Disney + nepracuje s VPN?


Disney + nepracuje s VPN?

Publikované: 30. decembra 2023

Keďže predplatné služby Disney Plus nie je v mnohých krajinách stále dostupné, používanie PureVPN je najlepším spôsobom, ako ho odomknúť. PureVPN ponúka novú 7-dňovú skúšobnú verziu iba za 0,99 dolárov, aby vám pomohol získať prístup, ak Disney Plus nepracuje odkiaľkoľvek s VPN. Teraz môžete sledovať vzrušujúce filmy Disney Plus a ľahko zabrániť stresu zo zablokovania.

VPN nefunguje s Disney +?

Sledovanie filmu Disney je najlepším spôsobom, ako uvoľniť stres po náročnom dni v práci. Disney vlastní veľké portfólio úžasného obsahu, ktorý by si niekto rád znova a znova prezeral.

Predtým bola veľká časť obsahu Disney k dispozícii na rôznych streamovacích kanáloch na webe. To bol problém pre niekoho, kto mal predplatné iba na jeden alebo dva kanály.

Našťastie Disney prišiel s úžasným riešením spustením svojej vlastnej streamovacej služby, ktorá obsahuje všetok ich pôvodný obsah. Či už ste fanúšikom MCU alebo fanúšikom Star Wars, môžete všetky tieto filmy ľahko sledovať na kanále Disney +.

Disney Plus je relatívne nová streamingová služba, ktorá už získava všetky humbuk na svete. Od jeho spustenia sme videli, že čelí mnohým výpadkom len preto, že ich bolo prihlásených a využívajúcich súčasne príliš veľa ľudí.

Napriek humbuku je Disney Plus k dispozícii iba v niektorých krajinách. Odteraz je k dispozícii iba v USA, Kanade, Austrálii, Holandsku a na Novom Zélande. Každá osoba, ktorá sa pokúša získať prístup na kanál z krajín mimo týchto krajín, dostane chybové hlásenie:

„Je nám ľúto, Disney + nie je vo vašej krajine k dispozícii“

Jeho humbuk však predčí jeho dostupnosť a existuje veľa ľudí, ktorí sa snažia získať prístup k službe prostredníctvom VPN. Ale uspejú? Väčšina z nich nie je. Existuje teda jednoduché riešenie? Existuje a môžete si o tom prečítať nižšie.

  Získajte American Netflix na zariadeniach Apple

VPN nefunguje s Disney Plus? Skúste to…

Prepnite na PureVPN, pretože v súčasnosti je jedinou službou VPN, ktorá pracuje s technológiou Disney+.

PureVPN bol dôkladne testovaný a môže odomknúť odkiaľkoľvek USA, Veľkú Britániu, CA, AUS a ďalšie verzie Disney +. Servery sú optimalizované tak, aby ponúkali najrýchlejšie rýchlosti s kvalitou HD.

PureVPN má 31-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo znamená, že si môžete vyskúšať zadarmo a stať sa plateným používateľom až po spokojnosti so službou..

Prečo Disney + nefunguje s VPN?

Sieť VPN je základným nástrojom, ktorý umožňuje prístup k väčšine webových stránok a kanálov odkiaľkoľvek. Niektoré webové stránky a kanály však nie sú k dispozícii, aj keď sa k nim pokúsite pristupovať pomocou VPN. V tomto prípade je to chyba služby VPN, ktorú používate.

Rovnako ako Netflix, aj Disney zaujal tvrdý postoj voči službám VPN. Existujú dokonca správy, že niektoré používateľské účty boli zakázané, pretože sa pokúsili o prístup k kanálu pomocou VPN. Mali by ste v takomto prípade použiť VPN na prístup k Disney Plus? Závisí to od toho, ktorú službu VPN používate.

Odteraz existuje niekoľko služieb VPN, ktoré ponúkajú neobmedzený prístup k službe Disney Plus. Jednou z týchto služieb VPN je PureVPN, ktorá používateľom umožňuje streamovať Disney Plus odkiaľkoľvek. Takže ak používate PureVPN na prístup a streamovanie Disney Plus, nemali by ste sa obávať akýchkoľvek obmedzení, pretože ste v bezpečnej zóne..

Ako vám PureVPN pomáha získať prístup k Disney Plus?

Ak máte PureVPN, máte ľahký prístup k Disney Plus z ktorejkoľvek krajiny na svete. Ako bolo vysvetlené vyššie, PureVPN je jednou z mála VPN služieb, ktoré ponúkajú neobmedzený prístup k Disney Plus odkiaľkoľvek. Ak teda žijete v krajine, kde ešte Disney Plus ešte nevyšiel, môžete na získanie prístupu k kanálu použiť službu PureVPN.

  Ako zakázať WebRTC v prehliadačoch Firefox a Chrome

PureVPN je fantastická služba Streaming VPN, ktorá ponúka najrýchlejšiu rýchlosť pri streamovaní Disney + odkiaľkoľvek.

PureVPN je najlepšia streamovacia sieť VPN, na ktorú môžete naraziť. Ponúka úplnú slobodu internetu všetkým Netizens s prístupom k obľúbeným kanálom, ako sú Netflix, Disney + a ďalšie. PureVPN udržuje rozsiahlu sieť 2 000+ optimalizovaných serverov v 140 krajinách. S týmito servermi manipulujú odborníci, aby ste nikdy nevideli pokles výkonu.

To všetko a ešte viac získate pomocou PureVPN. Získajte PureVPN už dnes a vychutnajte si neobmedzený prístup k Disney Plus odkiaľkoľvek na svete!