Ako nainštalovať Kodi VPN – Kompletná príručka pre všetky vaše zariadenia


Ako nainštalovať Kodi VPN – Kompletná príručka pre všetky vaše zariadenia

Aktualizované: 3. novembra 2023

Naučte sa, ako nainštalovať Kodi VPN do svojho zariadenia, aby ste získali prístup k niekoľkým doplnkom a ľahko sa pohybovali okolo blokov ISP. Použitie PureVPN vám pomôže prekonať bloky ISP a škrtiť odkiaľkoľvek. PureVPN tiež ponúka novú sedemdňovú skúšobnú verziu za pouhých 0,99 dolárov, aby pomohla predplatiteľom spoločnosti Kodi získať prístup k ďalším doplnkom počas tohto obdobia blokovania.

img

** Aktualizácia: Novšia, lepšia verzia našej aplikácie Kodi je už k dispozícii! Opravili sme niekoľko chýb & prinieslo významné vylepšenia výkonu. Inovujte existujúcu aplikáciu na verziu 1.8.0 (ak ste tak ešte neurobili) tu.**

Na Kodi je takmer všetko zadarmo. Ak chcete sledovať živé televízne vysielanie, alebo ak chcete sledovať vaše obľúbené televízne programy a filmy, spoločnosť Kodi má všetko. Potrebujete iba správne doplnky, ktoré vám poskytnú prístup k všetkému preferovanému obsahu.

Kodi však nie je v bezpečí. Keďže ide o platformu s otvoreným zdrojom, existujú tisíce doplnkov, ktoré nie sú regulované alebo moderované. Niektoré z nich boli obviňované zo špionáže používateľov, zatiaľ čo iné vedú hackerov, aby získali prístup k dôverným údajom používateľov.

Doplnky Kodi sú vám k dispozícii na streamovanie filmov, televíznych relácií, živých televízií, športu, dokumentárnych filmov, správ a ešte oveľa viac. Kodi VPN sa stala riešením na jednom mieste pre buldozéry.

Okrem nekonečnej výhody ponuky doplnkov Kodi je tu veľká nevýhoda a to sú regionálne obmedzenia. Stovky tisíc, ak nie milióny doplnkov Kodi, sú obsahom uzamknutým umiestnením a nemožno k nim pristupovať mimo ich príslušných oblastí..

Podobne problémy s porušovaním autorských práv a DMCA vás môžu dostať do problémov s orgánmi činnými v trestnom konaní. S doplnkami však môžete ľahko pristupovať k obmedzenému obsahu a zostať anonymní online pomocou siete Kodi VPN.

Prečo potrebujete sieť Kodi pre sieť VPN??

Milióny ľudí na celom svete majú nainštalované Kodi na niekoľkých operačných systémoch a hardvérových platformách, ako sú televízory a diaľkové ovládače. Pretože spoločnosť Kodi umožňuje používateľom prehrávať a prezerať väčšinu online streamovaných médií, ako sú videá, hudba a podcasty, spolu s digitálnymi mediálnymi súbormi z lokálnych a sieťových úložných médií, používatelia Kodi potrebujú vstavanú schopnosť siete VPN, ktorá im umožní prístup k blokovaným miestam doplnky a obsah dostupný v rôznych regiónoch.

PureVPN je obrovský veriaci v neobmedzenú dostupnosť. Jeho vlastnosti vám umožňujú prehliadať kdekoľvek na internete a vysielať vaše obľúbené kanály ako Netflix USA, Hulu, Amazon Prime atď. S našou sieťou Kodi VPN môžete plne využívať výhody spoločnosti Kodi a všetkých jej funkcií a služieb.

Dobrá služba VPN navyše pomáha v boji proti útokom hackerov a dozorných agentúr na internet. V spojení s bezpečnostnými výhodami VPN táto kombinácia zvyšuje zábavu a zábavu. Tí, ktorí uprednostňujú služby strihania káblov pred káblovou televíziou, chápu dôležitosť služby VPN.

Ako používať Kodi s VPN? [Video]

Ako VPN pomáha s Kodi?

Jednoducho povedané, sieť Kodi VPN nielen umožňuje používateľom internetu voľne prehľadávať internet pripojením k rôznym serverom VPN po celom svete prostredníctvom svojej globálnej siete, ale tiež maskuje svoju adresu IP, čím sa stáva úplne neviditeľným pre počítačových zločincov, hackerov, a agentúry tretích strán

Kodi je možné konfigurovať na rôznych zariadeniach, ako sú Android, IOS, Linux, Windows, Mac OS, Xbox a PlayStation..

Pomocou siete Kodi VPN môžete robiť nasledujúce akcie:

 1. Vysokorýchlostné streamovanie: Môžete si vychutnať streamovanie obsahu pri vysokej rýchlosti s Kodi VPN bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate.
 2. Ľahko nainštalovateľné pripojenie jedným kliknutím: Inštalácia siete Kodi VPN je oveľa jednoduchšia, než si myslíte. Jednoduchým kliknutím sa presmerujete na stránku sťahovania konkrétneho zariadenia a proces sa začne okamžite.
 3. Prehliadajte so 100% anonymitou: S najlepšou sieťou Kodi VPN sa nemusíte báť, že váš poskytovateľ internetových služieb obmedzí rýchlosť alebo monitoruje vaše internetové aktivity tretími stranami. Na webe ste úplne nezistiteľní!

Je spoločnosť Kodi legálna?

Kodi nie je nezákonná. Mnoho producentov obsahu a mediálnych domov to však nenávidí. Pretože Kodi je otvorený zdroj, ktokoľvek môže vytvoriť akýkoľvek doplnok, ktorý sa dá použiť na prístup k obsahu z neautorizovaných zdrojov.

Avšak len z toho dôvodu, že niekoľko ľudí zneužíva Kodi na získanie pirátskeho obsahu, bolo by nefér zakázať alebo obmedziť Kodi. Skúste to pochopiť týmto spôsobom; sú bohovia a sú aj vyrážky. Skutočnosť, že vodiči vyrážok existujú, neznamená, že auto je zlým vynálezom.

Vedeli ste, že pred vami je skrytý veľký kus internetu? Tu prichádzajú siete VPN Kodi. Používateľom Kodi umožňujú prístup k skrytému obsahu, ako sú obmedzené živé prenosy a doplnky.

Ako nastaviť Kodi na rôznych zariadeniach (Windows / Mac / Android / iOS / Apple TV)

Postup nastavenia zariadenia Kodi na zariadeniach:

Ako nastaviť Kodi na Windows

Nastavenie Kodi vo Windows 7, 8 alebo Windows 10 je jednoduchšie a priamočiarejšie ako iné operačné systémy. Tu je postup:

 1. Prejdite na stránku Kodi na prevzatie a vyberte ikonu Inštalátor 32 bitov.
 2. Ak ste pravidelným používateľom operačného systému Windows, uvidíte bežné možnosti: beh, Uložiť alebo Zrušiť.
 3. zvoliť Uložiť stiahnite aplikáciu na požadované miesto.
 4. Nainštalujte Kodi dvojitým kliknutím na stiahnutý súbor.
 5. Počas inštalácie môžete byť vyzvaný na vykonanie niekoľkých jednoduchých krokov. Najlepšie je ísť s predvolenými nastaveniami.
 6. hotový!

Ako nastaviť Kodi na Mac

Pre milovníkov počítačov Mac je možné Kodi nakonfigurovať na svojich zariadeniach Mac. Postup nastavenia Kodi v počítači Mac:

 1. Začnite stiahnutím najnovšej aplikácie Kodi pre váš počítač Mac. Nezabúdajte, že táto aplikácia je dodávaná vo formáte obrazu disku.
 2. Dvakrát kliknite na súbor a otvorte ho. Ak chcete túto aplikáciu nainštalovať do svojho počítača Mac, jednoducho ťahať ikonu Kodi do aplikácia zložka.
 3. Teraz skúste otvoriť aplikáciu Kodi.
 4. Aj keď to záleží na vašej aktuálnej Gatekeeper nastavení, pri prvom pokuse sa môže vyskytnúť chyba, ktorá by mohla byť takto: nie je možné otvoriť, pretože pochádza od neidentifikovaného vývojára. Ak sa chcete obísť, môžete jednoducho CMD + Click aplikáciu Kodi a vyberte položku Otvorené hrať Kodi. Môžete tiež prejsť do svojho OSX zabezpečenia & súkromia nastavenia z Predvoľby systému a vyberte kdekoľvek kde to hovorí Povoliť aplikácie stiahnuté z.
 5. Viola! Teraz ste pripravení pozerať sa na Kodi.
  Čo je to Split Tunneling VPN?

Ako nastaviť Kodi na Android

Na zariadeniach so systémom Android si môžete vždy vychutnať Kodi. Musíte len postupovať podľa týchto jednoduchých krokov:

 1. Prejdite do ponuky Android a vyhľadajte nastavenie.
 2. Otvorené nastavenie a potom choďte na zabezpečenia Ponuka.
 3. Pozrite sa na Neznáme zdroje a začiarknutím políčka ju povolíte. Táto funkcia vám umožní nainštalovať aplikáciu Kodi pre Android.
 4. Teraz choďte na Google PlayStore stiahnite si a vychutnajte si najnovšiu aplikáciu Kodi.
 5. Budete musieť vykonať rovnaké kroky pre svoj Android TV, ako ponuky sú rovnaké v celej aplikácii.

Ako nastaviť Kodi na iPhone / iOS

Nastavenie Kodi v systéme iOS je jednoduchý a ľahký proces, ktorý nezaberie príliš veľa času. Najlepšie na tom je, že proces inštalácie Kodi je rovnaký na rôznych zariadeniach iOS, ako sú iPhone, iPad, iPod Touch, iPad Mini a iPad Pro:

Aby ste si mohli vychutnať Kodi v telefóne iPhone alebo inom zariadení so systémom iOS, musíte si stiahnuť nasledujúce dôležité súbory:

 • Najnovší debi súbor Kodi.
 • Spevák aplikácie pre iOS.
 • Aplikácia Xcode, ktorá je k dispozícii v obchode Mac App Store.

Po stiahnutí vyššie uvedených súborov prejdite na nastavenie Kodi:

 1. Začnite pripojením iPhone alebo iného mobilného zariadenia so systémom iOS k počítaču Mac. Po pripojení zariadenia otvorte aplikáciu Xcode, ktorú ste stiahli z obchodu Mac App Store.
 2. Teraz vyberte Vytvorte nový projekt Xcode, potom Aplikácia na jedno zobrazenie, a kliknite na tlačidlo OK Ďalšie.
 3. Vyplniť Meno Produktu a Polia Identifikátor organizácie. Potom kliknite na tlačidlo OK Ďalšie.
 4. Zobrazí sa výzva na uloženie súboru, ktorý môžete uložiť na pracovnú plochu. cvaknutie vytvoriť.
 5. Je na vás, či chcete zdieľať kontaktné údaje s Xcode, pretože aplikácia zvyčajne vyžaduje toto povolenie. Nie je to však povinné!
 6. vybrať Oprava problému, čím sa otvorí dialógové okno. cvaknutie pridať. Teraz zadajte svoje Apple ID prihlásiť sa.
 7. Po prihlásení vyberte položku zvoliť na otvorenie Aplikácia Signer. Potom vyberte Prehliadať vybrať a otvoriť internet Deb súbor Debi stiahli ste si skôr.
 8. Teraz vyberte profil, ktorý ste vytvorili predtým s identifikátorom. Pokračujte v pridávaní Kodi ako Zobrazovaný názov aplikácie, pred kliknutím štart.
 9. Pred kliknutím na názov súboru zadajte názov súboru Uložiť.
 10. Znova otvorte Xcode a zvoľte Windows. zvoliť prístroje a vyberte svoj z ľavého panela. Po výbere zariadenia vyhľadajte znak a Plus podpísať v dolnej časti pravého panela a kliknutím naň vyberte a otvorte .súbor ipa, vytvorené skôr.
 11. Teraz odpojte iPhone a odomknite ho.
 12. Niekedy môžete dostať Nedôveryhodný vývojár chyba pri otvorení zariadenia. Ak chcete chybu odstrániť, prejdite na stránku nastavenie vášho zariadenia. Klepnite na Všeobecné a potom Správa zariadení. Vyhľadajte svoj účet na stránke Aplikácia pre vývojárov. Teraz klepnite na dôvera „Názov účtu“ a klepnite na dôvera znovu.

Teraz si môžete užiť Kodi na vašom iOS 12 alebo tvoj iPhone cez Kodi VPN.

Ako nastaviť Kodi na Apple TV

Máte Apple TV? Kodi môžete nastaviť na Apple TV a vychutnať si vysokorýchlostné vysielanie pomocou aplikácie.

Aby ste si mohli vychutnať Kodi v Apple TV štvrtej generácie, musíte mať účet vývojára Apple – bezplatný alebo aktívny. Ďalej si budete musieť stiahnuť nasledujúce dôležité súbory:

 • Xcode 7.2+ (k dispozícii v obchode Mac App Store)
 • iOS App Signer pre Mac
 • Najnovší súbor Kodi .deb pre váš TvOS

Po stiahnutí vyššie uvedených súborov prejdite na nastavenie Kodi:

 1. Začnite pripojením Apple TV k počítaču Mac pomocou kábla USB-C na USB-A.
 2. Po pripojení zariadenia otvorte Xcode a zvoliť Vytvorte nový projekt Xcode. vybrať prihláška z hlavnej ponuky pod TvOS oddiel. Teraz si vyberte Aplikácia na jedno zobrazenie, pred kliknutím Ďalšie.
 3. Teraz pokračujte vytvorením ‘Nový projekt’. Môžete vyplniť Meno Produktu a Názov organizácie polia s požadovanými podrobnosťami. To isté urobte pri vypĺňaní Identifikátor balíka a tu by detaily boli napísané v štýle reverznej domény – napríklad, com.arcade.kodiappletv. Pred kliknutím na tlačidlo skontrolujte, či sú vyplnené všetky polia Ďalšie. Nakoniec uložte projekt na plochu alebo na akékoľvek iné miesto, odkiaľ máte ľahký prístup k súboru.
 4. Teraz sa vráťte späť do hlavného okna Xcode, kde by ste mali vidieť chybu s uvedením Zodpovedajúci profil poskytovania nenájdeme. Ak chcete chybu prekonať a vyriešiť, jednoducho kliknite na Oprava problému.
 5. Na vyriešenie vyššie uvedeného problému by ste však potrebovali bezplatnú aktívnu verziu Vývojár spoločnosti Apple zodpovednosti. Pokračujte teda v prihlásení pomocou súvisiaceho Apple ID a heslo. Aj keď aplikácia naďalej vyžaduje podrobnosti, dá sa prehliadnuť, pretože nie je povinná. Pokračujte výberom správneho Apple ID a kliknutím na zvoliť. Po dokončení aplikácia Xcode problém vyrieši a vytvorí opravný profil.
 6. Teraz si vyberte Apple TV z rozbaľovacej ponuky, ktorú nájdete v ľavej hornej časti aplikácie Xcode, spolu s ďalšími možnosťami, ako sú napríklad tlačidlá Prehrať a Zastaviť.
 7. Po dokončení aplikácie Xcode otvorte aplikáciu iOS App Signer. Teraz si vyberte správne Podpisový certifikát a pokračujte v vyplňovaní Profil poskytovania lúka. Vyberte názov projektu, ktorý ste predtým vytvorili v aplikácii Xcode. vybrať Vstupný súbor na prezeranie, umiestnenie a výber Súbor Kodi .deb, stiahnuté skôr. Je na vás, či chcete vyplniť Pole Zobrazovaný názov aplikácie a dať mu jedinečné meno alebo ho nechať.
 8. cvaknutie štart po skontrolovaní, či sú všetky polia vyplnené správnymi údajmi. Po kliknutí na tlačidlo Štart sa aplikácia vytvorí .súbor ipa ktoré môžete nainštalovať do svojho Apple TV.
 9. Vráťte sa do Xcode, a choď na okno, potom prístroje, a vyberte si jablko.
 10. Teraz vyberte súbor IPA, ktorý ste práve vytvorili. Aplikácia teraz nainštaluje súbory do vášho Apple TV.
 11. Teraz si môžete vychutnať Kodi na svojej štvrtej generácii Apple TV.
  Ochrana keyloggerov - Ako chrániť svoje zariadenie pred týmto škodlivým softvérom

Ako nastaviť Kodi VPN pomocou smerovačov

Ak ste používateľom spoločnosti Kodi a chcete pristupovať k obsahu z geograficky obmedzených doplnkov na všetkých svojich zariadeniach naraz, môžete tak urobiť inštaláciou našich Kodi VPN na všetkých vašich zariadeniach individuálne. Táto vysoko optimalizovaná aplikácia VPN podporuje až desať multi-prihlásení, čo znamená, že môžete používať rovnaký účet VPN na 10 zariadeniach súčasne.

Nie je však nudné inštalovať VPN na všetky vaše zariadenia zvlášť, keď ich môžete jednoducho nakonfigurovať na svojom smerovači a získať predvolenú funkčnosť VPN na všetkých svojich zariadeniach? To je správne. Inštalácia VPN na smerovač Wi-Fi je rýchla a jednoduchá. Inštalácia VPN si vyžaduje veľmi malé úsilie a funguje skvele na všetkých populárnych smerovačoch Wi-Fi.

Ako nastaviť Kodi VPN na iných platformách a zariadeniach

Ako nastaviť Kodi na OpenELEC zariadeniach

Poznámka: Nastavenie zariadenia Kodi na dosiahnutie maximálnych výhod si vyžaduje postupný postup, ktorý si takmer zaberie veľa času.

rada: Chápeme, že proces obsahuje žargóny, ktoré by pre vás mohli byť neznáme. Nemáte sa čoho báť, pretože sme vás zakryli. Postupujte podľa jednoduchého postupu a získajte čo najlepší internetový zážitok.

Ak chcete do svojho zariadenia nainštalovať staršiu verziu Kodi, kliknite sem pre Kodi v.15 ISENGARD. Kodi v.16 Jarvis kliknite sem

Krok 1 – Stiahnite si Kodi do svojho OpenELEC zariadenia (Raspberry Pi)

 • Choďte na webovú stránku spoločnosti Kodi.
 • Stiahnite si súbor.
 • Nainštalujte stiahnutý súbor.

Po dokončení postupujte podľa tejto metódy:

Krok 2: Stiahnite a nainštalujte doplnok Kodi VPN.

Podľa pokynov uvedených nižšie nainštalujte doplnok PureVPN Kodi do svojho zariadenia.

 1. Otvorte prehliadač a prejdite na stránku „https://s3.amazonaws.com/purevpn-dialer-assets/kodi/app/service.purevpn.monitor-1.8.0.zip“
 2. Súbor sa stiahne automaticky
 3. Po stiahnutí vyhľadajte inštalačný súbor v jeho priečinku.

Krok 3: Vložte stiahnutý súbor na jednotku USB.

Vložte stiahnutý súbor “service.purevpn.monitor-1.3.0.zip“Do jednotky USB a zapojte ju do OpenElec Kodi Box.

Krok 4: Spustite KODI a nainštalujte doplnok VPN pre KODI.

 1. Prejdite na domovskú stránku a kliknite na „Add-ons.”
 2. Klikni na “súbory“.
 3. Potom kliknite na „Inštalácia zo súboru zip.”
 4. Prejdite na stránku USB zariadenie kde ste umiestnili inštalačný súbor.
 5. Kliknite raz na „service.purevpn.monitor-1.3.0.zip“Na začiatok inštalácie doplnku.

Krok 5: Nastavenie doplnku PureVPN Kodi

 1. Prejdite na kartu Doplnky a kliknite na položku PureVPN Monitor OpenVPN.
 2. Objaví sa nové okno, kliknite na položku Nastavenia doplnku.
 3. Zadajte svoje užívateľské meno a heslo.
 4. Vyberte krajinu alebo oblasť, z ktorej chcete získať prístup k obsahu podľa vášho výberu. Kliknutím na Zobraziť stav VPN zobrazíte aktuálnu IP adresu a umiestnenie.
 5. Kliknutím na Zmeniť alebo Odpojiť pripojenie VPN zobrazíte zoznam serverov. Pripojte sa k požadovanej krajine.

Hotový! Teraz máte prístup k doplnkom Kodi, ktorý je špecifický pre danú oblasť, s úplnou anonymitou prostredníctvom nášho servera Kodi VPN.

Ako nastaviť Kodi na Amazon Fire Stick, Fire TV a Fire Cube

Kodi možno nakonfigurovať aj na zariadeniach Amazon. Takto môžete nastaviť Kodi na Amazon Fire Stick alebo na Amazon Fire TV:

 1. Začnite tým, že zapnete svoje Amazonské zariadenie a potom prejdete na nastavenie > systém a potom Možnosti vývojára.
 2. Vyberte a zapnite Aplikácie z neznámych zdrojov, a potom Ladenie ADB možnosti.
 3. Keď zapnete neznámy zdroj, môže sa zobraziť upozornenie, ale môžete si vybrať OK ignorovať varovanie, pretože ho môžete kedykoľvek vypnúť.
 4. Prejdite na hlavnú obrazovku Fire Stick. Teraz choďte na Vyhľadávanie a typ downloader vybrať si to. vybrať dostať.
 5. Akonáhle vyberiete dostať, sťahovanie sa začne. Po dokončení sťahovania sa v pravom dolnom rohu objaví upozornenie.
 6. Prejdite na stránku Ponuka a vyberte si Spustite teraz.
 7. Vyberte si časť URL na stiahnutie jednej z dvoch kompatibilných verzií: Krypton 17 a Leia 18. Pre Krypton zadajte nasledujúcu URL, bit.ly/ kodi17apk. Ak chcete nainštalovať najnovšiu verziu v18, napíšte bit.ly/kodi18apk v poli URL.
 8. cvaknutie Ďalšie a potom Stiahnuť ▼ získať požadovanú verziu Kodi.
 9. cvaknutie Inštalácia po dokončení sťahovania a inštalácia Kodi čoskoro začne.
 10. Po dokončení inštalácie otvorte aplikáciu Kodi a užívajte si svoje obľúbené relácie.

Často kladené otázky (FAQ)

Čo je Kodi?

Kodi je multimediálny prehrávač s otvoreným zdrojom, ktorý má milióny používateľov na celom svete. Jeho popularitu možno pripísať skutočnosti, že obsahuje tisíce doplnkov zdarma a umožňuje vám prístup k nekonečnému obsahu. Kodi je známy nielen pre streamovanie videa. Mnoho ľudí používa Kodi aj na počúvanie hudby.

  Získajte American Netflix na zariadeniach Apple

Kodi je možné nainštalovať prakticky na akékoľvek zariadenie, ktoré má obrazovku a pripája sa na internet. Je úplne zadarmo a ponúka kvalitné vysielanie.

Čo je to Kodi VPN?

Spoločnosť Kodi bola obvinená z hostovania pirátskeho obsahu mnohými výrobcami obsahu. Preto v mnohých krajinách nefunguje dobre. Ak žijete v krajine, kde nefunguje Kodi, alebo ak ste v oblasti, kde určitý doplnok nefunguje správne, môže vám Kodi VPN pomôcť správne nastaviť veci.

Prostredníctvom siete Kodi VPN môžete okamžite zmeniť svoju polohu a získať prístup k všetkému obsahu. Kodi VPN vás tiež ochráni pred všetkými zločinmi online, ako sú počítačové útoky hackerov a ransomware.

Ako nastaviť VPN na Kodi?

Naša VPN má vyhradenú aplikáciu pre Kodi. Táto aplikácia bola navrhnutá tak, aby zohľadňovala používateľov Kodi a ich návyky streamovania. Je to vynikajúci nástroj, ktorý vám umožní sťahovať a inštalovať akýkoľvek doplnok a streamovať obsah s úplnou slobodou a bezpečnosťou online. Bez ohľadu na to, ktoré streamingové zariadenie vlastníte, v Kodi môžete používať sieť VPN.

Bezplatná sieť VPN alebo platená sieť VPN? Ktorý je lepší?

Bezplatná sieť VPN sa zdá byť pre väčšinu používateľov atraktívnou voľbou. Používanie bezplatnej siete VPN je však veľmi riskantné. Je to tak preto, že bezplatná sieť VPN vás robí úplne zraniteľnými online a vystavuje vás všetkým online rizikám, ktoré môžu ochromiť vaše súkromie. Vždy používajte platenú sieť VPN na všetko, čo robíte online.

Ako pridať kanály na Kodi?

Pre všetko, čo chcete sledovať na Kodi, budete musieť nainštalovať príslušný doplnok. Ak chcete streamovať obsah z rôznych kanálov, vyhľadajte doplnok, ktorý dodáva obsah podľa vášho výberu.

Je dôležité vedieť, že v oficiálnom repozitári doplnkov spoločnosti Kodi nájdete iba niekoľko doplnkov. Ak hľadáte doplnok, ktorý nie je k dispozícii v oficiálnom úložisku, budete si ho musieť stiahnuť z neoficiálneho zdroja, známeho tiež ako úložisko. V ponuke nastavení musíte tiež povoliť sťahovanie / inštalácie z neznámych zdrojov.

Ako môžem opraviť buffering na Kodi?

Ak váš stream neustále ukladá do vyrovnávacej pamäte a ničí vaše zážitky zo streamovania, môže to byť spôsobené obmedzeniami poskytovateľa internetových služieb alebo obmedzením šírky pásma, ktoré na vás poskytovateľ internetových služieb ukladá. Týmto obmedzeniam sa môžete ľahko vyhnúť a získať dokonalý zážitok z streamovania bez vyrovnávacích pamätí získaním VPN pre Kodi a úplnou anonymitou online.

Aký je najlepší stavač Kodi?

Existuje veľa verzií Kodi, ktoré poskytujú množstvo doplnkov, doplnkov a skvelých vzhľadov, ktoré môžete nastaviť jediným kliknutím. Ušetria veľa času, ktoré by ste inak použili pri hľadaní vhodných doplnkov pre vaše potešenie zo sledovania. K najlepším stavbám, ktoré poskytujú skvelý obsah a ktoré sú pre oči príjemné, patria Misfit Mods Lite a Titanium Build.

Je moje pripojenie Kodi bezpečné? Môže niekto zistiť, čo vysielam??

Kodi je multimediálny prehrávač s otvoreným zdrojovým kódom, vďaka ktorému je celkom neisté a ľahko sa používa. Výskumy a štatistiky ukazujú, že streamy Kodi sú vystavené najvyššiemu počtu kybernetických útokov, ako sú kybernetické stopy a hacky..

Hacker, ktorý mohol získať vstup do vašej siete, môže vedieť, čo sledujete a s kým komunikujete. Môže dokonca odposlouchávať vaše rozhovory prevzatím kontroly nad mikrofónmi v zariadeniach, ako sú smartfóny a domáci asistenti..

Aká je najnovšia verzia Kodi?

Najnovšia verzia Kodi je v18.6, známa ako Leia. Je to extrémne stabilita a má omnoho lepšie používateľské rozhranie, preto veľa ľudí prechádza zo starších verzií. V tomto zostavení sa okrem toho riešilo veľa chýb a obmedzení, ktoré zmrzačili predchádzajúce verzie Kodi, čo nakoniec pomáha pri zvyšovaní plynulosti a príjemnosti používateľského prostredia…

Najlepšia krajina na pripojenie VPN pre používanie Kodi?

Najlepšou krajinou na pripojenie vašej siete VPN pri používaní služby Kodi sú USA. Na rozdiel od väčšiny krajín, kde prísne počítačové zákony sťažujú prístup k potrebným doplnkom, USA majú veľké množstvo slobody online. V USA nie je k dispozícii veľmi málo služieb, ale väčšinou k nim majú prístup všetci ľudia v USA. Preto by ste sa mali pripojiť k americkému serveru.

Po pripojení našej siete VPN na server v USA bude mať všetko, čo chcete sledovať, prístup. Keďže PureVPN vám poskytuje skvelú bezpečnosť online, budete aj naďalej v bezpečí pred penalizáciou alebo stíhaním za prístup k obmedzenému obsahu.

Prečo potrebujete VPN pre Kodi?

Streamovanie v Kodi je spojené s mnohými problémami spojenými s nezabezpečeným pripojením. Môže vás vystaviť škodlivému softvéru, počítačovým útokom, hackerom, odposluchom a mnohým iným škodlivým online činnostiam, ktoré vám môžu spôsobiť škodu..

Bez dobrej siete Kodi VPN môžete skončiť veľmi pomalými rýchlosťami streamovania, ktoré môžu zničiť váš streamovací zážitok. Po nastavení siete VPN na zariadení Kodi sa stanete úplne neviditeľným online, čo vám pomôže zostať v bezpečí pred všetkými zločinmi online..

Konečné rozhodnutie

Kodi je úplne bezplatná a otvorená aplikácia na prehrávače médií vyvinutá neziskovou technologickou organizáciou XBMC Foundation. Kým je prehrávač médií otvoreným zdrojom a jeho obsah je bezplatný, otvára nekonečné možnosti videoher pre streamy z celého sveta..

Vďaka svojej povahe otvoreného zdroja má spoločnosť Kodi rovnaký podiel problémov, z ktorých väčšina sa točí okolo hackerov a počítačových votrelcov, ktorí môžu získať prístup do vašich zariadení, aby vás mohli kradnúť a ukradnúť vaše údaje. Vďaka službám Kodi VPN môžu používatelia zostať na webe bezpeční a zároveň si vychutnávať nepretržité vysielanie svojich obľúbených televíznych programov, športu a filmov kdekoľvek a kedykoľvek..