Kodi’de BBC iPlayer Nasıl İzlenir


Kodi’de BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Bu kılavuzda, eklentiler ve bir VPN kullanarak Kodi’de BBC iPlayer’ı İngiltere dışındaki herhangi bir yerden nasıl izleyeceğinizi öğreneceksiniz. Kodi’de BBC iPlayer’ı yayınlamak ve bu sıkıcı kilitlenme sırasında muhteşem şovların tadını çıkarmak için PureVPN’i sadece 0,99 $ karşılığında alın.

**Güncelleme: Kodi uygulamamızın daha yeni ve daha iyi bir sürümü çıktı! Bazı hataları düzelttik & büyük performans geliştirmeleri getirmiştir. Lütfen mevcut uygulamayı 1.5.0 sürümüne (henüz yapmadıysanız) buraya.**

BBC iPlayer, canlı TV kanallarını izleyebileceğiniz, kaydedilmiş ve canlı radyo yayınlarını dinleyebileceğiniz, kaçırdığınız TV şovlarını ve programlarını izleyebileceğiniz ve diğer özel içerikleri görüntüleyebileceğiniz İngiltere’deki en popüler isteğe bağlı ve canlı akış hizmetidir..

BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalıştığı için, ona yurt dışından erişemez ve izleyemezsiniz. Benzer şekilde, iPlayer WWW – BBC iPlayer’ın resmi Kodi eklentisiyle bir TV şovu izlemeye çalıştığınızda – aşağıdaki hata ortaya çıkacak.

BCC iPlayer TV Kodi

Yine de endişelenme! Bu ayrıntılı kılavuzda, dünyanın herhangi bir yerinden Kodi’de BBC iPlayer’ı nasıl izleyeceğinizi tam olarak göstereceğiz. Ancak buna geçmeden önce Kodi için bir VPN’ye sahip olmanın neden bu kadar önemli olduğuna daha yakından bakalım.

Neden Kodi ile VPN Kullanmalı??

Çok sayıda Kodi eklentisi coğrafi olarak sınırlıdır, bu da yalnızca belirli bölgelerden erişilebileceği anlamına gelir. Bu dijital engelleri aşmak ve herhangi bir Kodi eklentisindeki içeriği izlemek için gerçek konumunuzu taklit etmeniz gerekir.

Burada bir Sanal Özel Ağ (VPN) devreye girer ve sanal konumunuzu dünyanın herhangi bir ülkesinin bulunduğu yere değiştirmenize izin verir, böylece tüm Kodi eklentilerine ve içeriklerine kesintisiz erişimin keyfini çıkarabilirsiniz..

Kodi’den BBC iPlayer’ı edinin

Kodi, Kodi eklentilerinde başarılı olur. Eklentileri, topluluğu akış etkinliklerine aktif olarak dahil eden şeydir. Yürürlükteki diğer coğrafi sınırlamalarda olduğu gibi, Kodi eklentileri de coğrafi kısıtlamalara tabi değildir; bu, yalnızca belirli bölgelerden erişebileceğiniz anlamına gelir. Neyse ki, bu bölgesel sınırlamayı aşmanın ustaca bir yolu var ve VPN olarak biliniyor.

  MisFit Mods Lite Kodi Nasıl Kurulur

PureVPN gibi bir Sanal Özel Ağ ile herhangi bir Kodi eklentisine anında erişebilir ve dünyanın herhangi bir ülkesine gerçek konumunuzu taklit edebilirsiniz. PureVPN ile kesintisiz internet bağlantısının ve tüm Kodi eklentilerine ve içeriklerine erişimin tadını çıkarın.

Cihazınıza Kodi VPN yüklemek ve yapılandırmak için bu videoyu izleyin:

Kodi Üzerinde BBC iPlayer Kurulumu?

BBC iPlayer, akış zevkiniz için çok çeşitli TV şovları, filmler, belgeseller, haberler ve sporlar sunar. Ancak, favori İngiliz içeriğinizi izlemek için resmi eklentiyi kullanabilmeniz için önce yüklemeniz gerekir:

1. Kodi V17’yi açın ve ana ekran menüsünden Eklentiler’i seçin.

BCC iPlayer TV Kodi Adım 1

2. Sol üst köşedeki Paket sembolüne tıklayın.

BCC iPlayer TV Kodi Adım 2

3. Depodan Yükle’yi seçin.

BCC iPlayer TV Kodi Adım 3

4. Listeden Kodi Eklenti deposunu seçin.

BCC iPlayer TV Kodi Adım 4

5. Şimdi Video eklentileri’ni seçin.

BCC iPlayer TV KodiStep 5

6. Listeden iPlayer WWW’yi seçin.

BCC iPlayer TV KodiStep 6

7. Sağ alt kısımdan Yükle’yi seçin.

BCC iPlayer TV KodiStep 7

8. Eklenti yüklü bildirimi bekleyin.

BCC iPlayer TV KodiStep 8

9. Voila! İPlayer eklentisini Kodi cihazınıza başarıyla yüklediniz.

BCC iPlayer TV KodiStep 9

BBC iPlayer Kısıtlamasını Atlama?

Artık Kodi’de BBC iPlayer’ı nasıl alacağınızı bildiğinize göre, PureVPN ile kısıtlamalarını nasıl atlayacağınızı tartışalım. Daha önce de belirtildiği gibi, yurtdışından iPlayer WWW’de bir film veya TV şovu yayınlamaya çalışırsanız, BBC iPlayer’ın yalnızca İngiltere’de izlenebileceğini belirten bir hata mesajı alırsınız..

Bu hatayı bir kez ve herkes için nasıl çözeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

1. Ana ekran menüsünden Eklentiler’i seçin.

BCC iPlayer TV Kodi Adım 10

2. Aşağı kaydırın ve Program Eklentileri’ni seçin.

BCC iPlayer TV KodiStep 11

3. PureVPN eklentisine gidin, enter düğmesini birkaç saniye basılı tutun ve ardından Ayarlar’ı seçin..

BCC iPlayer TV KodiStep 12

4. PureVPN tarafından sağlanan Kullanıcı Adı ve Parolayı girdikten sonra Tamam’ı seçin ve eklentiyi başlatın.

BCC iPlayer TV KodiStep 13

5. VPN bağlantısını değiştir veya bağlantısını kes’i seçin.

BCC iPlayer TV KodiAdım 14

6. Aşağı kaydırın ve İngiltere (UDP) seçeneğini belirleyin.

BCC iPlayer TV Kodi Adım 15

7. VPN bağlantısının kurulması için birkaç saniye bekleyin.

BCC iPlayer TV KodiStep 16

8. Bağlantı kurulduktan sonra, iPlayer WWW’de istediğiniz içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

BCC iPlayer TV KodiStep 17

9. iPlayer WWW’ye gidin, giriş düğmesini birkaç saniye basılı tutun ve ardından Ayarlar’ı seçin..

BCC iPlayer TV KodiStep 18

10. BBC Kimliğini Etkinleştir geçişini kaydırın, Kullanıcı Adı ve Parolanızı girin ve Tamam’ı seçin..

BCC iPlayer TV KodiStep 19

11. Tamamlandığında, iPlayer WWW eklentisini başlatın ve herhangi bir engel olmadan istediğiniz içeriğin akışının tadını çıkarın!

BCC iPlayer TV KodiStep 20

BBC iPlayer Eklentisi ile Kodi’de BBC iPlayer’ı izleyin (Kısa İnceleme)

BBC, dünyaca ünlü bir kanaldır ve BBC iPlayer farklı değildir. Medya akışı oynatıcı, cep telefonları ve tabletler, kişisel bilgisayarlar ve akıllı televizyonlar dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlarda kullanılabilir.

Yüzlerce kanalla BBC iPlayer, izleyiciler tarafından sevilen en iyi komediler, dramalar, belgeseller ve diğer programlardan bazılarını üretiyor. En iyi yanı, akış deneyiminizi bozabilecek arasında hiçbir reklam içermemesidir..

PureVPN ile bağlandığında, BBC iPlayer eklentisine erişebilir ve tüm BBC’nin canlı akış ve isteğe bağlı içeriklerini Kodi’de kolayca aktarabilirsiniz. Eklentinin HD akışından ödün vermeden çoğu zaman iyi çalıştığı bilinmektedir.

Eklentinin düzeni, aradığınız içeriği kolayca bulabileceğiniz güzel bir şekilde yapılır. Bir TV şovu, film, program veya bir belgesel olabilir, BBC iPlayer çok fazla içeriğe ev sahipliği yapıyor.

Başlamadan ve abone olmadan önce BBC iPlayer tarafından sunulan içerik türlerini öğrenmek istiyorsanız, sundukları içerik türü şöyledir:

  1. Gerçeklik gösterileri
  2. Yaşam tarzı
  3. filmler
  4. Haberler ve Güncel Olaylar
  5. drama
  6. Komedi

Dışarıdaki tüm IPTV hayranları için, BBC’nin kanallarının iPlayer WWW eklentisi ile ücretsiz olarak canlı olarak yayınlanabileceğini bilmek sizi mutlu edecektir. Resmi bir Kodi eklentisi olduğundan, kullanıcı deneyimi ve içerik kalitesinin mükemmel olduğunu, en kaliteli akışlar, her şov / bölüm için ayrıntılı açıklamalar ve kendi kendini açıklayan menülerle bulacaksınız..

Son söz

Kodi’de BBC iPlayer eklentisini yapılandırmak için gereken tek şey bu. PureVPN ile birleştirin, daha önce hiç olmadığı kadar fantastik bir akış deneyimi içindesiniz.

Bölgesel sınırlamalardan yararlanın ve yerel veya uluslararası seyahat ediyor olun BBC iPlayer’ı izleyin. Yukarıda belirtilen yönergeleri izlemeniz yeterlidir;.