Čo je šifrovanie AES 256 bit (AES)?


Čo je šifrovanie 256 bitov AES (AES)?

256-bitové šifrovanie je technika zabezpečenia šifrovania údajov / súborov, ktorá používa 256-bitový kľúč na šifrovanie a dešifrovanie údajov alebo súborov. Je to jedna z najbezpečnejších metód šifrovacieho algoritmu po 128 bitovej veľkosti kľúča a 192 bitovej šifrovacej veľkosti kľúča a používa sa vo väčšine moderných šifrovacích štandardných bezpečnostných algoritmov, protokolov a technológií vrátane AES a SSL..

Advanced Encryption Standard, známejší ako šifrovanie AES, je šifrovací algoritmus, ktorý zaisťuje bezpečnosť vašich online aktivít.

Najznámejšou verziou štandardu Advanced Encryption Standard je šifrovanie AES 256-bitového šifrovacieho kľúča s veľkosťou kľúča cez aes, ktoré sa vzťahuje na veľkosť kľúča štandardného šifrovacieho kódu s použitím aes. Samozrejme, čím väčšia je veľkosť kľúča, tým zložitejšie je uhádnuť veľkosti kľúčov.

Koľko bitov je šifrovanie AES?

Advanced Encryption Standard (AES) je variant Rijndeelu, ktorý má pevnú veľkosť bloku 128 bitov a veľkosť kľúča 128 bitov veľkosť kľúča, 192-bitovú dĺžku kľúča alebo 256-bitové šifrovanie. Naproti tomu je Rijndael per se špecifikovaný s veľkosťou blokov a kľúčov, ktoré môžu byť ľubovoľným násobkom 32 bitov, s minimom 128 a maximálnym 256-bitovým šifrovacím štandardom..

Ako bezpečné je 256 bitové šifrovanie AES a je možné prasknúť šifrovanie 256 bitov AES?

Aby sme to lepšie pochopili jednoduchými slovami, rozlúštiť alebo preniknúť silou šifrovacej symetrickej kľúčovej šifrovacej normy AES Advanced, pretože AES používa pevnú veľkosť bloku s dĺžkou 16 bajtov kľúča, prasknutie by vyžadovalo miliardy počítačov, ako je vek vesmíru ( 13,8 miliárd rokov) na rozlúsknutie 256-bitového šifrovacieho štandardného symetrického kľúča.

PureVPN používa najmodernejší 256-bitový symetrický kľúč šifrovania Advanced Encryption Standard na ochranu citlivých údajov používateľov alebo ich najvyššieho tajomstva, aby žiadna vláda, agentúry ani hackeri nemohli preniknúť do údajov. Aj keď niekto chce preniknúť násilím, potrestanie štandardného symetrického 256-bitového šifrovacieho kľúča pre pokročilé šifrovanie Advanced Encryption Standard trvá 13,8 miliárd rokov..

Zabezpečte svoju online komunikáciu a aktivity pomocou vojenského šifrovania PureVPN.

Prečo by ste mali šifrovať svoje online údaje?

Šifrovanie je potrebné, pretože vám umožňuje bezpečne chrániť údaje, ku ktorým nechcete mať prístup nikto iný. Podniky ich používajú na ochranu firemných tajomstiev, vláda ich používa na zabezpečenie utajovaných skutočností na ochranu prísneho tajomstva a mnoho jednotlivcov ich používa na ochranu osobných údajov na ochranu pred vecami, ako je krádež identity..

  Ako streamovať ceny American Music Awards 2023 mimo USA?

Špionáž používa šifrovanie na bezpečnú ochranu obsahu priečinka, ktorý môže obsahovať e-maily, históriu rozhovorov, daňové informácie, čísla kreditných kariet alebo akékoľvek iné citlivé informácie. Týmto spôsobom sú tieto údaje v bezpečí aj v prípade odcudzenia počítača.

Šifrovanie je potrebné pre každého, kto zdieľa súkromné ​​informácie online. PureVPN je napájaný servermi s vlastným inžinierstvom a optimalizovanými servermi. Tieto servery sú zabezpečené 256-bitovým šifrovacím symetrickým kľúčom AES, ktorý poskytuje používateľom najvyššiu anonymitu, aby sa zabránilo brutálnej sile, pretože 256-bitové šifrovanie známe ako AES používa 14 kôl, takže tieto útoky nie sú účinné.

• PureVPN maskuje vašu IP adresu – Po pripojení k sieti PureVPN sa vaša skutočná adresa IP maskuje virtuálnou adresou IP, aby vám poskytla najvyššiu bezpečnosť šifrovania, ktorá chráni vaše dáta pomocou 256 bitových šifrovacích es. Virtuálna adresa IP zabezpečuje anonymitu vašej skutočnej adresy IP, takže vaša digitálna identita zostáva utajená. Po prevzatí virtuálnej adresy IP sú vaše online aktivity, zdieľané súbory a oveľa viac zabezpečené pred zvedavými očami.

• Ako pacient / lekár – Napríklad, ak ste pacient, ktorý komunikuje s lekárom, mali by ste používať šifrovanie aes 256-bit, aby nikto iný nemohol na vaše súkromné ​​správy / údaje ťuknúť na bezpečnostné účely ako pacient, tieto práva sú vyhradené..

• Online nakupovanie – Ak nakupujete tovar online, uistite sa, že máte aes 256-bitové šifrovacie pripojenie k internetu, aby ste pri uskutočňovaní platby zabezpečili svoju finančnú transakciu / údaje pred hackermi. Ako Netizen máte práva vyhradené pre svoju vlastnú bezpečnosť.

• Vláda – Štát potrebuje 256-bitové šifrovanie, aby zabezpečil kľúčové citlivé dokumenty / dáta a konverzácie týkajúce sa národnej bezpečnosti proti kľúčovým globálnym kybernetickým útokom hackerov a štátov..

• Human Activist – Ak hľadáte príčinu, získate nežiadúcu pozornosť od skupín, ktoré chcú poškodiť vašu osobnú agendu. Používanie 256-bitového šifrovania aes ako šifrovacích es môže zaistiť váš kľúčový pokrok a komunikáciu s jednotlivcami a skupinami online, keď máte tieto práva vyhradené..

  Ako sa pozerať na Serie Live Streaming

• Novinár – Ako novinár sa z bezpečnostných dôvodov zameriavate na zabezpečenie vašich zdrojov. 256-bitové šifrovanie ako šifrovanie aes 256-bitový kľúč sa ukazuje ako užitočný pri ochrane vášho výskumu, odhalení a zdrojov pred nechcenou pozornosťou.

• Cestovatelia Cestovanie je zábavné, kým nie ste uzamknutý zo svojich sociálnych účtov alebo kým sa nestanete obeťou hacku. Vaše základné bezpečnostné práva vyhradené. Pri cestovaní do zahraničia zaisťuje 256-bitové šifrovanie ako 256-bitové šifrovanie AES vaše online aktivity vo verejných sieťach Wi-Fi. Stačí pripojiť PureVPN a vychutnať si prehľadávanie a streamovanie.

Ako môžu byť vaše údaje odhalené?

Údaje sú krehké a vysoko cenné z hľadiska kľúčovej bezpečnosti. Zisk dát prináša pre mnohých zisky, a preto ich vždy hľadajú kľúčové spoločnosti zaoberajúce sa ťažbou údajov. Keďže kľúčové údaje priťahujú početné strany, sú často cielené a vystavené na širokom webe kvôli popularite alebo sa predávajú najvyššímu kľúčovému záujemcovi o finančné zisky.

Keď interagujete na internete, všetko, čo by votrelec napadol, by sa malo ľahko dostať na vaše kľúčové online aktivity, prečítať si konverzácie a zistiť, ktoré webové stránky navštevujete a čo je horšie, vedieť o svojom kľúči finančné podrobnosti.

256-bitové šifrovanie spojené s VPN

VPN používa pozemnú technológiu aes 256 kľúčových šifrovacích es, ktoré slúžia na zabezpečenie vášho online pripojenia proti počítačovým útokom, ktoré tvoria vašu bezpečnosť. Zároveň VPN ponúka robustné protokoly spojené s 256 šifrovacími esami pre vašu bezpečnosť, ktoré bojujú proti škodlivým útokom a posilňujú vašu online identitu.

VPN je ako obrnené vozidlo, ktoré vodiča neustále chráni kvôli bezpečnosti cestujúcich. Funguje tak, že maskuje vašu skutočnú IP a priradí vám virtuálnu IP z iného umiestnenia. Myšlienka, že vaša skutočná identita je maskovaná virtuálnou identitou, dokazuje, že vaše fyzické umiestnenie a aktivity sú na webe bezpečné prostredníctvom aes 256 security.

  Ako opraviť kód chyby Netflix NW-3-6

Ako funguje šifrovanie AES s PureVPN?

Šifrovanie je hnacou silou anonymity online a bez procesu kódovania správy bude ohrozená koncepcia súkromia a bezpečnosti online. Aby ste zostali v bezpečí, všetko, čo by vám vyžadovalo pripojenie k internetu prostredníctvom aure 256 serverov PureVPN, je všetka vaša komunikácia, citlivé aktivity alebo dáta v bezpečí..

V skutočnosti, aj keď existuje neoprávnený prístup, votrelec nebude schopný rozlúsknúť otvorené aes 256 šifrované údaje, aby zostal v bezpečí všetko, čo by bolo potrebné na pripojenie PureVPN. Na konci dňa zostane integrita vašich údajov a súkromia nedotknutá. AES 256 Encryption je široko využívaný podnikmi a jednotlivcami po celom svete.

img

PureVPN vyberie najlepšie šifrovanie, ktoré vám vyhovuje

PureVPN automaticky vyberie najlepšie šifrovanie pomocou štandardu aes, aby ste sa s tým nemuseli obávať. Okrem toho PureVPN ponúka viac protokolov tunelovania a používa 256-bitové šifrovanie aes na OpenVPN (UDP / TCP), IKEv2, SSTP a L2TP / IPSec. PureVPN poskytuje šifrovanie pomocou AES na všetkých svojich VPN serveroch.

Po pripojení k VPN dostanete štandardne šifrovanie aes. Špičkové 256-bitové šifrovanie PureVPN prostredníctvom počítača, či už ide o stolný počítač, smartfón alebo tablet, iniciuje zabezpečené spojenie so serverom VPN a zaisťuje bezpečný prenos vašich údajov. Všetko, čo by potrebovalo na pripojenie našej siete VPN.

Aj keď neexistuje absolútne žiadny spôsob, ako zasahovať, ale ak sa hackerovi podarí poklepať na vaše pripojenie AES, uvidia iba bludné informácie, ktoré prechádzajú sieťou. Preto sú vaše šifrované online komunikácie a ďalšie aktivity úplne zabezpečené.

Šifrovanie je nevyhnutnosť

V dnešnom modernom čase sa stali bežné kybernetické útoky a porušenia údajov. Vďaka rozsiahlym hackerom údajov a súkromným detailom na otvorenom priestranstve je najlepším priateľom šifrovanie es. Šifrovanie pomocou aes udrží vaše e-maily v súkromí, lekárske záznamy v bezpečí, chránené bankové transakcie, číslo sociálneho zabezpečenia maskované pred zlodejmi identity a ešte oveľa viac.

Spoločnosť PureVPN bola uznávaná poprednými publikáciami, ako napríklad PCMag a ďalšími, za svoj odhodlaný záväzok a mimoriadne bezpečnostné opatrenia. Po pripojení k PureVPN sú vaše údaje zabezpečené prostredníctvom es od všetkých tretích strán a dozorných skupín.