Yakınımdaki WiFi Erişimli Kahve Dükkanları


Yakınımdaki WiFi Erişimli Kahve Dükkanları

Starbucks gibi birçok saygın kafede, satışlarını artırdığı kanıtlanmış olduğu için müşterilerini daha uzun süre korumak için kafe ücretsiz WiFi sunmaya başladı. WiFi ile en sevdiğiniz kafeye gitmenin avantajları var.

Günlük yaşamlarımız, günlük yaşamlarımızda ilerlemek için yüksek hızlı bir internet bağlantısı kullanımı etrafında dönmektedir. Çevrimiçi satın alma yapmak, sosyal medyada etkileşimde bulunmak veya dünya işleriyle iletişim halinde kalmak, yakınınızda 7/24 WiFi internet erişimi olmasını gerektirir.

Her zaman internet bağlantısı olması gerektiğinden, restoranlar, kafeler, yakındaki parklar, tüm şehirlere dağılmış Wi-Fi erişim noktalarına sahiptir..

Benzer şekilde, Starbucks gibi birçok saygın kafede, satışlarını artırdığı kanıtlanmış olduğu için müşterilerini daha uzun süre tutmak için kafe ücretsiz WiFi sunmaya başladı. WiFi ile en sevdiğiniz kafeye gitmenin avantajları var.

Örneğin, birçok çalışma kafesi ağlarında oturum açarak indirimler, hatta bazen ücretsiz kahve sunar. Bu, çalışma kafelerini ziyaret edebilen ve toplantılarını yapmak için en sevdikleri sıcak kahveyi bekleyen insanlar için biraz motivasyon sağlar. Bu nedenle, çalışmak için bir kahve dükkanı arayan veya en sevdiğiniz gece geç saatlerde kahve dükkanına giden öğrenciler, WiFi sunan yerlere rehberlik edecek olan bu kılavuzu okumaya devam edebilirler..

Yakınımdaki WiFi Erişimli Kahve Dükkanları

Starbucks

Muhtemelen dünya çapında, özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde, Dunkin donutlarının artan popülaritesini biliyorsunuzdur. Ancak Dunkin donutlarının dünya üzerindeki binlerce perakende satış noktasında ücretsiz WiFi bağlantısı sunduğuna dair bir fikriniz olmayabilir..

Hala en büyük kahve devlerinden biri olan Starbucks, ücretsiz WiFi’sını müşterilerine ve potansiyel müşterilere sınırsız erişimle entegre etmek için kısa süre önce Google ile ortaklık kurdu. Yakınınızda WiFi bulunan kafeler, sadece kahvelerinin tadını çıkarabilen ve her zaman internete erişebilen herkesin istediği.

  Android TV için En İyi VPN'i indirin

Starbucks’ın dünya çapında satış noktaları vardır, bu yüzden yakınımda WiFi bulunan Starbucks kafelerini nasıl bulacağını merak eden insanlar, yaygın kullanılabilirliği nedeniyle endişelenmemelidir. Aşağıda Starbucks’ı bulacağınız en popüler ülkelerden bazıları verilmiştir:

 • Amerika Birleşik Devletleri
 • Güney Kore
 • Meksika
 • Birleşik Krallık

Dunkin Donuts

Dunkin donutları sadece yiyecekleri ve inanılmaz derecede ağız sulandıran donutları ile değil, aynı zamanda çalışmak ve çalışmak için harika bir ortam sunan bir gıda zinciri ile de bilinir. Öğrenciler, Dunkin donuts çıkışlarından birine gidip sınavları için çalışarak lezzetli lezzetlerinin tadını çıkararak bu durumdan tam olarak yararlanabilirler. Bu kahve dükkanları gece geç saatlerde açıktır, bu yüzden bir ısırık almaktan çekinmeyin. Aşağıda, bir Dunkin mağazası bulabileceğiniz Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler şehirlerden bazıları verilmiştir.

 • New York
 • Massachusetts
 • Florida
 • New Jersey

Joe ve meyve suyu

Joe ve Birleşik Krallık’taki Juice, Londra, ücretsiz kahvenin yanı sıra harika kahveler de sunmaktadır. 2002 yılında kurulan Joe ve Juice kahve şirketi, birçok kişi tarafından favori olarak seçildi ve testlerimize göre en hızlı WiFi bağlantısı için 3. sırada.

 • New York
 • Massachusetts
 • Florida
 • New Jersey

Tim Horton’un

Tim Horton’un en iyi WiFi hizmetini sunması dördüncü sırada. Kanada’da bulunan sessiz kafeleri WiFi erişim noktasıyla bağlantı kurabilir ve lezzetli espressolarınızın tadını huzur içinde çıkarabilirsiniz. Dizüstü veya akıllı telefonunuzu kullanarak iki hizmet arasından seçim yapabilirsiniz: WiFi temel ve WiFi artı. WiFi plus hizmeti, cihazla bağlantı sunar ve konuklarına çarpıcı hızlarda sınırsız internet erişimi sağlar.

Kahve çekirdeği ve çay yaprağı

Kim bu kremsi “Dulce de leche” kahvesinden bir yudum almak istemez ki? Sadece düşünmek değil ve kahve çekirdeği ve Çay yaprağı mağazalarından birine lezzetli bir muamele var. Dahası, mağazalarında yüksek WiFi erişimi talebi ile mobil cihazınızla hızlı bir internet bağlantısı. WiFi hizmeti ücretsizdir ve mümkün olan en iyi internet bağlantısını sağlamak için bağlanması kolay bir hizmet sunar.

  Ücretsiz Wi-Fi olmadan film izleme

Herkese Açık Bir WiFi Bulma

Nerede olduğunuza ve ISS olmadan internet bulmaya çalıştığınıza bağlı olarak, örneğin kafelerde, restoranlarda, kütüphanede, parklarda ve diğer birçok yerde yakınlarınızda halka açık bir WiFi bulabilirsiniz. Ancak, kamu ağları sizi siber tehditlere karşı savunmasız bırakabilir. Yakındaki kahve dükkanları gibi sıcak noktalarda genel WiFi kullanırken güvende kalmak için bu adımları izleyin.