Як дивитися ESPN на Kodi


Як дивитися ESPN на Kodi

Опубліковано: 02 липня 2023 року

Потрібно дивитися ESPN на Kodi? Потім скористайтеся цим посібником. Але трансляція ESPN або інших доповнень на Kodi може бути ризикованою. Використовуйте PureVPN на своєму пристрої, щоб запобігти затуханню та надійному потоку провайдера. PureVPN пропонує вперше 7-денну пробну версію лише $ 0,99, щоб допомогти абонентам Kodi пройти цей стресовий відключення та насолодитися ESPN вдома.

Якщо ви шукаєте послугу потокової передачі, яка абсолютно безкоштовна, то Kodi – це найкращий можливий варіант там. Це дає нескінченні можливості отримати доступ до улюбленого вмісту. Так само, як є додатки для смартфонів, є додатки для Kodi.

Є тисячі доповнень на вибір, більшість з яких безкоштовні. Деякі додатки є офіційними, тому їх можна завантажити з офіційного сховища Kodi. Однак більшість доповнень потрібно буде завантажити з відповідного (неофіційне сховище).

ESPN Kodi надбудова?

ESPN – це спортивна мережа, яка має багато різних каналів. На ESPN можна спостерігати десятки різних видів спорту. Деякі з популярних видів спорту, які транслюються в мережі ESPN, включають футбол, футбол, бейсбол, баскетбол, крикет, хокей на льоду та теніс.

Для перегляду вмісту ESPN потрібен правильний додаток. Є багато додатків, які пропонують спортивний контент ESPN, але той, що виділяється – це доповнення ESPN 3 Player. Цікаво, що цей додаток є офіційним надбудовою Kodi, а отже, його можна встановити безпосередньо з офіційного сховища, знайденого в Додатки до відео варіант на Домашній екран.

Як дивитися ESPN на Kodi v.18 або вище

Якщо у вас є v.18 або вище, ось як ви можете дивіться ESPN на вашому Kodi встановивши правильний додаток.

 1. Запустіть додаток Kodi, перейдіть до Додатків та натисніть інсталятор пакета у верхньому лівому куті
 2. Виберіть Встановити з сховища > Репозиторій додатків Kodi > Додатки до відео > ESPN 3 > ESPN 3 > Встановити
 3. Зачекайте, поки ви побачите сповіщення, включене надбудовою ESPN 3
 4. На головному екрані виберіть Додатки
 5. Натисніть на ESPN 3
  Дізнайтеся, як видалити або дезактивувати свій акаунт в Instagram

Аутентифікувати / встановити ESPN на Kodi

Після того, як ви встановите надбудову, вам потрібно буде його автентифікувати. Для його роботи потрібна автентифікація цього додатка. Щоб підтвердити автентифікацію додатку Kodi та переглянути ESPN, просто виконайте наведені нижче дії.

 1. Йти до Додатки і запустити ESPN 3
 2. Виберіть Аутентифікуйтесь у постачальника
 3. Запишіть наданий код активації та перейдіть до входу за допомогою свого облікового запису ESPN
 4. Виберіть Apple TV посилання (навіть якщо у вас інший потоковий пристрій)
 5. Виберіть свого постачальника та введіть код активації
 6. Виберіть Характерний спектр як постачальник за замовчуванням і натисніть гаразд
 7. Перезапустіть Kodi

З цим ваш додаток ESPN для Kodi готовий до використання!

Ефірна трансляція ESPN на Kodi

Після встановлення потрібного додатку ви можете одразу отримати доступ до вмісту з ESPN. ESPN приймає багато різних спортивних програм, більшість з яких є наживо. Просто перейдіть до додатку до відео ESPN з домашнього екрану Kodi та миттєво перейдіть до потокових потоків живлення ESPN Kodi.

Важливо розуміти, що деякі додатки можуть не дати вам хорошого потокового досвіду. Ви можете зіткнутися з проблемами потокової передачі та наявністю потокових потоків у вашому регіоні. Щоб вирішити всі проблеми, пов’язані із потоком, які можуть погіршити ваш досвід роботи на Kodi, вам потрібно отримати хороший VPN потокової передачі, наприклад PureVPN.

PureVPN робить вас абсолютно анонімним в Інтернеті, що дозволяє вам ухилитися від усіх обмежень і обмежень, які можуть утримати вас від ідеального потокового досвіду, якого ви справді заслуговуєте. Ні для кого не секрет, що свобода доступу до інформації є загальновизнаним правом людини майже з десятиліття, але на цьому воно рідко виконується..

  Що таке пом’якшення DDoS?

Навіщо отримувати VPN для Kodi

Kodi – медіаплеєр із відкритим кодом, що означає, що кожен може створити для нього надбудову та зробити її доступною для всіх. Це робить Kodi дуже ризикованою платформою та робить користувачів Kodi вразливими до ризиків та загроз в Інтернеті, які створюють такі суб’єкти, як кіберзлочинці, Інтернет-провайдери та органи державного нагляду..

Більше того, не все на Kodi доступне скрізь. Є сотні надбудов на Kodi, які обмежені географією. Це означає, що деякі додатки можуть бути недоступними у вашому регіоні, незалежно від того, наскільки сильно ви їх не хочете.

VPi Kodi VPN – це потокове VPN, яке дозволяє розширити досвід потокової передачі, незалежно від того, яким інструментом чи послугою ви користуєтесь. Добрий потоковий VPN – це той, який дозволяє вам стати абсолютно анонімним в Інтернеті, отримувати доступ до обмеженого вмісту та бути в безпеці від усіх онлайн-зловживань.

PureVPN – найкраща потокова VPN, яку ви можете отримати в своїх руках. Це швидкий, безпечний і миттєвий доступ до будь-якого вмісту, обмеженого у вашому регіоні. PureVPN має понад 2000 серверів, розміщених у 180 різних місцях у всьому світі.

Ось як можна отримати PureVPN для Kodi:

 1. Перейдіть на сторінку сховища Kodi PureVPN та завантажте поштовий файл.
 2. Запустіть Kodi та перейдіть до Додатки.
 3. Клацніть піктограму відкритого вікна вгорі.
 4. Встановити з zip-файлу.
 5. Встановіть сховище
 6. Запустіть PureVPN від Додатки > Додатки до програми
 7. Йти до налаштування і введіть своє ім’я користувача та пароль.
 8. Встановіть VPN для автоматичного підключення під час кожного запуску.
 9. Клацніть гаразд.