneho F1 TV Pro?

Teraz môžete sledovať F1 TV live na F1 TV Pro. Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Stiahnite si PureVPN
 2. Pripojte sa k akémukoľvek serveru v USA
 3. Zamierte na oficiálnu webovú stránku F1 TV Pro a užívajte si Formule 1 naživo

Ako žiť stream 2023 F1 naživo na Hotstar?

Sledujte živé formule 1 na Hotstar podľa týchto jednoduchých krokov:

 1. Stiahnite si VPN
 2. Pripojte sa k indickému serveru
 3. Zamierte na oficiálnu webovú stránku Hotstar a live streamujte Formula 1

Formulár 1 v USA

F1 je globálny fenomén s fanúšikmi a nasledovníkmi takmer vo všetkých častiach sveta, pričom v USA existuje pomerne veľké množstvo. Nie blízko európskych krajín, ako je Francúzsko a Taliansko, ale je to vzostupný trend. V porovnaní s predchádzajúcim, Formula One zaznamenala v tejto sezóne v USA ESPN masívny nárast o 19% v priemere o 671 000 divákov. ESPN a F1 navyše začiatkom novembra ’19 podpísali predĺženú trojročnú dohodu19.

Aké možnosti majú nožnice na káble, ak nechcú prekonať problémy spojené s prilepením k televíznej obrazovke alebo zaplatením prísne vysokej ceny za televízny kábel?

Kde môžem v USA streamovať formule 1?

Našťastie existuje veľa životaschopných možností pre tých, ktorí nechcú predplatné káblovej televízie v USA.

Závesný televízor

Sling TV je vynikajúca streamovacia služba v USA na sledovanie F1. Môžete si zvoliť plán medzi Orange (30 $ / mesiac), Blue (30 $ / mesiac) a Orange + Blue (45 $ / mesiac) podľa svojho rozpočtu a potreby, s kanálmi ESPN dostupnými v Orange a Orange + Blue. Počet súčasne pripojených zariadení sa tiež líši, pričom Orange + Blue umožňuje 4, čo je maximálny počet simultánnych tokov povolený vo všetkých plánoch. Je to jediná služba, ktorá má ESPN, ESPN 2 a ESPN 3. Služba Sling TV tiež ponúka natívne aplikácie pre mnoho streamingových zariadení, ako sú Apple TV, Roku, Amazon Fire TV atď. Najlepšie je, že si ju môžete vyskúšať zadarmo po dobu siedmich dní a ak to nevyhovuje vašim potrebám, ukončite ho.

Hulu so živou televíziou

Kto nemiluje Hulu v USA? Je to komplexná platforma na streamovanie videa na požiadanie, ktorá ponúka nielen množstvo filmov a televíznych programov, ale aj živé televízne programy, vrátane populárnych kanálov, ako sú ABC, ESPN a ESPN 2. Medzi štyri dostupné úrovne služieb ; Basic (5,99 dolárov / mesiac), Premium (11,99 dolárov / mesiac), Basic + Live TV (54,99 dolárov / mesiac) a Premium + Live TV (60,99 dolárov / mesiac), môžete si vybrať medzi poslednými dvoma, ak chcete získať prístup k živému toku F1 , Vďaka prémiovému plánu, ktorý umožňuje jednorazové kliknutie na živé športy a originály Hulu, ako je príbeh The Handmaid’s Tale, sa vyplatí. Pred zakúpením služby môžete kedykoľvek využiť svoju 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

YouTube TV

Za 50 dolárov mesačne ponúka služba YouTube TV peknú sladkú ponuku. Nevyžaduje sa žiadna zmluva, ponúka okamžitý prístup k 70+ hlavným kanálom v troch simultánnych tokoch bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Či už ste v oblasti športu, spravodajstva alebo všeobecnej zábavy, ako je jedlo a filmy, YouTube TV má určite kanál, ktorý uspokojí vaše potreby. Niektoré populárne, ktoré stojí za zmienku, by tu boli BBC, FOX, Disney, NBC, AMC, CNBC, atď. Okrem toho je to jediná služba s neobmedzeným ukladaním DVR. Vďaka okamžitému prístupu k ESPN aj ABC je YouTube TV vynikajúcou platformou na pretekanie pretekov F1. Môžete si to vyskúšať zadarmo a pred siedmimi dňami vám ponúknuť kauciu, ak vám to nebude dobre vyhovovať.

Najlepšie streamingové weby na pozeranie Formula 1 Live online

Aj keď v tabuľke je uvedených viac ako tucet streamovacích kanálov, najlepšie webové stránky na priame vysielanie pretekov Formule 1 online sú,

 1. F1 TV Pro – anglicky
 2. Zápas televízie (zadarmo s VPN) – ruština
 3. RTL – nemčina
 4. TF1 – francúzština
 5. HotStar – anglicky
 6. TenPlay – anglicky

Tieto webové stránky sú vyberané na základe kvality streamovania, moderátorov a cenovej dostupnosti od všetkých fanúšikov F1.

Rozpis majstrovstiev sveta formule jedna do roku 2023

Tu je kompletný harmonogram nadchádzajúcich majstrovstiev sveta:

Dátum pretekov okruhu okruhov Grand Prix

1 Austrálska veľká cena Okruh Grand Prix v Melbourne, Melbourne 15. marca
2 Bahrajnská veľká cena Bahrain International Circuit, Sakhir 22. marca
3 Vietnamská veľká cena Hanoi Street Circuit, Hanoj 5. apríla
4 Čínska veľká cena Shanghai International Circuit, Shanghai 19. apríla
5 Holandská veľká cena Okruh Zandvoort, Zandvoort 3. mája
6 Grand Prix Španielska Circuit de Barcelona-Catalunya, Montmeló 10. mája
7 Monako Grand Prix Circuit de Monaco, Monte Carlo 24. mája
8 Azerbajdžanská veľká cena Okruh mesta Baku, Baku 7. júna
9 Kanadská veľká cena Okruh Gilles Villeneuve, Montreal 14. júna
10 Francúzska veľká cena Okruh Paul Ricard, Le Castellet 28. júna
11 Rakúska veľká cena Red Bull Ring, Spielberg 5. júla
12 Britská veľká cena Okruh Silverstone, Silverstone 19. júla
13 Maďarská veľká cena Hungaroring, Mogyoród 2. augusta
14 Belgická veľká cena Circuit de Spa-Francorchamps, Stavelot 30. augusta
15 Talianska veľká cena Autodromo Nazionale Monza, Monza 6. september
16 Singapurská veľká cena Okruh Marina Bay Street, Singapur 20. septembra
17 Ruská veľká cena Soči Autodrom, Soči 27. septembra
18 Japonská veľká cena Medzinárodné závodné ihrisko Suzuka, Suzuka 11. októbra
19 Veľká cena Spojených štátov Okruh Americas, Austin, Texas 25. októbra
20 Grand Prix mesta Mexico City Autódromo Hermanos Rodríguez, Mexico City 1. novembra
21 Brazílska veľká cena Autódromo José Carlos Pace, São Paulo 15. novembra
22 Grand Prix Abú Zabí Okruh Yas Marina, Abú Zabí 29. novembra
  Ako sťahovať a inštalovať Kodi 18 na akomkoľvek zariadení

Očakávania fanúšikov od sezóny Formuly 1

Niektorých fanúšikov F1 sme sa opýtali na ich očakávania pre nadchádzajúcu sezónu F1 2023. Tu je to, čo museli povedať:

Rex Mutero, ktorý pracuje v spoločnosti Paramount Pictures a je fanúšikom F1, hovorí: „Myslím, že to bude veľmi zaujímavá sezóna z pohľadu jazdcov, inak bude trať pokračovať. Silne cítim Landa Norrisa, že Mclaren bude napodobňovať debutovú sezónu Lewisa Hamiltona v roku 2007. Leclerc bude určite najťažším spoluhráčom Seba, pretože obaja budú súťažiť o WDC.

Problémy s trvalými pneumatikami značky Mercedes im budú brániť, ale nie ako v roku 2013. Red Bull sa nestane prednými jazdcami, bude ich brzdiť motor. Podarí sa mu vyhrať niekoľko pretekov. Gasly sa bude zhodovať s Maxom, ale Max bude mať prednosť. Renault bude silnejší ako v minulej sezóne. Riccardo ukáže Hulkenbergovi, ako byť na pódiu. Kvyat bude rovnaký starý Kvyat. Haas Drivers opäť stratia naozaj dobré auto. Kimi sa bude nudiť na trati aj mimo nej. Mclaren oznámi, že Fernando Alonso sa vráti na sezónu 2023 a partner Lando Norris. “

Henny Triskaidekaman, nadšenec Formuly 1 od roku 2004, zdieľala svoje predpovede po austrálskom FP. Očakáva, že „Lewis Hamilton bude čeliť vážnejším výzvam od Valtteri Bottas. Cirkulujúce správy o obavách verejnosti z nudných povrchov F1 (podobne ako v rokoch 2013 – 2014). Navyše Lewis už pod jeho menom nazbieral päť titulov. Som presvedčený, že si neuvoľnil priľnavosť pri hľadaní šiesteho titulu, ale Valtteri je stále tu, aby mu dal nejaké prekážky..

Charles Leclerc bude vážne čeliť Sebastianovi Vettelovi nečakaným spôsobom. Seb môže túto bitku prehrať a bude čeliť hroziacej klesajúcej kariére. Seb často čelí mentálnemu problému, keď spároval mladšieho vodiča (naposledy to bol Ricciardo v roku 14). Tentoraz bude Charles, ktorý nesie zodpovednosť iba za to, aby ukázal svoj skutočný potenciál ako Ferrari budúcnosť, čeliť Sebastianovi, ktorému hrozí upadajúca kariéra po tom, čo jeho titulné číslo prekonalo Lewisa. Austrálsky tímový poriadok to všetko ukázal v skratke. Aj táto vecná objednávka. Som si istý, že jedného dňa sa Sebastian bude hnevať na niečo súvisiace s tímovým poriadkom, možno v júni alebo júli.

Max Verstappen bude vážnou výzvou pre titul svetového jazdca. Jeho odvážny pohyb v Sebastian v austrálskom GP a jeho dominancia smerom k Pierrovi (Gasly) tento potenciál bezpochyby zabalili. Fernando Alonso sa ohlási, že sa v lete jedného dňa vráti do F1 2023. Stále nemôžem predpovedať, kde by pristál (ale verím, že ho Red Bull nepodpísal pre problém s vekom a správaním), ale táto výzva Honda prinúti Fernanda, aby prehodnotil svoje rozhodnutie..

Jeden z Albon alebo Giovinazzi sa chystá vyzliecť pred koncom sezóny. Vzhľadom na to, že Russell a Norris sú britskí vodáci nováčikov, v ktorých ich môžu dostať do „bezpečnejších situácií“, sú tu vodiči Albon a Giovinazzi, ktorí sú zraniteľnejšími voči vyzliekaniu..

Williamsovi sa bude ďalej venovať. George Russell je zrejme lepší ako Robert Kubica v Austrálii, keďže Kubica má určité problémy, ktoré ho donútili postaviť sa do tejto rasy trikrát. Ak však výkon austrálskeho GP ukázal skutočnú silu Williamsovej, budúcnosť pre Williams v tejto sezóne bude taká slabá ako v minulej sezóne.

  Sledujte BeIN Sports odkiaľkoľvek s VPN

Svetový titul vodiča bude potvrdený pred posledným závodom (opäť) a titul svetového konštruktora bude potvrdený o dvoch pretekoch pred svetovým titulom vodiča. Celkovo budú preteky také podobné ako v minulej sezóne, s niekoľkými novými prekvapeniami z dynamiky zmien šoférov a konkurenčných vecí. “

Fanúšik Formuly 1 Dany Bravo si myslí, že Vettel tento rok vyhrá šampionát. “Medzi top 4 bude existovať úzka priepasť. Haas bude tvrdo bojovať s Renaultom, ak budú jeho vodiči sústredení.” Williams opäť zlyhá a McLaren a Racing Point skončia na 3. mieste. Rookies neočakávam veľa. Charles Lecrec a Pierce Gasly budú môcť urobiť dojem.

Osobne nechcem ľahkú súťaž pre vodičov a konštruktérov. V každom závode by mal byť úzky boj a rôzni víťazi pódií. To bude možné spolu s Ricciardom a Kimi. “

Clemens Sehi je nemecký fanúšik F1 a podporovateľ Vettelu. Od sezóny 2023 Formule 1 veľa očakáva, ale už nebude viac vzrušujúci. Myslím, že to bude skoro také isté, s tým, že Mercedes bude tento rok obľúbený. Každopádne dúfam, že to bude bližšie ako minulý rok. Bolo by to skvelé pre celý šport. Myslím si, že dôležitým bodom je nový systém ochrany hlavy, ktorý sa zavedie túto sezónu. Určite to bude mať výrazný vizuálny dopad na F1. Bude to však mať vplyv aj na výsledky? Môžem len dúfať.

Terrance Charles je od roku 2002 masívnym pokračovateľom Formuly 1 a podporuje Ferrari. Hovorí: „Očakáva sa, že nová sezóna bude thriller, najmä toto je štvrtý rok nového nariadenia Turbo – Hybrid, preto sa očakáva, že podmienky hry budú oveľa bližšie. Pokazanie klov sa však nezmení ako vášnivý nadšenec F1, vidím Red Bull prenasledovať Mclarena z cesty a Ferrari za sebou. “

Mertol Shahin z Bulharska je od roku 1997 fanúšikom F1, ale stručne, ale náhle, popísal súčasnú situáciu majstrovstiev konštruktorov „Redbull nemá motor, Ferrari nemá vodiča. Očakávam, že Mercedes opäť vyhrá oba tituly. “

Gautam Sharma a indický študent a fanúšik Formuly 1 hovoria: „Očakávam, že Lewis Hamilton bude dominovať a vyhrať Majstrovstvá jazdcov s Mercedesom, ktorý zabalí majstrovstvá konštruktérov. Vettel bude spolu s Red Bull robiť tvrdý boj. ““

Ben Smith, fanúšik F1 za posledných 25 rokov podporuje Mercedes a hovorí: „Mercedes 1/2 na šampionáte vodičov – Hamiltonovi bude udelený štatút č. 1 – úprimne si myslím, že toto je zavesenie jeho novej zmluvy, chce to ale Toto chce zachovať rovnakú rivalitu. Neexistuje spôsob, ako nechať značku Hamilton ísť.

Red Bull pravdepodobne urobí dobrú show v prvej polovici sezóny, ale potom zje nejaké pokuty za nové časti motora (rovnako ako väčšina tímov poháňaných Renaultom). Spousta nových trikov sa bude snažiť zastaviť upadajúce televízne publikum, v zásade sa šport nezmení. Využite 2023 a nové pravidlá týkajúce sa motorov a automobilov! “

Demostene Neacsiu, ktorý pracuje od roku 2014 v spoločnosti Turbocharger Engineer v spoločnosti Mercedes AMG Petronas, má určité podrobné informácie. „Od sezóny neočakávam nič iné ako trofej konštruktéra na 1. mieste z hľadiska tímu. Pokiaľ ide o akcie na dráhe a zmeny Liberty Media, nepáči sa mi nové logo a spôsob, akým fungujú, je to všetko veľmi teen-ish a F1 je vyspelý šport, mal by byť vážny, ďalej – ak to dokážeme, deti z mriežky by nemali byť prítomné pred veľmi tajnými, silnými, nebezpečnými a nákladnými, z môjho pohľadu to jednoducho nie je správne. “

Steve Perry z Kostariky hovorí: „Myslím si, že začiatok sezóny bude zaujímavý, ale do konca sezóny bude na ich tretí jazdiť len niekoľko áut s motormi Mercedes a konečné pokuty za motor v podstate zničia majstrovstvá. Hamilton vyhrá, ako sa očakávalo, preteky budú do značnej miery procesné s Mercedesom, ktorý vedie Ferrari a Redbull, s ostatnými druhmi, ktoré tvoria čiastočne zábavnú zadnú časť..

Nechcem znieť cynicky, ale tak to bude. Majstrovstvá sú úplne predvídateľné. Autá sú úžasné, občas sú úžasné ukážky vodičovských schopností a mám rád technológiu, ktorá pracuje na okraji, ale spodná hranica je, že v šampionáte nie je skutočná dráma. Možno, že kvalifikácia je zaujímavá, ale väčšina závodných dní je pre mňa zaujímavá len kvôli komentáru k technológii a niektorým ezoterickejším stratégiám. Nemám veľa nádeje, že nové vlastníctvo zlepší predstavenie. V skutočnosti to zrejme odčerpá pár zvyšných vecí, ktoré ma baví, ale to ešte len uvidíme. Medzitým budem sledovať a dostanem z toho kúsky, ktoré milujem. “

Často pridávam viac názorov nadšených fanúšikov F1, novinárov a technických analytikov. Ak máte nejaké informácie, osobné názory alebo veľké správy, neváhajte komentovať nižšie.
Veselá závodná sezóna!