Ako opraviť kód chyby Netflix NW-3-6


Ako opraviť kód chyby Netflix NW-3-6

Publikované: 3. marca 2020

Ako súčasť tejto obrovskej globálnej siete, ktorá je rozšírená vo viac ako 180 krajinách, má zmysel len to, aby používatelia Netflixu narazili na niektoré chyby občas. Napríklad a notoricky známa chyba , Ktorý obťažoval streaming fandom v poslednej dobe je Kód chyby Netflix NW-3-6. Znie povedome? Ak áno, posúvajte sa dole a vyhľadajte komplexného sprievodcu rozhodnosť toto chyba.

Kód chyby Netflix NW-3-6

Čo je kód chyby Netflix NW-3-6

Chybový kód Netflix NW-3-6 väčšinou vzniká v dôsledku problému so sieťovou konfiguráciou, ktorý bráni používanému zariadeniu v prístupe k službe Netflix..

Čo spôsobuje kód chyby Netflix NW-3-6

Konkrétna príčina zatiaľ nebola identifikovaná, pretože k tejto chybe môže prispieť niekoľko faktorov. To zahŕňa:

Problémy s konfiguráciou

Táto chyba sa môže vyskytnúť v prípade problému s konfiguráciou vášho miestneho poskytovateľa internetových služieb alebo používaného zariadenia, ktoré môže prerušiť pripojenie k službe streamovania..

Problémy s internetovým pripojením

Táto chyba môže byť spôsobená aj v prípade problému s pripojením k vašej miestnej internetovej sieti.

Sprievodca odstraňovaním problémov pre kód chyby Netflix NW-3-6

Nižšie je uvedený zoznam riešení, ktoré môžete skúsiť vyriešiť túto nepríjemnú chybu na všetkých svojich zariadeniach. Tieto opravy sú progresívne komplikované a zdĺhavé, preto vám odporúčame vyskúšať ich vzostupne, aby ste predišli zbytočným problémom..

Riešenie 1: Reštartujte zariadenie

Táto jednoduchá metóda odstráni všetku medzipamäť Netflix z používaného zariadenia a úspešne funguje každé 3 z 5 krát. Jednoducho vypnite zariadenie a nechajte ho najmenej minútu odpojený. Teraz ho znova zapnite a otvorte Netflix. Ak je chyba odstránená, môžete sa od tejto stránky vzdialiť, ale ak nie, prejdite na ďalšie riešenie a prejdite nadol.

  Ako nainštalovať Hulu na Kodi?

Riešenie 2: Skontrolujte pripojenie k internetu

Existujú tri možnosti, ako to urobiť.

 • Možnosť 1: Obnovte hardvér

Ak zariadenie ponecháte dlhší čas zapnuté, môže dôjsť k vyblednutiu pamäte, čo by si neskôr vyžiadalo cyklovanie energie. Vypnutie zariadenia na chvíľu a jeho opätovné zapnutie môže zariadenie obnoviť vymazaním pamäte.

Ak používate pripojenie Wi-Fi, skontrolujte, či je signál dostatočne silný. Ak je a chyba stále existuje, skúste použiť port LAN na zariadení (ak ho má). Ak chyba zmizne, môžete si byť istí, že problém leží v sieti Wi-Fi smerovača alebo zariadenia.

Ak máte kábel Ethernet, skúste ho vymeniť. Ak chyba pretrváva, skúste použiť iný port LAN alebo pripojenie Wi-Fi. Ak sa tým chyba vyrieši, musíte skontrolovať problém s portom Ethernet medzi zariadením a smerovačom.

Ak vyššie uvedená metóda zlyhá, prejdite na možnosť 2.

 • Možnosť 2: Resetujte modem / smerovač

Štyrikrát za sebou stlačte malé tlačidlo na internetovom smerovači. Ak by ste tak urobili, obnovila by sa predvolené nastavenie konfigurácie.

Poznámka: Pred resetovaním sa porozprávajte s poskytovateľom internetových služieb, ak nepoznáte svoje používateľské meno a heslo.

 • Možnosť 3: Pripojte zariadenie k modemu

Ak máte samostatný smerovač a modem, pripojte zariadenie priamo k modemu. Ak sa chyba vyrieši, nepoužívajte so smerovačom sieť Netflix.

Poznámka: Pre PlayStation a Xbox prejdite na riešenie 3.

Ak všetky vyššie uvedené metódy zlyhajú, môžete sa obrátiť na svojho poskytovateľa internetových služieb, ktorý sa týka problémov so smerovačom. Keď potvrdíte, že smerovač funguje dobre, mali by ste skontrolovať svoju sieť VPN (ak ju používate). Problémy s pripojením sa často vyskytujú, ak používate nespoľahlivú službu VPN. Uistite sa, že používate spoľahlivú a platenú sieť Netflix VPN, ktorá je dobre optimalizovaná na streamovanie, napríklad PureVPN.

  Ako nainštalovať Netflix na Kodi - Príručka pre doplnok Kodi Netflix

Riešenie 3: Overte nastavenia DNS na herných konzolách

Táto chyba sa niekedy vyskytuje v dôsledku problému s konfiguráciou siete hernej konzoly alebo nesprávnych / poškodených informácií týkajúcich sa názvu vašej domény a adresy IP. Zmena konfigurácie nastavení DNS pre konzoly môže pomôcť vyriešiť chybový kód NW-3-6.

 • Pre PlayStation
  • Ísť do ‘Nastavenie’ z hlavnej ponuky
  • Vyberte ‘Nastavenia siete’ > „Nastavenia internetového pripojenia“ > ,Custom ‘
  • Vyberte ‘Káblové pripojenie “ alebo ‘WiFi. ‘
  • Vyberte ‘automatic ‘ pre Nastavenie IP adresy > ,Nenastaviť pre Názov hostiteľa DHCP > ,automatic ‘ pre Nastavenie DNS > ,automatic ‘ pre MTU a potom ‘Nepoužívať’ pre Proxy server
  • Kliknite na ikonu ‘X’ na uloženie zmien
  • Vyberte ‘Otestujte pripojenie. “
 • Pre Xbox
  • Stlačte tlačidlo ‘guide ‘ na ovládači
  • Ísť do ‘Nastavenie’ > vyberte ‘Nastavenie systému. “
  • zvoliť Nastavenie siete.
  • Vyberte ‘sieť ‘ > vyberte ‘Konfigurovať sieť. “
  • Ísť do ‘Nastavenia DNS a vyberte ‘Automatic,.
  • Reštartujte Xbox
  • Vyskúšajte Netflix

  Riešenie 4: Pre Smart TV nastavte statickú adresu IP na statickú

  Nestabilné spojenie medzi modemom / smerovačom a vaším zariadením môže spôsobiť kód chyby Netflix NW-3-6. Pomocou týchto jednoduchých krokov môžete skúsiť obnoviť statickú adresu IP a vyriešiť problém.

  • Ísť do ‘Nastavenie,’ potom ‘Network ‘ potom ‘Stav siete. “
  • Skopírujte alebo uložte obrázok ‘IP adresa,’podsiete ‘ a ‘Brána,.
  • Teraz choďte späť na ‘Network. ‘
  • Ísť do „Nastavte sieť na manuálne.“
  • Zadajte informácie, ktoré ste skopírovali alebo vyfotili

  pre DNS, vstup ‘Verejný server DNS spoločnosti Google 8.8.8.8 ‘ a skúste použiť Netflix

    Sledujte BeIN Sports odkiaľkoľvek s VPN
  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me