Ako nainštalovať Hulu na Kodi?


Ako nainštalovať Hulu na Kodi?

Chcete nainštalovať Hulu na Kodi z krajín mimo USA? Potom použite PureVPN na vašom zariadení, IOS, Android, Linux alebo Amazon Fire TV. PureVPN prvýkrát ponúka sedemdňovú skúšobnú verziu s cenou iba 0,99 dolárov. Použite túto zľavnenú ponuku na získanie niekoľkých doplnkov Kodi a zabránenie nudy doma.

Spôsob, akým sa bavíme videoobsahom, sa za posledné desaťročie výrazne zmenil. Tradičné televízne spoločnosti a prevádzkovatelia káblových televízií boli úplne nahradení novým trendom znižovania káblov a registrácie na streamingové služby, ako je napríklad Hulu..

Streamovacie služby sú vynikajúcou výhodou oproti klasickému televíznemu káblovému systému. Poskytujú oveľa lepšiu kvalitu, oveľa lepšiu podporu zákazníkov a šialené množstvo nového obsahu. To je dôvod, prečo streamingové služby prehnali zábavný priemysel v takom krátkom čase.

Čo je Hulu?

Výborným príkladom streamingovej služby je Hulu. Táto služba amerického streamingu je na špičkovej úrovni iba spoločnosťou Netflix. Má veľa skvelých funkcií, z ktorých väčšina je oveľa lepšia ako Netflix. Napríklad, má veľa originálnych televíznych relácií a filmov a je oveľa lacnejšie ako Netflix. Za zmienku stojí, že mnohé originály Hulu získali ceny. Patria k nim príbeh slúžky, The Looming Tower, Budúci muž, Marvel’s Runaways, The Path a Castle Rock..

Najlepšie na Hulu je to, že aktualizuje najnovšie epizódy prebiehajúcich televíznych relácií iba 24 hodín po vysielaní. Na rozdiel od Netflixu, kde používatelia často musia čakať mesiace, aby dostali ruky na nové epizódy, používatelia Hulu sú vždy prví, ktorí získajú čerstvý obsah.

Táto úžasná služba streamovania je bohužiaľ k dispozícii iba v USA. Je takmer nemožné získať prístup k Hulu z krajín mimo USA bez konkrétneho hacknutia.

Ako sa pozerať na Hulu odkiaľkoľvek

S PureVPN môžete sledovať Hulu odkiaľkoľvek na svete. Aj keď je spoločnosť Hulu v krajinách mimo USA neprístupná, môžete k nej stále pristupovať pomocou siete VPN zmenou svojej polohy na USA. Po zmene vašej polohy môžete pristupovať na ľubovoľný web alebo streamingovú službu, ktorá nie je vo vašej oblasti k dispozícii.

  Ako sledovať 2023 NASCAR Live online

Vaša poloha je určená vašou IP adresou, čo je reťazec čísel, ktorý hovorí sieťovým serverom o vašej polohe, zariadení a ďalších osobných informáciách. S PureVPN bude vaša skutočná IP adresa maskovaná novou pseudo IP adresou so sídlom v USA. To vám umožní prístup k čomukoľvek z akejkoľvek online knižnice obsahu v USA bez toho, aby ste boli fyzicky prítomní v USA.

Ako získať doplnok Hulu pre program Kodi?

 1. Otvorte aplikáciu Kodi.
 2. Ísť do systémy > súbor manažér.
 3. cvaknutie pridať zdroj >vybrať nikto.
 4. Do poľa URL zadajte adresu http://fusion.tvaddons.org
 5. hit hotový.
 6. cvaknutie Zadajte názov zdroja médií.
 7. typ fúzie a kliknite na tlačidlo OK hotový > hit OK.
 8. Ísť do systémy > nastavenie > addony.
 9. vybrať Inštalácia zo súboru zip.
 10. vybrať fúzie vedieť, ako dostať Hulu na Kodi.
 11. cvaknutie xmbc Hlásenie > Angličtina > entertainmentrepo.backup-1.1.4.zip.
 12. Počkajte na oznámenie, ktoré hovorí Zábava Repo bol nainštalovaný.
 13. Z úvodnej obrazovky prejdite na systémy > nastavenie > Add-ons.
 14. zvoliť Inštalácia z úložiska > Zábava Repo > Video Addons.
 15. vybrať Hulu Movie TV a kliknite na tlačidlo OK Inštalácia.

Ako pozerať Hulu na Kodi po inštalácii?

Po úspešnej inštalácii doplnku Hulu prejdite na domovskú obrazovku Kodi. Potom prejdite na Video > Add-ons. Vyberte doplnok Hulu, ktorý ste práve nainštalovali. Začnite si užívať bezplatný obsah na Hulu.

Kodi VPN – skutočne to potrebujem?

Používanie VPN s Kodi alebo Kodi VPN sa stalo nevyhnutnosťou pre streamy. Nie je žiadnym skrytým tajomstvom, že streamy sú najviac napadnutou online komunitou, pokiaľ ide o krádež identity, ransomware a hacky. Jednoduché vysvetlenie takéhoto vzoru je skutočnosť, že streamery vždy hľadajú nové platformy, odkiaľ môžu získať prístup k bezplatnému videoobsahu..

  Najlepšie VPN pre Messenger: Jednoduchý prístup k nemu kdekoľvek v roku 2023

Nájdenie správnej platformy, ktorá ponúka stabilnú rýchlosť a obsah, ktorý chcete sledovať, je únavné a vyžaduje, aby si streameri vyskúšali niekoľko desiatok webových stránok a až potom sa dostali k dobrému zápasu. Počas procesu lovu je prirodzené kliknúť na niekoľko škodlivých odkazov, ktoré môžu viesť k infikovaniu zariadenia škodlivým softvérom alebo inými škodlivými programami..

Okrem toho obsah, ktorý je k dispozícii na serveri Kodi, nepochybne nemá licenciu. Je k dispozícii na serveri Kodi z pirátskeho zdroja a naďalej slúži svojmu účelu napriek mnohým snahám výrobcov a monitorovacích orgánov o jeho zastavenie. V dôsledku toho streamy tiež niekedy skončia v ťažkostiach, ak zistia, že konzumujú pirátsky obsah prostredníctvom Kodi.

Najlepším spôsobom, ako sa vyhnúť všetkým takýmto online problémom, je použitie PureVPN. Je to skvelá VPN optimalizovaná pre streamovanie a poskytuje všetky potrebné funkcie a funkcie, ktoré iba vylepšujú vaše zážitky zo streamovania, ale tiež poskytujú digitálnu bezpečnosť, ktorú potrebujete, aby ste boli vždy v bezpečí online..

PureVPN – najlepší výber streamerov

PureVPN je najobľúbenejšou VPN medzi streamery. Má viac ako 750+ serverov optimalizovaných pre streamovanie, ktoré používateľom umožňujú vychutnať si nepretržitý a streamovací zážitok bez ohľadu na to, odkiaľkoľvek na svete. Umožňuje streamerom vyhýbať sa najbežnejším problémom, ako je napríklad obsah uzamknutý v rámci regiónu a škrtenie poskytovateľa internetových služieb, anonymizáciou ich identity a šifrovaním ich údajov.

Ak ste pravidelným streamerom, ktorý používa viac streamingových platforiem veľmi často, mali by ste vedieť, že ste vystavení veľmi vysokému riziku. Každý hacker alebo útočník online môže ľahko získať prístup k vášmu zariadeniu a údajom a použiť ho na škodlivé účely, ktoré môžu ohroziť vašu povesť alebo spôsobiť finančnú stratu..

Vždy je lepšie byť v bezpečí a používať PureVPN vždy, keď sa pripájate k internetu.