Kodi’de Canlı TV Nasıl İzlenir?


Kodi’de Canlı TV Nasıl İzlenir?

31 Ekim 2023

Kodi’de Canlı TV izlemek ister misiniz? Ardından cihazınızda, IOS, Android, PC veya Amazon Fire TV’de PureVPN kullanın. PureVPN, Kodi’de her yerden canlı TV’ye erişmenize yardımcı olmak için ilk kez sadece 0,99 $ ‘dan 7 günlük indirimli bir deneme sunuyor. Böylece, kilitlenme stresini önleyebilir ve bugün Kodi’de Canlı TV’ye erişebilirsiniz.

Kodi, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca flamalar tarafından beğeniliyor. Sonuçta, canlı çevrimiçi TV yayınları da dahil olmak üzere sınırsız içeriğe kapı açar.

Kablo TV ağları olsa bile, insanların Kodi’yi tercih etmelerinin birkaç nedeni vardır. Yeni başlayanlar için, ağlarında bulunan sınırlı sayıda kanaldan sıkıldılar. Bunun dışında, büyük bir servet öksürmeden 1000’den fazla yerel ve uluslararası kanala erişebildiklerinde, neden TV kablo ağlarına bağlı kalmaları gerektiğini anlıyorlar.?

Dolayısıyla, aynı zamanda Internet TV’ye geçmeyi planlayan biriyseniz, bu blog tam size göre. Bu kılavuzda, Kodi’de Canlı TV’nin nasıl izleneceğini ve kesintisiz IPTV deneyimi sunan en iyi eklentilerin bazılarını öğreneceksiniz..

Bir VPN ile Kodi’de Canlı TV Nasıl İzlenir?

Daha ileri gitmeden önce, Kodi ile ilgili bazı sorunları ve bunların üstesinden gelmek için en iyi çözümü vurgulamak istiyoruz. Kodi açık kaynaklı bir uygulama olmasına ve ücretsiz eklentiler sunmasına rağmen, bölgesel kısıtlamalar nedeniyle bazı eklentilere erişemeyebilirsiniz. Ayrıca, bazı eklentiler ISS’ler ve resmi yayıncılar tarafından kaşlarını çattığından Kodi’yi kullanırken başınızı aşağıda tutmak isteyebilirsiniz.

Ancak, cihazınıza PureVPN Kodi eklentisi yüklendiğinde bu sorunları kolayca çözebilirsiniz. Yeni başlayanlar için, konum kilitli eklentilere erişmek için konumunuzu seçtiğiniz ülke IP’siyle taklit edebilirsiniz. İkinci olarak, sahte bir IP adresi nedeniyle bağlantınızı ve etkinliklerinizi anonim tutabilirsiniz.

Nasıl başlayabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. PureVPN’e abone olun
 2. Cihazınız için uygulamayı indirin
 3. Uygulamayı başlatın ve Akış modunu seçin
 4. İstediğiniz yere bağlanın
 5. Kodi’de Canlı TV’nin keyfini her yerden çıkarın
  Anonim Olarak Ödeme Yapma ve Alma

Canlı TV İzlemek için Kodi Nasıl Kullanılır?

Kodi’de Canlı TV’ye erişmek ve izlemek için bir dizi eklenti vardır. Özellikle, canlı TV yayınları için Kodi için IPTV eklentisi sunan eklentilere ihtiyacınız vardır. Bu kılavuzda, kurulum için Ultimate IPTV eklentisini kullanacağız. İşte başlıyoruz:

 1. Cihazınızda Kodi uygulamasını başlatın
 2. Şuraya git: Sistem ayarları ve sonra Eklenti
 3. Açık / kapalı Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini belirleyin ve bir pop-up görünürse Evet’i tıklayın
 4. Geri dön Ana ekran
 5. Tekrar gitmek için tıklayın sistem Ayarlar
 6. Tıklayın Dosya Yöneticisi ve sonra Kaynak ekle
 7. tip http://srp.nu/ boş alanda
 8. tip Superrepo adını verdikten sonra tamam
 9. Adresine git Eklenti -dan Ana ekran
 10. Şimdi git Paket yükleyici (açılan kutu simgesi)
 11. Tıklayın Zip dosyasından yükle
 12. Bul ve tıkla Süper Repo, sonra Kripton ve Herşey
 13. Kurmak için tıkla kodi.krypton.all-x.x.x.zip
 14. Repo yüklendikten ve etkinleştirildikten sonra şu adrese gidin: Depodan yükle
 15. Tıklayın Superrepo Hepsi [Kripton] [v7] ve sonra Video Eklentileri
 16. Kurmak için tıkla Ultimate IPTV
 17. Adresine git Eklenti itibaren Ana ekran
 18. Ultimate IPTV eklentisini açın ve keyfini çıkarın

En İyi Canlı TV Kodi Eklentileri – En Popüler

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Kodi’nin eklenti sıkıntısı yok. Aslında, her niş özel ve geniş kategoride eklentiler vardır. Benzer şekilde, muazzam canlı TV eklentileri envanterine sahiptir. Elbette, eklenti envanterinin tamamı yalnızca bir kılavuzda ele alınamaz. Bu nedenle, yalnızca daha geniş teklifleri olan güvenilir eklentileri ekledik.

İngiltere Türk Çalma Listeleri

Herkesin favorisi olan İngiltere Türk Çalma Listeleri yoksa hiçbir liste tam değildir. Her neyse, bir PIN kodu isterse endişelenmeyin. Sadece Google ve PIN kodu oluşturucu listesine bağlantı veren birçok web sitesi bulacaksınız.

Her neyse, İngiltere Türk Playlists, Konserler, Filmler, Radyo, Belgeseller, Çizgi Filmler, TV Şovları ve Canlı TV gibi birden fazla kategoride içerik sunan en çok yönlü Kodi eklentilerinden biridir..

  Almanya'ya Ucuz Uçuşlar Nasıl Bulunur?

Sınırsız eğlence istiyorsanız, kontrol etmeniz gereken eklenti budur.

Mobdro

Mobdro, Kodi topluluğunda daha az bilinen bir ad olabilir, ancak Android kullanıcıları topluluğunda oldukça popüler bir canlı TV uygulamasıdır. Aslında, Android hayranlarının% 70’inden fazlası cihazlarında canlı TV izlemek için Mobdro’yu birincil tercih olarak kullanıyor.

Eklenti sadece 1.300+ TV kanalı büyük bir envantere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bölgeye özgü içeriğin kullanılabilirliğine de sahiptir. Bu nedenle, eklentiyi kontrol edin ve gereksinimlerinize uygun olup olmadığını görün.

cCloud TV

İngiltere Premier Ligi’nin (EPL) hayranıysanız, muhtemelen cCloud TV eklentisini kullanmak istersiniz. Canlı EPL etkinliği bir yana, eklenti aracılığıyla çok sayıda diğer canlı TV kanalına ve diğer içeriğe de erişebilirsiniz.

Chronos

Chronos, Kodi topluluğunun en eski ama en iyi eklentilerinden biridir. Tek bir çatı altında farklı popüler TV servislerinin güçlü bir kombinasyonunu sunar. Sonuç olarak, hepsini burada bulabileceğiniz için farklı eklentiler yüklemeniz gerekmeyebilir.

USTVnow Plus

Sadece bir eklenti değil, aslında ABD’de faaliyet gösteren abonelik tabanlı bir IPTV hizmetidir. Dahası, Kodi kullanıcılarının% 90’ından fazlası tarafından Kodi özellikli cihazlarında çevrimiçi TV kanallarını izlemek için kullanılır. Bu eklenti ile canlı sporları ve diğer şovları izleyebilirsiniz.

SportsDevil

Sıkı bir spor hayranıysanız, cihazınızda olması gereken en önemli eklenti SportsDevil’dir. Kodi’deki spor eklentileri söz konusu olduğunda eklentiler en üst sırada yer almaktadır. Aslında, spor severler için Kutsal Kâse’dir, çünkü diğer canlı kanallar arasında canlı sporlar ve vurgular sunar. Dolayısıyla, canlı bir TV eklentisi istemenin tek nedeni sporsa, Kodi’de SportsDevil’i indirip yükleyin.

Öfkeli Akımlar

ABD veya İngiltere merkezli Kodi kullanıcısıysanız ve canlı bir TV eklentisi arıyorsanız, Furious Streams eklentilerine göz atın. Spor kanalları ve diğer eğlence içeriği de dahil olmak üzere çok sayıda popüler TV kanalına sahiptir..

  Çevrimiçi Tenis Canlı İzle

Kodi için En İyi Canlı IPTV Eklentileri – Az bilinen

Ultimate IPTV

Ultimate IPTV, özellikle Kodi olmak üzere İnternet’teki IPTV kanallarının en iyi toplayıcılarından biridir. Çok çeşitli IPTV hizmetlerinden içeriği birleştirerek kullanıcıların kanalları çevrimiçi olarak yayınlamasını sağlar. Ayrıca, eklenti birçok farklı dilde mevcuttur ve Kodi kullanıcılarına ek bir kolaylık katmanı sunar.

IPTV Bonanza

Yine ABD ve İngiltere’den gelen yüzlerce uydu kanalına ev sahipliği yapan başka bir IPTV eklentisi. Eklenti Maniac deposundan kurulabilir. Tabii ki, tüm bağlantıları düzgün bir şekilde bulamazsınız. Ancak, çok sayıda bağlantı canlı akış sunar.

Ultra IPTV

Ultra IPTV eklentisi Cazlo tarafından oluşturuldu ve bu nedenle aynı adın deposunda bulunabilir. Eklenti, çeşitli IPTV kaynaklarından içerik veya kanalları kazımak için komut dosyaları kullanır. Sonuç olarak, canlı sporlara, haber kanallarına ve hatta PPV etkinliklerine el koyabilirsiniz.

SGTV

Şimdi USTV ile aynı içeriği ve deneyimi sunan bir eklenti arıyorsanız, SGTV Kodi eklentisine göz atmalısınız. ABD ve İngiltere’den geniş bir kanal genişliğine erişebilirsiniz.

Phoenix Reborn IPTV

Eklentiyi aynı addaki popüler eklenti ile karıştırmayın. Phoenix Reborn IPTV, adından da anlaşılacağı gibi, sadece IPTV içeriği, yani canlı TV kanalları akışına adanmıştır. Bu eklenti ile ilgili tek sorun, İngilizce olmayan bir dilde mevcut olmasıdır. Yine de, endişelenmeden istediğiniz kanallara kolayca gidebilirsiniz. Bu eklentiyi Tojelko deposunda bulabilirsiniz.

En İyi Canlı TV / IPTV Kodi Eklentileri ile Favori Kanallarınızın Keyfini Çıkarın

Kodi, kabloları kesmenize, maliyetten tasarruf etmenize ve sınırsız canlı TV kanallarına erişmenize yardımcı olabilecek kusursuz bir akış platformu sunar. Bu yüzden doğru Live TV / IPTV Kodi eklentisini seçin ve PureVPN ile en sevdiğiniz kanalları çevrimiçi yayınlayın.