Як знайти ім’я та пароль маршрутизатора (не потрібно скидання)


Як знайти ім’я та пароль маршрутизатора (не потрібно скидання)

Часом ви можете настільки втягуватися у свою роботу, що може бути важко прослідкувати речі, що обертаються навколо вас. Аналогічно, це випадок, коли ви забудете свій пароль маршрутизатора і намагаєтесь придумати рішення, щоб запам’ятати його. Потім ви намагаєтеся знайти пароль маршрутизатора, але це не вдається. Одним із способів було б використання функції скидання для видалення всіх налаштувань маршрутизатора.

Але що робити, якщо ви не хочете скинути маршрутизатор, а лише відновити його облікові дані, тож чи є інший спосіб, як знайти ім’я та пароль маршрутизатора? Ну, є кілька прийомів їх розкриття, але ми опишемо лише 4 простих способи, оскільки інші методи є досить складними.

Також пам’ятайте, що вам може бути заборонено входити, якщо ви зробили три-п’ять спроб з деякими типами маршрутизаторів. Тепер розглянемо, як знайти ім’я та пароль маршрутизатора без скидання.

Скористайтеся кракером пароля маршрутизатора

Пароль маршрутизатора Kracker – це безкоштовний у використанні інструмент для відновлення втраченого імені користувача та паролів маршрутизаторів. Він також може бути використаний для відновлення паролів для модемів. Як правило, маршрутизатори та модеми контролюють свій доступ до мережі через техніку аутентифікації HTTP. Це означає, що під час підключення системи до маршрутизатора вам буде запропоновано ввести ім’я користувача та пароль. Не потрібно скидати маршрутизатор лише для того, щоб знайти його ім’я користувача та пароль.

Якщо ви забудете своє ім’я користувача та пароль для маршрутизатора, ви не зможете внести зміни до маршрутизатора чи модему. У таких випадках, Kracker допоможе відновити втрачені паролі. Цей метод може допомогти вам при спробі відкрити систему безпеки. Ця методика використовує метод словника відновлення для відгадування правильного пароля маршрутизатора, оскільки у нього є база даних, повна паролів.

  Як встановити Kodi на Amazon Fire Stick і Fire TV

За замовчуванням він постачається зі словниковим файлом для маршрутизаторів. Більше того, ви можете знайти списки слів для паролів в Інтернеті. Тому, якщо у вас є дуже складний забутий пароль для маршрутизатора, цей інструмент може бути не для вас. Кракер містить паролі, які зазвичай встановлюють люди, що робить шанс зламати пароль відносно високими. Якщо ви створили пароль або ім’я користувача самостійно, то здогадуючись, це спрощує Kracker, оскільки він, як правило, вважає, що ви його налаштували.

Використовуйте RouterPassView

Коли ви збережете параметри конфігурації вашого маршрутизатора на своєму ноутбуці або ПК, RouterPassView забезпечить більш високий рівень успішності у з’ясуванні забутого пароля. Щоб пояснити просто, цей інструмент може декодувати весь код, наявний у вашій конфігурації. Коли у вас є достатньо часу, ви можете успішно повернути своє ім’я користувача та пароль.

Зараз багато сучасних маршрутизаторів дозволяють створити резервну копію її налаштувань у файлі, і тоді ви можете відновити цей файл при необхідності. Файл резервної копії зазвичай містить деякі дуже чутливі дані, такі як облікові дані маршрутизаторів, ключ бездротової мережі та інші деталі. Якщо ви забули пароль маршрутизатора Asus або ключ, але зберегли файл конфігурації, RouterPassView може допомогти у пошуку втраченого пароля з файлу маршрутизатора..

Шукайте наклейку на звороті маршрутизатора

Найпростіший спосіб знайти пароль маршрутизатора – перевірити наклейку на задній панелі поля маршрутизатора. На наклейці буде показано пароль, а також інші деталі, такі як серійний номер, mac-адреса та інші деталі, які знадобляться для доступу до інтерфейсу маршрутизатора..

Якщо наклейку не знайдено, ви завжди можете зателефонувати своєму агенту з обслуговування клієнтів, щоб отримати необхідну інформацію та довести їм свою особу. Ви швидко отримаєте своє ім’я користувача та пароль за замовчуванням.

  Що таке приватна IP-адреса?

Використовуйте за замовчуванням ім’я та пароль маршрутизатора

Ви завжди можете знизити програмне забезпечення паролів за замовчуванням, яке сумісне з пристроями під управлінням Windows 7 і вище. Далі вам потрібно лише витягнути програмне забезпечення та продовжити його використання. Інструмент спробує знайти IP-адресу, приєднану до маршрутизатора, і забезпечить посилання для вашого маршрутизатора для доступу до його інтерфейсу. Просто натисніть на це посилання, щоб направити вас на сторінку консолі маршрутизатора без необхідності виявляти IP-адреси вручну.

Переходячи далі, ви можете вибрати маршрутизатор або модем, який ви використовуєте, і програмне забезпечення знайде ім’я користувача та пароль вашого маршрутизатора за замовчуванням. Нарешті, ви можете скопіювати облікові дані в інтерфейс та увійти. Якщо ви не знайдете в списку бренд маршрутизатора, ви завжди можете спробувати використовувати паролі за замовчуванням тієї ж лінійки продуктів.

Як переслати порти, не знаючи пароль

Ви хочете переслати порти вашого інтерфейсу маршрутизатора для ігор, серверів або будь-яких інших програм, пов’язаних з мережею? Це можна зробити, навіть не знаючи пароля. Це також стане в нагоді, якщо ви використовуєте чужу мережу і не маєте доступу до її пароля.

Багато маршрутизатори компетентні на універсальний підключення та підключення (UPnP), що дозволяє програмам у вашій системі відкривати їх для вас чи ні. Якщо у вас є програма, яка не забезпечує відображення і переадресацію портів, ви можете використовувати інструмент під назвою UPnP PortMapper для швидкого пересилання портів із настільного додатка.