Як встановити Kodi на Amazon Fire Stick і Fire TV


Як встановити Kodi на Amazon Fire Stick і Fire TV

Опубліковано: 17 жовтня 2023 року

Любите дивитися Коді? Потім дізнайтеся, як встановити Kodi на Amazon Fire Stick і Fire TV в цьому посібнику. Крім того, отримайте PureVPN лише за 0,99 доларів, щоб отримати доступ до кращих аддонів Kodi та позбутися нудьги по дому.

Amazon Fire Stick – це відмінна послуга потокової передачі для людей, які завжди в русі і хочуть перейняти весь свій розважальний досвід щоразу, коли вони їдуть на нове місце. У ньому представлений різноманітний контент, наприклад, телевізійні шоу, фільми та документальні фільми різних жанрів. У вас є багато у вашому розпорядженні, але ви можете приправити своє життя нескінченним вмістом, отримавши Kodi на Fire Stick.

На жаль, Amazon Fire Stick наразі більш орієнтований на націлювання на користувачів США, які мають обліковий запис Amazon Prime. Якщо у вас її немає, ви можете отримати доступ лише до базової версії Amazon Fire Stick, яка пропонує дуже мало вмісту.

Тим часом Kodi – це чудовий медіаплеєр із потоковою передачею, який має код з відкритим вихідним кодом, що дозволяє використовувати необмежену кількість доповнень та доступ до необмеженого вмісту у програмі Kodi media player. Оскільки Kodi є стороннім додатком, його не можна встановити на Fire Stick, якщо ви не увімкнете ваш пристрій для завантаження та встановлення з невідомих джерел – про це пізніше.

Однак саме цим займаються люди останнім часом, і саме це має на меті пояснити цю статтю: “Як користуватися Amazon Fire Stick з Kodi”.

Як отримати обліковий запис Amazon у вашому регіоні

На жаль,, Амазонка TV Fire Fire Stick доступна лише для кількох країн, таких як США, Великобританія, Німеччина, Австралія та Японія. За межами цих країн ви не можете отримати доступ до Amazon Prime через регіональні обмеження.

  Отримайте американський Netflix на Roku

Amazon Fire Stick обмежує ваш доступ залежно від вашого регіону, тому якщо ви знаходитесь в будь-якому іншому регіоні, наприклад, у Франції, Іспанії чи в будь-якому іншому місці Азії, ви все ще будете стикатися з блокуванням та недоступністю послуг. Для доступу до служби за межами згаданих регіонів вам потрібно буде змінити свою IP-адресу, і найкращий спосіб зробити це за допомогою VPN.

Як встановити Kodi на Amazon Fire Stick

Встановити Kodi на Fire Stick надзвичайно просто. Якщо ви раніше встановили додаток на Amazon Fire Stick або Amazon Fire TV, встановлення Kodi не буде для вас проблемою. Однак якщо ви раніше не встановлювали жоден додаток, ви можете слідувати наведеним нижче інструкціям та легко переходити через процес налаштування:

Доступ до налаштувань пристрою

Зайдіть у меню налаштувань на Amazon Fire Stick і натисніть Пристрій

Увімкнути програми з невідомих джерел

У меню «Пристрій» перейдіть до Параметри розробника. Подивіться на опцію “Програми з невідомих джерел” та переконайтесь, що вона включена.

Отримайте додаток Downloader

Існує безліч чудових програм для завантаження, які доступні для безкоштовного завантаження. Ви можете вибрати той, для якого ви знайдете кращі відгуки та зручність використання.

Завантажте Kodi за допомогою програми Downloader

Після завантаження програми завантажувача на Amazon Fire Stick приступайте до встановлення Kodi. Запустіть завантажувач і введіть наступну URL-адресу для спрямування завантажувача у файл налаштування Kodi.

Отримайте переваги доданків Kodi

Встановити додатки на Kodi досить просто. Вам просто потрібно бути впевненим у правильній надбудові, яка вам потрібна. Це пояснюється тим, що для безкоштовного завантаження доступні тисячі відео-доповнень, і кожен з них пропонує різноманітний вміст. Щоб дізнатися більше про те, як встановити додатки для відео, щоб переглянути Kodi на Fire Stick.

  Що таке VPN? Пояснення віртуальної приватної мережі

Завжди використовуйте VPN разом з Kodi

Останнім часом Kodi знаходиться в центрі гострих дебатів між виробниками вмісту та дистриб’юторами контенту. Багато хто стверджує, що Kodi полегшує контент-піратство легко, а значить, його слід заборонити. Отже, багато країн регулювали використання Kodi у своїй демографії, часто наносячи ударам користувачів Kodi здоровенними штрафами.

Це не єдиний недолік використання Kodi без VPN. Більшість додатків Kodi, доступних в Інтернеті, є відкритим кодом. Тому справжність та прозорість цих додатків ніколи не можна гарантувати. Раніше про багато додатків Kodi повідомлялося, що вони крадуть конфіденційні дані користувачів без їхньої згоди чи знань.

Щоб захистити ваші дані в Інтернеті та захистити їх від штрафів, накладених вашим урядом за використання Kodi, використовуйте преміальну VPN, наприклад PureVPN. Після підключення ваша реальна IP-адреса, яка містить інформацію про ваше місцезнаходження, маскується та замінюється новою псевдо IP-адресою. Це дає вам нову ідентичність в Інтернеті, що дозволяє вам уникнути всіх обмежень та отримувати доступ до улюбленого вмісту на Kodi з повним спокоєм..

Ось як можна встановити PureVPN на Amazon Fire Stick,

  1. Підпишіться на PureVPN
  2. Отримайте PureVPN для Fire Stick
  3. Встановіть, увійдіть, використовуючи своє ім’я користувача та пароль, а потім підключіться
  4. Виберіть США як бажаний сервер
  5. Насолоджуйтесь послугами Amazon з усього світу

Після успішного встановлення PureVPN ви отримаєте доступ до всіх служб Amazon, які раніше були заблоковані у вашому регіоні. Налаштування та перегляд Kodi на Fire Stick настільки ж просто, як це стає.