Yeni Zelanda’da Amazon Prime Nasıl İzlenir


Yeni Zelanda’da Amazon Prime Nasıl İzlenir

26 Ekim 2023

Amazon Prime’ı Yeni Zelanda’da izleyemiyor musunuz? PureVPN’i bugün sadece $ 0,99’dan deneyin ve Amazon Prime’da en sevdiğiniz şovlara bing yapmaya başlayın.

Yeni Zelanda'da Amazon Prime'ı izleyin

Premier League, Tour De France, Tennis Grand Slams ve birkaç büyük Basketbol etkinliği için kapsama haklarıyla Eurosport, spor yayın kanallarının en büyük isimlerinden biridir. Birçok kişi tarafından sevilen ama sadece Avrupa’daki insanlar tarafından kullanılabilir, bu da başka bir yerde yaşayan bir hayran için oldukça hayal kırıklığı yaratıyor.

Büyük spor takibi ile tanınan bir ülke olan Yeni Zelanda, her zaman spor tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılayan akış kanalları aramaktadır. Ve sadece birkaç seçkin kanal sağladıkları için, her fan ve spor servis edilmez. Örneğin, Eurosport oldukça popüler bir kanaldır, ancak bölgesel politikaları nedeniyle Yeni Zelanda’da yaşayanlar için mevcut değildir.

Ama Amazon Prime inanılmaz içeriklerle dolu. Kanal, kullanıcılarına sunduğu kalite açısından Netflix’ten sadece ikinci. Kanal sadece şaşırtıcı üçüncü taraf içeriği sunmakla kalmaz, aynı zamanda başka hiçbir yerde bulamayacağınız bazı şaşırtıcı orijinaller de üretir.

Amazon Prime’ın en popüler orijinallerinden bazıları The Boys, The Romanoff’ ve Tom Clancy’nin Jack Ryan’ı. Top Gear’ı sevenler, gösterinin orijinal ev sahiplerinin artık Amazon Prime’ın Büyük Turunda birlikte göründüğünü öğrenmekten mutluluk duyacaklar.

Hepsi bu kadar değil. Yeni Jack Reacher serisi de dahil olmak üzere Amazon Prime’a eklenecek daha şaşırtıcı şovlar var. Sonuç olarak, Amazon Prime’da canlı yayınlamak istediğiniz zaman bir sürü içerik izleyebilirsiniz.

Zelanda’da Amazon Prime videosunu izleyebilir miyim?

Hayır, Yeni Zelanda’da Amazon Prime’ı izleyemezsiniz. Dünyanın en popüler kanallarından biri olmasına ve böyle harika bir içerik kütüphanesine sahip olmasına rağmen, Amazon Prime hizmetlerini sadece bazı ülkelerle sınırlı tutar.

  Ücretsiz Japan VPN

Şu anda, Amazon Prime yalnızca ABD, Avustralya ve İngiltere’de kullanılabilir. Bu, Yeni Zelanda’da yaşayan hiç kimsenin ülkesindeki kanala erişemeyeceği anlamına gelir.

Neyse ki, Yeni Zelanda’da Amazon Prime akışında size yardımcı olacak bir yol var. PureVPN kullanıyorsanız ve IP konumunuzu yukarıda belirtilen ülkelerden biriyle değiştirirseniz, Yeni Zelanda’daki Amazon Prime’a erişebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Yeni Zelanda’da Amazon Prime Nasıl İzlenir

Dünyanın dört bir yanındaki kanalların çoğu, kanallarına diğer ülkelerden gelen insanların kanala erişmesine izin vermeyen yerel kısıtlamalar koymaktadır. Amazon Prime, kanalını yalnızca bazı ülkelerle sınırlı tutma stratejisini izliyor.

Bu gibi kısıtlamalar rahatsız edici olsa da, elinizde doğru araçlara sahipseniz bunları geçebilirsiniz. Bu durumda en iyi araç PureVPN’dir.

PureVPN, dünyanın her yerindeki Amazon Prime’ı içeren herhangi bir kanala erişmenizi sağlar. PureVPN ile IP konumunuzu istediğiniz herhangi bir yere kolayca değiştirebilirsiniz. ABD, Avustralya veya İngiltere’deki bir sunucuya bağlanarak Amazon Prime’daki tüm içeriğin keyfini kolaylıkla çıkarabileceksiniz!

Yeni Zelanda’da Amazon Prime izlemek için yapmanız gerekenler:

 1. PureVPN web sitesinden favori planınızı seçerek PureVPN’e abone olun
 2. Akış cihazınıza PureVPN uygulamasını veya tarayıcı uzantısını indirin
 3. PureVPN uygulamasında e-posta yoluyla size gönderilen kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın
 4. Ülke listesine gidin ve tercih ettiğiniz yer olarak ABD’yi seçin
 5. PureVPN’in Amazon Prime için en iyi ABD sunucusuna başarıyla bağlanmasını bekleyin
 6. Bağlandıktan sonra akış platformunu ziyaret edin ve Yeni Zelanda’da Amazon Prime’ı yayınlamaya başlayın

Neden PureVPN Kullanmalı??

PureVPN, ellerinizi alabileceğiniz en güvenilir VPN hizmetlerinden biridir. 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Günlük kaydı onaylanmamış birkaç VPN hizmetinden biriyiz, yani herhangi bir günlük tutmuyoruz.

PureVPN çoklu güvenlik ve anonimlik özellikleri sunar. 256 bit askeri sınıf şifrelemesi, internette tam güvenliği garanti eden en iyi özelliklerinden biridir.

  Kodi'de Canlı TV Nasıl İzlenir?

Bu özellikler tüketici için çok değer katıyor olsa da, daha fazla ilgilendiğiniz özellikler akış merkezli. Bu senaryoda, PureVPN’in daha da kullanışlı olduğunu göreceksiniz.

PureVPN 140 ülkede 2.000’den fazla sunucu sunuyor. Bu geniş ağ alanı, internette tam özgürlüğü garanti eder. İstediğiniz herhangi bir ülkeye bağlanabilir ve bulunduğunuz yerde başka şekilde kısıtlanmış web sitelerine erişebilirsiniz.

Bu 2.000+ sunucu her zaman optimize edilmiş halde tutulur, böylece en yüksek VPN hızlarından yararlanabilirsiniz. Akış sırasında, bir dakika arabellekle karşılaşmazsınız ve en iyi deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.

Peki ne bekliyorsun? PureVPN’i şimdi edinin ve Yeni Zelanda’daki Amazon Prime’a erişin.

Sıkça Sorulan Sorular

Zelanda’da Amazon Prime’a Erişebilir miyim?

Evet yapabilirsin. Amazon Prime’daki bölgesel Yeni Zelanda içeriğine erişmek istiyorsanız VPN’ye ihtiyacınız yoktur. Ancak, bölgesel kütüphanede bulunmayan uluslararası içeriğe erişmek istiyorsanız sanal bir özel ağa ihtiyacınız olabilir..

Chrome’da prime erişmenin herhangi bir yolu var mı?

Elbette, Amazon Prime’a Chrome tarayıcınızdan erişebilirsiniz. İşleri kolaylaştırmak için PureVPN bir Chrome VPN proxy uzantısı sunuyor. Bir tıklama ile NZ dışındaki hizmete erişmek için uzantıyı indirip kurabilirsiniz.

Amazon Prime’da iyi başlıklar var mı?

İzlemeye değecek birkaç başlık yok. İşte en iyi seçimler:

 • Büyük Tur
 • Muhteşem Bayan Maisel
 • İyi Omens
 • Guava Adası
 • Ve dahası.