Чи законні VPN?


Чи законні VPN?

Вам цікаво? "Чи законні VPN в моїй країні?" Читайте далі, щоб дізнатися!

Віртуальні приватні мережі, більш відомі як VPN, чудово підходять для збереження конфіденційності та ухилення від обмежень щодо розташування в Інтернеті. Ці потужні інструменти не тільки приховують вашу IP-адресу, але й шифрують увесь ваш трафік, щоб зробити вашу Інтернет-діяльність анонімною.

Хоча VPN надають безліч пільг і, як правило, легально, деякі країни забороняють їх використовувати. Тож якщо ви шукаєте інформацію про законність VPN у своїй країні, ви підійшли до потрібного місця.

Чи законні VPN

Однак перш ніж ми обговоримо, де саме використання VPN дозволено чи заборонено, давайте відповімо спочатку, що, мабуть, найбільш задаване питання в Інтернеті, враховуючи різкий ріст зусиль із нагляду та цензури…

Чи законні VPN?

Так! VPN є законними у переважній більшості країн світу, але використовувати його для будь-яких видів незаконної діяльності заборонено. Само собою зрозуміло, що якщо ви не маєте нічого доброго через VPN, ви можете і будете переслідувані законом.

Тож, хоча VPN може допомогти захистити вашу Інтернет-особистість та особисті дані від сторонніх очей, займатися незаконними діями, такими як продаж наркотиків, розповсюдження зловмисного програмного забезпечення або здійснення неетичних дій, таких як переслідування, знущання, злом або крадіжка даних, швидше за все, отримає вас в серйозних юридичних клопотах.

На жаль, є деякі країни, де використання VPN є незаконним, але це пов’язано з ними, і вони хочуть уважно стежити за онлайн-активністю своїх громадян та контролювати, до якої інформації вони мають доступ..

Легітимне використання VPN

Одне поширене помилкове уявлення про VPN – це те, що вони потрібні лише особам або людям, які ховаються у своїх підвалах та віддаються якійсь протизаконній діяльності. Однак нічого не може бути далі від істини. Як і будь-який винахід чи створення, нічого по суті не є поганим. Мова йде лише про те, як люди його використовують.

Ось кілька популярних напрямків використання VPN:

2. Доступ до заблокованих веб-сайтів

Використовуючи VPN, ви можете отримувати доступ до всіх веб-сайтів, служб та додатків, щоб насолоджуватися потрібним вмістом з будь-якого куточка світу. Він змінює вашу IP-адресу в будь-яку країну на ваш вибір, дозволяючи отримати доступ до потрібного вмісту миттєво.

4. Знайдіть дешеві пропозиції в Інтернеті

Якщо ви шукаєте дешеві пропозиції в Інтернеті, VPN – ваш рятівник! Просто підключіться до VPN-серверів у різних місцях та порівняйте ціни, які ви отримуєте, щоб заощадити великі квитки на рейси, прокат автомобілів, передплату програмного забезпечення тощо.

 • Усі
 • А
 • Б
 • С
 • D
 • Е
 • Ж
 • Г
 • Н
 • Я
 • J
 • К
 • L
 • М
 • N
 • О
 • П
 • Q
 • R
 • S
 • Т
 • U
 • V
 • W
 • Х
 • Y
 • Z

Країни, де VPN неправомірні

Наступні країни нахмурилися від використання VPN і встановили часткову або повну заборону на них:

Північна Корея Є VPN легальним у Північній Кореї? Немає

Північна Корея має власну внутрішню мережу для громадян, тоді як справжній доступ до Інтернету зарезервований лише для чиновників високого рівня. Тож VPN заборонені в країні, хоча іноземцям може бути дозволено використовувати ці інструменти.

IRAQ Чи законний VPN в Іраку? Немає

Для громадян Іраку цензура Інтернету – неминуча частина їхнього життя. Прагнучи зупинити екстремістську бойову групу ISIS та стежити за кожним користувачем Інтернету, уряд заборонив VPN прямо.

БЕЛОРУСЬ Чи законний VPN в Білорусі? Немає

Слідом за Китаєм та Росією Білорусь також заборонила VPN та Tor в рамках своїх зусиль, щоб не допустити громадян використовувати інструменти для анонімізації для доступу до веб-сайтів у чорному списку..

OMAN чи законний VPN в Омані? Немає

Уряд Оману активно цензурує Інтернет, і хоча VPN не є абсолютно незаконним для державних та приватних установ, використання цих послуг заборонено фізичним особам.

КИТАЙ Чи законний VPN у Китаї? Немає

Щоб громадяни не могли обходити Великий Брандмауер, у Китаї заборонені всі несанкціоновані VPN. Насправді, постачальники VPN повинні бути офіційно ліцензовані урядом, щоб діяти в країні.

ТУРКМЕНІСТАН – законний VPN в Туркменістані? Немає

У Туркменістані є лише один підконтрольний уряду Інтернет-провайдер, який робить спостереження та блокування простішими. Спроби використовувати VPN та проксі, щоб обійти цензуру Інтернету в країні заблоковані і можуть призвести до серйозних наслідків.

РОСІЯ Чи законний VPN в Росії? Немає

Нові російські норми вимагають від постачальників VPN зареєструватися у владі та заблокувати доступ до веб-сайтів, що входять у чорний список. Більше того, користувачі повинні сплачувати величезні штрафи, якщо їх спіймали за використання недержавних VPN.

ОБ’ЄДНАНІ АРАБНІ ЕМІРАТИ Чи законний VPN в ОАЕ? Немає

Одна з небагатьох країн із законами, пов’язаними з використанням VPN, ОАЕ прийняла новий закон, який передбачає, що користувачів VPN може бути ув’язнено та оштрафовано до 500 000 доларів, якщо їх виявлять за вчинення злочину. Однак установи, банки та компанії можуть вільно використовувати VPN.

IRAN Чи законний VPN в Ірані? Немає

Іран прийняв суворий закон щодо використання VPN, який забороняє громадянам використовувати VPN, які не санкціоновані урядом. Невиконання цього закону призведе до тюремного вироку від 91 дня до одного року. Однак іранські урядові чиновники не дуже поважають свої власні закони про цензуру і продовжують використовувати ці інструменти.

ТУРЦІЯ Чи законний VPN в Туреччині? Немає

Оскільки в Туреччині Інтернет сильно цензурується, використання VPN для доступу до соціальних мереж, таких як Twitter, WhatsApp та Facebook, є популярним серед громадян. Однак Тор разом із певними постачальниками VPN заблокований у країні, щоб запобігти обходженню урядової цензури.

Країна не знайдена!

Країни, де VPN є законними

Наступні країни не мають законів, що забороняють використання VPN, і їхні громадяни можуть використовувати їх, не турбуючись про якісь юридичні наслідки:

AFGHANISTAN Чи законний VPN в Афганістані? Так

Хоча уряд Афганістану суворо стосується веб-сайтів, таких як порнографія, алкоголь, азартні ігри тощо, використання VPN все ще законно в країні.

ALBANIA Чи законний VPN в Албанії? Так

Конституція Албанії захищає право своїх громадян на свободу слова та преси. Інтернет не лише вільний від урядової цензури, але і VPN є повністю законними.

Алгерія Чи законний VPN в Алжирі? Так

В Алжирі Інтернет-провайдери зобов’язані регулювати та контролювати вміст в Інтернеті, і хоча траплялися випадки, коли уряд блокував певні сайти, наразі немає заборон на VPN..

ANDORRA Чи законний VPN в Андоррі? Так

Андорра, одна з найбільших світових країн, що проникли в Інтернет, не має цензури в Інтернеті чи державного нагляду. Також VPN-адреси законно використовувати.

ANGOLA Чи законний VPN в Анголі? Так

Хоча VPN є законними в Анголі, країна створила заголовки для спроб загрози свободі слова та доступу до інформації.

АНТІГУА ТА БАРБУДА Чи законний VPN в Антігуа та Барбуді? Так

Громадяни можуть користуватися безперешкодним доступом до Інтернету в Антігуа та Барбуді. Крім того, використання VPN не є незаконним.

ARGENTINA Чи законний VPN в Аргентині? Так

В Аргентині немає заборон на використання VPN, але запропоновані закони, які могли б реалізувати онлайн-цензуру реальністю.

АРМЕНІЯ Чи законний VPN у Вірменії? Так

У Вірменії є документально підтверджені дані про фільтрування Інтернету, а соціальні мережі також були заблоковані в минулому. Однак використання VPN є законним.

ARUBA чи законний VPN в Арубі? Так

Громадяни можуть отримати доступ до Інтернету з повною свободою в Арубі. Крім того, дозволено також використовувати VPN.

АВСТРАЛІЯ Чи законний VPN в Австралії? Так

Навіть незважаючи на те, що в Австралії використовується блокування веб-сайтів, а телекомунікації потрібно зберігати метадані клієнтів принаймні два роки, VPN все ще є законними та продовжують використовуватись багатьма громадянами.

Австрія Чи законний VPN в Австрії? Так

Використання VPN повністю законно в Австрії, а конституція країни захищає право своїх громадян на свободу слова та преси.

Азербайджан чи законний VPN в Азербайджані? Так

Азербайджан сильно цензурує Інтернет, включаючи опозиційні новини та сайти соціальних медіа. Уряд також замикає активістів в Інтернеті, але, на щастя, VPN ще не мають бути незаконними.

Чи законний VPN в Бахрейні? Так

У Бахрейні не існує законів, які б забороняли використання VPN, хоча уряд активно цензурує пресу та Інтернет.

Бангладеш чи законний VPN в Бангладеш? Так

В минулому, як відомо, уряд Бангладеші блокував соціальні медіа, включаючи WhatsApp та Facebook. Насправді вони одного разу навіть помилково повністю відрізали доступ до Інтернету! Однак використання VPN є законним у Бангладеш.

Барбадос Чи законний VPN у Барбадосі? Так

Громадяни Барбадосу можуть мати доступ до Інтернету без будь-яких обмежень. Використання VPN цілком законно.

Бельгія Чи закон VPN законний у Бельгії? Так

Хоча в Бельгії надходили повідомлення про цензуру в Інтернеті, використання VPN не допоможе вам створити жодних юридичних проблем.

Беліз Чи закон VPN законний в Белізі? Так

Незважаючи на те, що уряд обмежив доступ до Інтернету та заблокував VoIP-сервіси, використання VPN в Беліз законно.

Бенін чи законний VPN у Беніні? Так

Немає жодних доказів того, що уряд намагається цензурувати Інтернет, і VPN, які зараз законно використовуються в Беніні.

Бутан законно про VPN у Бутані? Так

Хоча використання VPN легальне в Бутані, уряд періодично блокує вміст, який вважає образливим для держави.

Болівія чи законний VPN у Болівії? Так

Хоча уряд Болівії робить цензуру журналістів і навіть наполягає на моніторингу соціальних медіа, використання VPN все ще законно.

Боснія та Герцеговина Чи законний VPN в Боснії та Герцеговині? Так

Незважаючи на те, що уряд Боснії та Герцеговини прийняв законодавство, яке криміналізує вміст соціальних медіа, жодних повідомлень про цензуру в Інтернеті не було. Також використання VPN є законним.

Ботсвана чи законний VPN в Ботсвані? Так

Наразі в Ботсвані немає встановленої урядом цензури Інтернету, а також використання VPN є законним..

Бразилія Чи законний VPN у Бразилії? Так

Бразильський уряд намагався запровадити законодавство, яке б надавало йому повноваження контролювати та цензурувати Інтернет. Вони також забороняли WhatsApp кілька разів у 2016 році. Тим не менш, не існує закону, який забороняє громадянам використовувати VPN.

Бруней Чи законний VPN у Брунеї? Так

Хоча уряд активно стежить за використанням Інтернетом своїх громадян, VPN все ще законно використовуються в Брунеї.

Чи законний VPN в Болгарії? Так

Уряд Болгарії уважно стежить за активністю своїх громадян в Інтернеті та просить Інтернет-провайдерів забезпечити доступ до всього інтернет-трафіку в режимі реального часу. Однак використання VPN зараз законно.

Буркіна-Фасо є законним VPN у Буркіна-Фасо? Так

У Буркіна-Фасо проникнення Інтернету дуже низьке, лише 11,2% населення, яке користується Інтернетом станом на 2023 рік. Більше того, використання VPN є цілком законним у країні..

Бурунді чи законний VPN у Бурунді? Так

Лише невеликий відсоток населення користується Інтернетом у Бурунді, але вони переживають цензуру. У 2015 році уряд заблокував доступ до WhatsApp та Viber. Однак використання VPN є законним.

Чи законний VPN в Камбоджі? Так

Уряд Камбоджі контролює та контролює діяльність в Інтернеті. Насправді було багато випадків, коли членів опозиції заарештовували за свої повідомлення у Facebook. Однак використання VPN є законним в країні.

  Кращий VPN для WeChat, щоб отримати доступ до нього з будь-якого місця

Камерун законний VPN у Камеруні? Так

Уряд Камеруни кілька разів заблокував доступ до Інтернету в англофонних регіонах країни, що торкнулося близько 20% населення країни. Однак VPN можна використовувати легально.

Канада Чи законний VPN у Канаді? Так

Хоча уряд Канади був закликаний заборонити використання VPN, подібні ініціативи не розпочалися. На момент написання цього документа використання VPN в Канаді законно.

Кабо-Верде є законним VPN у Кабо-Верде? Так

Немає повідомлень про уряд, який змушує цензуру щодо користувачів Інтернету в Кабо-Верде. Використання VPN також законно.

Центральноафриканська республіка Чи законно VPN у Центральноафриканській республіці? Так

Громадяни Центральноафриканської республіки можуть використовувати VPN на законних підставах, хоча уряд намагався цензурувати своїх громадян у минулому, переважно шляхом заборони текстових повідомлень.

Чад Чи законний VPN у Чаді? Так

Хоча використання VPN є законним у Чаді, уряд активно цензурує доступ до своїх громадян в Інтернеті, особливо під час протестів чи виборів. Нещодавно вони заборонили додатки для соціальних повідомлень та BBC по всій країні.

Чилі Чи закон VPN лежить в Чилі? Так

Використання VPN легальне в Чилі, хоча уряд контролював використання соціальних медіа своїх громадян у минулому.

Колумбія чи законний VPN в Колумбії? Так

Колумбійці можуть вільно отримувати доступ до Інтернету без будь-якого втручання чи обмежень з боку уряду. Використання VPN також є законним. Поки країна повідомляла про заборону біткойна в минулому році, вона скасувала заборону і вирішила оподатковувати біткойни.

Чи співпраця Багамських островів чи законна VPN у співдружності Багамських островів? Так

У той час як уряд намагався ввести цензуру в Інтернеті в минулому, VPN, які легально використовуються на Багамах.

Коморські острови Чи законний VPN в Коморських островах? Так

Громадяни Коморських островів користуються нецензурним доступом до Інтернету, а уряд досі не зробив жодного кроку щодо незаконного використання VPN.

Демократична Республіка Конго Чи законно VPN в Демократичній Республіці Конго? Так

Навіть незважаючи на те, що відключення Інтернету та блоки соціальних медіа є поширеним явищем у Демократичній Республіці Конго, VPN все ще законно застосовуються в країні.

Республіка Конго Чи закон VPN законний в Республіці Конго? Так

Уряд Республіки Конго активно цензурує Інтернет та часто вдається повністю закрити його, особливо у відповідь на широкі протести. Однак використання VPN продовжує залишатися законним у країні.

Коста-Ріка чи законний VPN в Коста-Ріці? Так

Використання VPNS є законним у Коста-Ріці, хоча уряд отримав критику за свій закон про кіберзлочинність, який загрожує право громадян на свободу Інтернету.

Кот-д’Івуар Чи є VPN легальним в Кот-д’Івуарі? Так

У Кот-д’Івуарі немає документально підтверджених повідомлень про цензуру в Інтернеті, і громадяни можуть використовувати VPN на законних підставах.

Хорватія законним є VPN у Хорватії? Так

VPN є законними для використання в Хорватії, і громадяни можуть мати доступ до Інтернету, не маючи втручання чи цензури влади.

Куба Чи законний VPN на Кубі? Так

Хоча уряд Куби відомий тим, що жорстоко цензурує Інтернет, використання VPN все ще дозволено в країні.

Кюрасао Чи законний VPN у Кюрасао? Так

Ситуація свободи преси в Кюрасао насторожує, коли журналісти погрожують припинити повідомлення про певні дії. На щастя, VPN ще не мають бути незаконними.

Кіпр Чи законний VPN на Кіпрі? Так

Інтернет на Кіпрі не підпадає під будь-які урядові обмеження, і VPN також користуються цілком законно.

Чеська Республіка Чи законний VPN у Чехії? Так

У Чехії один з найнижчих рівнів цензури в Інтернеті, але свобода громадян в Інтернеті опинилася під загрозою, коли уряд спробував запровадити систему, яка зробить ідентифікацію в Інтернеті обов’язковою для кожного користувача. Однак використання VPN є законним в країні.

Данія Чи закон VPN законний у Данії? Так

Уряд Данії роками активно блокує веб-сайти. Вони навіть нещодавно прийняли новий закон, який може призвести до значної цензури в Інтернеті. Однак використання VPN все ще легальне в країні.

Джибуті Чи законно VPN у Джибуті? Так

Оскільки громадяни Джибуті обслуговуються єдиним урядовим Інтернет-провайдером, вони не користуються необмеженим доступом до Інтернету і змушені платити високі ціни. Однак використання VPN абсолютно законно.

Домініка чи законний VPN в Домініці? Так

Громадяни можуть отримати доступ до Інтернету з повною свободою в Домініці. Використання VPN також є законним.

Домініканська Республіка Чи законний VPN в Домініканській Республіці? Так

Громадяни Домініканської Республіки не підлягають Інтернет-цензурі будь-якого виду і можуть використовувати VPN на законних підставах.

Еквадор Є VPN легальним в Еквадорі? Так

У 2016 році витікаючий документ показав, що Асоціація Інтернет-провайдерів Еквадору (AEPROVI) співпрацює з урядом Еквадору для блокування певних веб-сайтів на їх прохання. Тим не менш, використання VPN є законним в країні.

Єгипет законний VPN в Єгипті? Так

Незважаючи на те, що в Єгипті є добре задокументована історія порушення прав громадян на пресу, використання VPN ще не має бути незаконним. Що стосується цензури Інтернету, торік уряд Єгипту заблокував голосові дзвінки через Skype, Facebook Messenger, FaceTime, Viber та WhatsApp..

Сальвадор Чи законний VPN в Сальвадорі? Так

Поки Сальвадор був у новинах щодо питань, пов’язаних зі свободою інформації в країні, використання VPN повністю законно.

Екваторіальна Гвінея Чи законний VPN в Екваторіальній Гвінеї? Так

Цілком законно використовувати VPN в Екваторіальній Гвінеї, хоча уряд має репутацію обмеження свободи слова та преси своїх громадян.

Еритрея чи законний VPN в Еритреї? Так

Незважаючи на те, що лише 1% громадян мають доступ до Інтернету в Еритреї, він визнаний Комітетом із захисту журналістів як найбільш цензурованою країною світу. На момент написання цього документа використання VPN є законним.

Естонія чи законний VPN в Естонії? Так

Естонія – одна з найвільніших країн у світі, що стосується доступу та використання Інтернету. Насправді вона посіла перше місце разом із Ісландією за індексом Freedom on the Net 2023. Як і слід було очікувати, громадяни можуть використовувати VPN, легально.

Ефіопія чи законний VPN в Ефіопії? Так

Наразі використання VPN заборонено в Ефіопії. Однак, як довго це буде так, невідомо, враховуючи, як уряд не тільки заборонив сторонні VoIP-сервіси, такі як Skype, але й криміналізував їх використання!

Фіджі Чи законний VPN на Фіджі? Так

Немає достовірних повідомлень про встановлену урядом Інтернет-цензуру на Фіджі, а також використання VPN є законним.

Чи законно VPN у Фінляндії? Так

Хоча законно використовувати VPN, було зареєстровано випадки урядової цензури з боку уряду. Візьмемо, наприклад, фінський дитячий порно-фільтр, який викликав суперечки, оскільки люди вважали, що багато веб-сайтів були неправильно цензуровані.

Франція Чи законний VPN у Франції? Так

Французький уряд нещодавно схвалив та прийняв законопроект про тероризм для розширення повноважень щодо нагляду за поліцією та заблокував понад 2700 веб-сайтів у 2016 році. Однак використання VPN все ще законно в країні.

Габон Чи законний VPN у Габоні? Так

Габон оприлюднив новини про введення 12-годинної комендантської години в Інтернеті та назавжди блокування сайтів соціальних медіа, таких як Facebook. Використання VPN є законним.

Гамбія чи законний VPN у Гамбії? Так

Чи законний VPN у Гамбії? Так

Грузія Чи закон VPN законний в Грузії? Так

Незважаючи на те, що уряд базується на те, що стосується цензури та спостереження через Інтернет, використання VPN в Грузії законно..

Німеччина Чи законний VPN у Німеччині? Так

Хоча Німеччина застосувала новий закон, який дозволяє уряду проводити цензуру соціальних медіа, використання VPN не є незаконним у країні.

Гана чи законний VPN у Гані? Так

Гана визнана однією з найбільш прогресивних африканських країн, що стосується демократії та свободи, тому використання VPN є повністю законним. Однак багато хто були здивовані наміром уряду закрити соціальні медіа під час виборів.

Греція Чи законний VPN у Греції? Так

Існують дані, які свідчать про те, що уряд Греції намагається цензурувати Інтернет через широкомасштабну блокування контенту. Однак використання VPN все ще законно в країні.

Гренада Чи законний VPN в Гренаді? Так

Хоча уряд Гренади прийняв закон про покарання людей із тривалими термінами в’язниці або здоровенними штрафами за образливий Інтернет-контент, використання VPN все ще законно.

Гватемала Чи законний VPN в Гватемалі? Так

Гватемала відома тим, що регулярно порушує свободу слова та особисту приватність своїх громадян. Однак використання VPN цілком законно.

Гвінея чи законний VPN у Гвінеї? Так

Громадяни Гвінеї отримують необмежений доступ до Інтернету і можуть законно користуватися VPN на території країни.

Гвінея-Бісау Чи законно VPN у Гвінеї-Бісау? Так

Використання VPN є законним у Гвінеї-Біссау, і немає повідомлень про втручання уряду в Інтернет.

Гайана Чи законний VPN у Гайані? Так

Уряд Гайани не обмежує і не цензурує Інтернет. Більше того, використання VPN наразі є законним.

Гаїті чи законний VPN на Гаїті? Так

Використання VPN є абсолютно законним на Гаїті, і немає повідомлень про уряд, який намагається обмежити використання Інтернету.

Гондурас чи законний VPN у Гондурасі? Так

В даний час Конгрес Гондурасу обговорює законопроект, який би посягав на свободу вираження поглядів громадян. Однак використання VPN зараз законне.

Угорщина Чи законний VPN в Угорщині? Так

Незважаючи на те, що уряд нещодавно прийняв нові правила спостереження та шифрування, VPN все ще є законними в Угорщині.

Чи законний VPN в Ісландії? Так

Ісландія – одна з найвільніших країн світу, коли мова йде про доступ до Інтернету та його використання. Тож не дивно, що використання VPN в країні є законним.

Індія Чи законний VPN в Індії? Так

Хоча використання VPN законно в Індії, цензура в Інтернеті вибірково практикується урядом.

Індонезія чи законний VPN в Індонезії? Так

Громадяни Індонезії також стикаються з цензурою Інтернету, а веб-сайти, такі як Netflix, Vimeo та YouTube, заблоковані урядом. Однак до них можна отримати доступ до VPN, оскільки їх використання ще не має бути незаконним.

Ірландія чи законний VPN в Ірландії? Так

Незважаючи на те, що в Ірландії існує деяка цензура в Інтернеті, VPN повністю законні і можуть використовуватись громадянами.

Ізраїль чи законний VPN в Ізраїлі? Так

Незважаючи на те, що Ізраїль нещодавно затвердив закони про веб-цензуру для подолання злочинності в Інтернеті, використання VPN все ще є законним в країні.

Італія Чи законний VPN в Італії? Так

Використання VPN є законним в Італії, і жодних повідомлень про втручання в Інтернет не надходило.

Ямайка чи законний VPN на Ямайці? Так

Уряд не повідомляє про цензуру Інтернету на Ямайці. Використання VPN також законно.

Японія чи законний VPN в Японії? Так

Інтернет в Японії, як правило, вільний від урядової цензури, а також використання VPN в країні є законним.

Йорданія Чи законний VPN в Йорданії? Так

Уряд Йорданії дійсно накладає певну цензуру в Інтернеті, особливо якщо мова йде про політичні питання. Однак використання VPN все ще легально.

  Як дивитися ESPN на Kodi

Казахстан Чи законний VPN в Казахстані? Так

Хоча використання VPN легальне в Казахстані, уряд активно цензурує Інтернет. Візьмемо, наприклад, недавню репресію в соціальних мережах, яка стосувалася правозахисників.

Кенія Чи законний VPN в Кенії? Так

Недавнє дослідження OONI показало, що “майже відсутні ознаки цензури Інтернету” в Кенії. Як очікується, використання VPN є законним в країні.

Кірібаті Чи законний VPN в Кірібаті? Так

У Кирибаті уряд не повідомляє про цензуру Інтернету. Також громадянам Кірібаті дозволено користуватися VPN.

Косово законний VPN у Косові? Так

Закон про перехоплення телекомунікацій в Косові надає властям доступ до всіх комунікаційних даних, викликаючи занепокоєння щодо конфіденційності своїх громадян. Однак, незважаючи на це, використання VPN все ще є законним.

Кувейт Чи законний VPN у Кувейте? Так

Уряд Кувейту активно цензурує Інтернет, його новий закон про кіберзлочинність обмежує свободу слова та націлювання на активістів в Інтернеті. На щастя, використання VPN все ще легальне в країні.

Киргизстан чи законний VPN в Киргизії? Так

Уряд Киргизстану займається Інтернет-цензурою, і це особливо актуально, якщо мова йде про журналістику. Однак не існує закону, який забороняв би використання VPN.

Лаос – законний VPN в Лаосі? Так

Уряд Лаосу сильно цензує своїх громадян та їх використання Інтернетом. На щастя, використання VPN все ще законно.

Латвія законно в VPN в Латвії? Так

У Латвії немає жодних повідомлень про цензуру чи втручання уряду в Інтернет. Використання VPN також законно.

Ліван – законний VPN у Лівані? Так

Ліван відомий своєю цензурою, і уряд навіть раз намагався заборонити використання VoIP. Тим не менш, використання VPN в країні дозволено.

Лесото законний VPN в Лесото? Так

Громадяни Лесото можуть користуватися Інтернетом без цензури уряду. Більше того, використання VPN абсолютно законно.

Ліберія – законний VPN у Ліберії? Так

У той час як громадяни Ліберії відчувають нагляд та цензуру в Інтернеті від рук уряду, використання VPN все ще є законним. Відомо також, що уряд цензурує пресу.

Лівія – законний VPN у Лівії? Так

Інтернет у Лівії не вільний від втручання та обмежень уряду. На щастя, VPN все ще легальні в країні.

Ліхтенштейн Чи законний VPN у Ліхтенштейні? Так

Ліхтенштейн відомий своєю свободою преси та відсутністю урядової цензури в Інтернеті. Використання VPN також законно.

Литва ВПН легальна в Литві? Так

Громадяни Литви, як правило, користуються необмеженим доступом до Інтернету, а також можуть використовувати VPN, як законно.

Люксембург Чи законний VPN у Люксембурзі? Так

Немає достовірних повідомлень уряду Люксембурга, що цензурують Інтернет. Використання VPN також законно.

Македонія чи законний VPN в Македонії? Так

Громадяни Македонії можуть користуватися Інтернетом без цензури уряду. Крім того, в країні дозволено використання VPN.

Мадагаскар Чи законний VPN на Мадагаскарі? Так

Хоча цензура засобів масової інформації є поширеною на Мадагаскарі, уряд ще не повинен обмежувати використання Інтернету. Використання VPN абсолютно законно.

MALAWI Чи законний VPN у Малаві? Так

Немає жодних повідомлень про те, що уряд втручається у доступ до Інтернету громадян чи вводить Інтернет-цензуру. Використання VPN також законно в Малаві.

МАЛАЙЗІЯ Чи законний VPN в Малайзії? Так

У Малайзії в минулому виникали проблеми з цензурою Інтернету, і нещодавній закон про підробку новин викликає занепокоєння щодо цензури ЗМІ. Однак використання VPN все ще законно.

MALDIVES Чи законний VPN на Мальдівах? Так

Уряд Мальдівських островів часто блокує веб-сайти, які вважаються порнографічними або антиісламськими, але використання VPN ще не стане незаконним.

MALI Чи законний VPN в Малі? Так

Немає жодних повідомлень про те, що уряд втручається у доступ до Інтернету своїх громадян, а використання VPN також законно в Малі.

MALTA Чи законний VPN на Мальті? Так

У той час як громадяни Мальти можуть легально використовувати VPN, є певні занепокоєння, пов’язані з Інтернет-цензурою. Багато хто стверджує, що нові закони про ЗМІ становлять серйозну загрозу свободам Інтернету, тоді як уряд Мальтії заперечує це, кажучи, що вони не зацікавлені в цензурі в Інтернеті.

МАРШАЛЬНІ ОСТРОВИ Чи законний VPN на Маршаллових островах? Так

Немає жодних повідомлень про те, що уряд намагається обмежити доступ до Інтернету своїх громадян, а використання VPN також законно на Маршаллових островах.

МАУРИТАНІЯ Чи законний VPN в Мавританії? Так

Хоча використання VPN законно дозволено, у Мавританії є минуле, пов’язане з цензурою Інтернету. Повідомлялося, що уряд порушує цифрові права, а преса самоцензурує висвітлення питань через страх перед новими законами про кіберзлочинність країни..

MAURITIUS Чи законний VPN в Маврикії? Так

Маврикій час від часу встановлює обмеження в Інтернеті, включаючи фільтрування вмісту. Однак немає жодних повідомлень про те, що уряд активно цензурує Інтернет, і використання VPN є законним і в країні..

MEXICO чи законний VPN в Мексиці? Так

Громадяни Мексики, як правило, отримують необмежений доступ до Інтернету і можуть також використовувати VPN, як законно. Однак ситуація може змінитися, оскільки нещодавно з’явилися повідомлення уряду, які використовують програмне забезпечення для спостереження, щоб шпигувати за видатними активістами та журналістами.

Мікронезія чи законний VPN в Мікронезії? Так

Немає документально підтверджених повідомлень про те, що уряд намагається втручатися у користування Інтернетом своїх громадян, а також використання VPN є законним..

MOLDOVA Чи законний VPN в Молдові? Так

У 2016 році прийнятий урядом закон отримав критику від кількох ЗМІ та організацій, які заявляли, що це призведе до порушення конфіденційності та жорсткої цензури. Однак використання VPN все ще легальне в Молдові.

MONACO чи законний VPN в Монако? Так

Немає достовірних повідомлень про те, що уряд Монако цензує використання Інтернет своїми громадянами. Також VPN є повністю законними.

МОНГОЛІЯ Чи законний VPN в Монголії? Так

Уряд Монголії активно цензурує використання своїх громадян Інтернетом і навіть заборонив список із 774 слів і фраз в Інтернеті. Незважаючи на те, використання VPN все ще є законним у Монголії.

ЧОРНОГОРИЙ Чи законний VPN у Чорногорії? Так

Повідомлялося про обмеження в Інтернеті щодо громадян Чорногорії. Нещодавно в день виборів уряд заблокував такі програми для обміну повідомленнями, як WhatsApp та Viber. Тим не менш, VPN є законними для використання в країні.

МОРОККО Чи законний VPN в Марокко? Так

Хоча VPN є законними в Марокко, країна повідомляє про заборону Skype, Viber та подібних програм VoIP для зв’язку. Крім того, журналісти самоцензурують свою доповідь щодо чутливих питань, оскільки держава карає подання за свистки та повідомлення про розслідування.

MOZAMBIQUE Чи законний VPN в Мозамбіку? Так

Оскільки уряд Мозамбіку шпигує за діяльністю Інтернету своїх громадян, використання єдиних VPN є єдиним рішенням, і, на щастя, вони поки що не мають бути незаконними в країні.

MYANMAR Чи законний VPN у М’янмі? Так

М’янма має історію, коли мова йде про цензуру в Інтернеті, хоча уряд стає менш обмежуючим, коли справа стосується прав своїх громадян. Використання VPN також законно.

НАМІБІЯ Чи законний VPN у Намібії? Так

Громадянам Намібії дозволяється користуватися VPN та користуватися доступом до Інтернету без будь-яких обмежень, встановлених урядом.

NAURU Чи законний VPN у Науру? Так

У минулому Науру вводив обмеження в Інтернеті, включаючи заборону сайтів соціальних медіа, таких як Facebook. Однак використання VPN все ще законно в країні.

NEPAL Чи законний VPN в Непалі? Так

Поки Непал не здійснює активний моніторинг діяльності в Інтернеті, уряд зробив чіткий намір цензурити Інтернет-діяльність своїх громадян. На щастя, використання VPN є законним.

Нідерланди Чи закон VPN законний в Нідерландах? Так

Немає достовірних повідомлень уряду Нідерландів, які намагаються ввести обмеження в Інтернеті. Більше того, використання VPN тут законно.

НОВИЙ ЗЕЛАНД Чи законний VPN у Новій Зеландії? Так

Хоча, як відомо, уряду Нової Зеландії слідкують за роботою в Інтернеті своїх громадян, немає достовірних доказів цензури в Інтернеті. Використання VPN також законно в країні.

NICARAGUA Чи законний VPN в Нікарагуа? Так

Уряд Нікарагуа не обмежує та не контролює Інтернет-діяльність своїх громадян та дозволяє використовувати VPN.

NIGER Чи законний VPN в Нігері? Так

Чи знаєте ви, що лише 2% всього населення користується Інтернетом у Нігері? І на щастя, вони можуть це зробити без будь-яких обмежень і цензури. Використання VPN також тут законно.

NIGERIA Чи законний VPN в Нігерії? Так

Хоча уряд Нігерії має суперечливу позицію щодо свободи вираження поглядів, особливо якщо мова йде про соціальні медіа, використання VPN все ще законно в країні.

NORWAY Чи законний VPN у Норвегії? Так

Норвегія, яка має один з найвищих світових показників проникнення в Інтернет, надає своїм громадянам свободу доступу до Інтернету без будь-яких обмежень та цензури. Використання VPN також законно.

PAKISTAN Чи законний VPN в Пакистані? Так

Уряд Пакистану в минулому заблокував ряд провідних сайтів, таких як YouTube, Twitter та Facebook. Вони також використовують Інтернет-фільтрацію, щоб заблокувати доступ користувачів до певних сайтів та контенту. Однак використання VPN поки що заборонено.

PALAU Чи законний VPN у Палау? Так

Немає достовірних повідомлень про те, що уряд Палау цензурує Інтернет, і громадяни також мають законну можливість використовувати VPN..

ПАЛЕСТИНА Чи законний VPN у державі Палестина? Так

Уряд Палестини активно цензурує Інтернет та ЗМІ. Багато веб-сайтів також були закриті через політичні причини. Однак використання VPN все ще законно.

PANAMA Чи законний VPN в Панамі? Так

Уряд Панами не цензурує своїх громадян доступ до Інтернету, а також дозволяє їм використовувати VPN на законних підставах.

PAPUA NEW Гвінея Чи законний VPN в Папуа-Новій Гвінеї? Так

Немає жодних повідомлень про те, що Папуа-Нова Гвінея обмежує доступ своїх громадян до Інтернету, хоча новий закон про кіберзлочинність країни викликає занепокоєння щодо підвищення цензури. Незважаючи на те, використання VPN все ще є законним.

PARAGUAY Чи законний VPN у Парагваї? Так

Громадяни Парагваю можуть користуватися нецензурним доступом до Інтернету. Використання VPN також тут абсолютно законно.

PERU Чи законний VPN в Перу? Так

Немає документально підтверджених повідомлень про те, що уряд Перу намагається обмежити Інтернет-діяльність своїх громадян, а також використання VPN є законним..

Філіппіни Чи законний VPN у Філіппінах? Так

Останнім часом свобода Інтернету покращилася на Філіппінах, оскільки уряд не докладає жодних зусиль для обмеження доступу своїх громадян до Інтернету. VPN також законно застосовуються в країні.

ПОЛЬЩА Чи законний VPN у Польщі? Так

У той час як уряд Польщі нещодавно прийняв новий закон про посилення нагляду уряду, незважаючи на проблеми з конфіденційністю, VPN все ще є законними в країні.

ПОРТУГАЛЯ Чи законний VPN в Португалії? Так

Тут немає повідомлень про те, що уряд Португалії активно цензурує Інтернет та використання VPN також є законним.

QATAR Чи законний VPN у Катарі? Так

У той час як VPN законно застосовуються в Катарі, громадянам доводиться стикатися з цензурою. Уряд доручає Інтернет-провайдерам блокувати певні веб-сайти із вмістом, який вважається порнографічним чи антиісламським, хоча нешкідливі веб-сайти також були націлені без будь-яких пояснень.

  Як знайти ім'я та пароль маршрутизатора (не потрібно скидання)

РУМАНІЯ Чи законний VPN в Румунії? Так

У 2015 році уряд Румунії ввів у дію своє нове законодавство про азартні ігри, яке з тих пір посилило занепокоєння щодо цензури. Однак використання VPN поки що заборонено в країні.

RWANDA Чи законний VPN у Руанді? Ви

Є дані, які дозволяють припустити, що уряд Руандії активно шпигує за своїми громадянами та блокує веб-сайти з новинами. Використання VPN є законним і тут.

СВІТНІ КІТИ ТА НЕВІС Чи законний VPN у Сент-Кітсі та Невісі? Так

Громадяни Сент-Кітса і Невіса користуються необмеженим доступом до Інтернету та мають юридичне право використовувати VPN.

СВ. ЛЮЦІЯ Чи законний VPN у Сент-Люсії? Так

Немає повідомлень про уряд Сент-Люсії, що накладає обмеження на доступ своїх громадян до Інтернету. Використання VPN також тут законно.

СВІТ ВІНЦЕНТ І ГРЕНАДИНИ Чи законний VPN у Сент-Вінсента та Гренадини? Так

Нещодавно Сент-Вінсент і Гренадини прийняли законопроект про кіберзлочинність, який дозволяє виносити до в’язниці терміни до двох років за онлайн наклеп, що створює серйозну загрозу для публічних дебатів та вільного потоку інформації та новин. Однак використання VPN все ще законно

SAMOA чи законний VPN в Самоа? Так

Немає документально підтверджених повідомлень уряду Самоа, що встановлює обмеження щодо використання Інтернетом своїх громадян. Також використання VPN в країні є повністю законним.

SAN MARINO Чи законний VPN в Сан-Марино? Так

Громадяни Сан-Марино можуть мати доступ до Інтернету, не піддаючись накладеній урядом цензурі. Використання VPN також тут законно.

САО ТАМЕ І ПРИНЦИП Чи законний VPN в Сан-Томе і Принсіпі? Так

Уряд Сан-Томе та Принсіпі не втручається в Інтернет в країні і дозволяє використовувати VPN.

SAUDI ARABIA Чи законний VPN в Саудівській Аравії? Так

Саудівська Аравія, відома тим, що цензурувала Інтернет-діяльність своїх громадян, з початку 2008 року заблокувала понад 5,5 мільйонів веб-сайтів та внутрішніх посилань. Дивно, але використання VPN ще не стане незаконним в країні.

СЕНЕГАЛЬНО Чи законний VPN в Сенегалі? Так

У Сенегалі регулярно порушується свобода преси, але й закони дозволяють уряду підвищити цензуру, якщо вони хочуть.

СЕРБІЯ Чи законний VPN в Сербії? Так

Незважаючи на те, що використання VPN законно в Сербії, уряд регулярно порушує свободу слова своїх громадян в Інтернеті.

SEYCHELLES Чи законний VPN на Сейшелах? Так

Уряд Сейшельських островів активно намагається обмежити доступ громадян до Інтернету, особливо якщо мова йде про замовчування опозиційних активістів. Однак використання VPN все ще легальне.

SIERRA LEONE Чи законний VPN в Сьєрра-Леоне? Так

Громадяни Сьєрра-Леоне можуть користуватися Інтернетом без будь-яких обмежень чи цензури. Використання VPN також законно в країні.

Сінгапур чи законний VPN в Сінгапурі? Так

Уряд Сінгапуру відомий тим, що активно цензурує використання своїх громадян Інтернетом. Вони не лише націлюються на урядових активістів, але й закривають політичні веб-сайти. Незважаючи на те, використання VPN все ще є законним.

SINT MAARTEN Чи законний VPN у Sint Maarten? Так

Громадяни Сінт-Маартена користуються необмеженим доступом до Інтернету та законодавчо дозволяють використовувати VPN.

СЛОВАКІЯ Чи законний VPN у Словаччині? Так

Громадянам Словаччини не потрібно турбуватися про урядову цензуру та обмеження. Більше того, використання VPN є законним в країні.

СЛОВЕНІЯ Чи законний VPN у Словенії? Так

VPN в Словенії повністю легальні, і уряд не цензурує використання своїх громадян Інтернетом.

ОСТРОВИ СОЛОМОНУ Чи законний VPN на Соломонових островах? Так

Не було достовірних повідомлень про те, що уряд вводить обмеження щодо використання Інтернетом своїх громадян. Використання VPN також законно на Соломонових островах.

СОМАЛІЯ Чи законний VPN в Сомалі? Так

Сомалі відомий тим, що активно цензурує Інтернет, уряд блокує доступ до сайтів новин. Однак використання VPN все ще законно в країні.

ПІВДЕННА АФРИКА Чи законний VPN в Південній Африці? Так

Хоча уряду Південної Африки немає стільки обмежень щодо Інтернету, скільки інших інших країн у цьому списку, “Законопроект про Інтернет-цензуру” широко піддається критиці. Використання VPN також законно в країні.

Південна Корея Є VPN легальним у Південній Кореї? Так

Незважаючи на те, що Південна Корея відома тим, що проводить цензуру та моніторинг Інтернету, її громадянам законно дозволяється використовувати VPN.

ПІВДЕННЯ СУДАНУ Чи законний VPN у Південному Судані? Так

Громадяни Південного Судану переживають цензуру через Інтернет, уряд блокує кілька новинних веб-сайтів. Тим не менше, використання VPN тут абсолютно законно.

ІСПАНІЯ Чи законний VPN в Іспанії? Так

Інтернет в Іспанії, як правило, не містить будь-яких обмежень, хоча країна оприлюднила новини про блокування каталонських веб-сайтів про незалежність. Також використання VPN є законним в країні.

SRI LANKA Чи законний VPN в Шрі-Ланці? Так

Уряд Шрі-Ланки в минулому цензурував використання своїх громадян Інтернетом. Насправді вони навіть заблокували доступ до певних веб-сайтів. Однак використання VPN все ще законно.

SUDAN Чи законний VPN в Судані? Так

Незважаючи на те, що громадяни Судану зазнають різного роду цензури в Інтернеті, використання VPN все ще легальне в країні.

SURINAME Юридичний VPN в Суринемі? Так

Уряд Сурінаму не цензурує використання своїх громадян Інтернетом. Більше того, використання VPN тут законно.

SWAZILAND Чи законний VPN у Свазіленді? Так

Використання VPN є абсолютно законним у Свазіленді, і його громадяни можуть користуватися Інтернетом без будь-якої цензури.

ШВЕЦІЯ Чи законний VPN у Швеції? Так

Громадяни Швеції отримують необмежений доступ до Інтернету і можуть на законних підставах використовувати VPN в країні.

ШВЕЙЦАРІЯ Чи законний VPN у Швейцарії? Так

В останні роки Інтернет у Швейцарії стає все більш обмежуючим. Зовсім недавно в парламент було ухвалено законопроект, який пропонує цензуру в Інтернеті на захист азартних ігор вдома. Тут все ще залишаються легальні VPN.

СІРІЯ Чи законний VPN в Сирії? Так

Громадяни Сирії проходять цензуру та моніторинг в Інтернеті. Випадки порушень прав людини також зростають. Однак VPN все ще легальні в країні.

TAIWAN Чи законний VPN в Тайвані? Так

Хоча Тайвань не обмежує користування Інтернетом своїми громадянами, він раніше намагався це зробити, запропонувавши закон про чорний список в Інтернеті, який зустрів сильний опір. Однак використання VPN все ще законно.

ТАДЖИКІСТАН Чи законний VPN в Таджикистані? Так

Таджикистан відомий своєю цензурою в Інтернеті і юридично дозволяє своїм громадянам використовувати VPN. Однак ідея створити контрольований урядом шлюз даних викликала занепокоєння щодо свободи слова та конфіденційності в країні.

ТАНЗАНІЯ Чи законний VPN в Танзанії? Так

Танзанія активно цензурує Інтернет, і ситуація, здається, погіршується з часом. VPN-адреси тут законно використовувати.

ТАЙЛАНД Чи законний VPN в Таїланді? Так

У Таїланді надходили повідомлення про арешти блогерів та Інтернет-провайдери, що блокують веб-сайти. Однак використання VPN є законним в країні.

TIMOR-LESTE Чи законний VPN у Тиморі-Лешті? Так

Громадяни Тимору-Лешти користуються нецензурним доступом до Інтернету та законодавчо дозволяють використовувати VPN.

TOGO Чи законний VPN в Того? Так

Уряд Того не нав’язує цензуру щодо використання Інтернетом своїх громадян. Більше того, VPN є повністю законними в країні.

TONGO Чи законний VPN в Тонга? Так

Незважаючи на те, що уряд Тонги у 2015 році прийняв закони, які дозволяли йому контролювати доступ до Інтернету в країні, VPN все ще легально використовувати тут.

ТРІНІДАД ТА ТОБАГО Чи законний VPN у Тринідаді та Тобаго? Так

Громадяни Тринідаду та Тобаго отримують необмежений доступ до Інтернету та на законних підставах дозволяють використовувати VPN в країні.

ТУНІЗА Чи законний VPN в Тунісі? Так

Хоча Туніс вжив кардинальних кроків для скасування цензури в Інтернеті та сприяння доступу до Інтернету, законодавча база країни становить значну загрозу свободі Інтернету. Тим не менш, використання VPN тут законно.

TUVALU Чи законний VPN у Тувалу? Так

Громадяни Тувалу отримують необмежений доступ до Інтернету та на законних підставах дозволяють використовувати VPN в країні.

УГАНДА Чи законний VPN в Уганді? Так

Уряд Уганди активно цензурує використання своїх громадян Інтернетом і навіть блокує сайти соціальних медіа під час виборів. Однак використання VPN тут законно.

УКРАЇНА Чи законний VPN в Україні? Так

Поки Україна оприлюднювала новини щодо блокування популярних російських інтернет-сайтів, використання VPN поки що не має бути незаконним.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ є законним VPN у Сполученому Королівстві?

З набуттям чинності Законом про право розслідування, діяльність Інтернету громадян Великобританії може контролюватися урядом. Великобританія також повідомляла новини в минулому, коли мобільні оператори блокували деякі VPN. Однак використання VPN залишається законним у країні.

ОБ’ЄДНІ ДЕРЖАВИ АМЕРИКИ Чи законний VPN у Сполучених Штатах Америки? Так

Незважаючи на те, що уряд не здійснює активну цензуру в Інтернет-діяльності своїх громадян, нещодавнє скасування правил конфіденційності широкосмугового зв’язку означає, що Інтернет-провайдерам дозволено контролювати його користувачів. На щастя, не існує закону, який забороняв би використання VPN.

УРГУАЙ Чи законний VPN в Уругваї? Так

Немає повідомлень про уругвайський уряд про введення цензури в Інтернеті. Більше того, VPN є абсолютно законними в країні.

UZBEKISTAN Чи законний VPN в Узбекистані? Так

Уряд Узбекистану регулярно цензує Інтернет-діяльність своїх громадян, а раніше блокував веб-сайти Skype, WhatsApp та новини. Однак використання VPN все ще є законним в країні.

VANUATU Чи законний VPN у Вануату? Так

Громадяни Вануату можуть користуватися необмеженим доступом до Інтернету та на законних підставах використовувати VPN в країні..

ВАТІКАНСЬКЕ МІСТО Чи законний VPN у Ватикані? Так

Немає повідомлень про те, що місто Ватикан вводить Інтернет-цензуру. Крім того, використання VPN тут законно.

VENEZUELA Чи законний VPN у Венесуелі? Так

Венесуела відома тим, що регулярно блокує сайти соціальних медіа, такі як WhatsApp та Facebook. Уряд юридично дозволяє громадянам також використовувати VPN.

VIETNAM Чи законний VPN у В’єтнамі? Так

Громадяни В’єтнаму переживають цензуру в Інтернеті, коли приймається суперечливий Інтернет-декрет, який забороняє сайтам соціальних медіа та блогам обговорювати поточні справи. Проте використання VPN залишається законним у країні.

YEMEN Чи законний VPN в Ємені? Так

У міліції Хуті були спроби застосувати повну заборону на використання Інтернету, хоча використання VPN все ще має бути незаконним.

ЗАМБІЯ Чи законний VPN в Замбії? Так

Цензура в Інтернеті завжди була проблемою в Замбії, оскільки уряд заборонив веб-сайти через політичні причини. Однак використання VPN повністю законно.

ZIMBABWE Чи законний VPN у Зімбабве? Так

Зімбабве відомий тим, що активно цензурує використання своїх громадян Інтернетом і навіть заборонив такі соціальні додатки, як WhatsApp, особливо під час протестів. Однак використання VPN залишається законним у країні.

Країна не знайдена!

ЗАКЛЮЧНЕ СЛОВ

Наведена вище інформація не є юридичною порадою і призначена лише для освітніх цілей. Ви зобов’язані бути хорошим громадянином, щоб бути в курсі всіх діючих законів та правил вашої країни. Тому обов’язково звертайтеся до ліцензованого та кваліфікованого юриста, якщо вам потрібна допомога чи консультація.