Basit bir kesmek: Kodi NBC izlemek nasıl ortaya!


Basit bir kesmek: Kodi NBC izlemek nasıl ortaya koydu!

Yayınlandı: 02 Temmuz 2023

Kodi’de NBC akışı yapmak ister misiniz? O zaman bu rehber tam size göre. En iyi Kodi eklentilerine erişmek ve kilitleme günlerinde NBC’yi her yerden izlemek için PureVPN’i yalnızca 0,99 dolardan alın.

Yeni ve ilginç içerik tüketme ihtiyacı yüzyıllardır orada. Geçmişte, insanlar sabahları gazete ya da akşamları bir kitap okumaya neredeyse bağımlıydı. Daha sonra, insanlar en sevdikleri programlar için radyo setlerini ve TV’lerini ayarlamaya başladı. Bugün hala ihtiyaç var, ancak günümüzde insanların içeriği nasıl tükettikleri toplamda.

Akış, en sevdikleri video içeriğini izlemek isteyenler için yeni yaşam kodudur. Günümüzde, neyin yayınlanacağına ve hangi cihaz veya platformda karar verileceğine ilişkin sınırsız seçenekler var.

Netflix ve Hulu gibi dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan çok sayıda akış hizmeti var. Bu akış platformlarının her ikisi de en büyük TV şovlarına ve filmlerine erişim sağlar, ancak kapsamı sınırlıdır. Eğlence olarak kategorize edemediğiniz haberleri, bazı sporları veya diğer herhangi bir video içeriği izlemek istiyorsanız, bu akış platformlarında bulmak zor.

Kodi nedir

Tamamen ücretsiz olan bir akış hizmetine böyle bir örnek Kodi’dir. Bölgenizde engellenmiş olsa bile, dünyanın her yerinden 0 içeriğe erişmenizi sağlayan açık kaynaklı bir medya oynatıcıdır. Sevdiğiniz her şeyi tek bir yere getirir, düzgün ve gözü kolay bir kullanıcı arayüzünde sunar. Tabii ki, özel bir ekip tarafından destekleniyor ve yönetiliyor.
Kodi temel olarak internete bağlanan ve bir ekrana sahip herhangi bir cihaza kurulabilir. Linux, OSX, Windows, iOS ve Android, oyun konsolları, set üstü TV kutuları ve diğer birçok cihazda kullanılabilir.

Kodi ve Kullanıcı Tabanındaki İçerik

Kodi’nin kendisinin paylaştığı trafik sonuçlarına göre Aralık 2023 itibarıyla Kodi’de 12 milyon kullanıcı aktifti. Şirket ayrıca 3 kullanıcıdan 1’inin en son içerikle güncellenecek şekilde eklenti depolarını düzenli olarak güncellediğini paylaştı..
Böyle bir adanmış kullanıcı tabanı, Kodi’nin son zamanlarda karşılaştığı tüm sorunlara rağmen, sadece Kodi dünyanın en iyi içeriğine tek pencereli bir çözüm sağladığı için mümkündür. Eklenti sayısı ve her eklentideki içerik miktarı neredeyse sınırsızdır, bu da Kodi kullanıcılarının neden hizmete son derece sadık kaldıklarını açıklar.
Kodi’nin sahip olduğu içerik türünü kategorize etmek için doğru bir önlem yoktur. Diyelim ki her şeye ve sonra bazılarına sahip. Doğru eklentiyi alın ve hemen akışa başlayın. Bununla birlikte, Kodi’de ana sayfada görülebilecek bazı kategoriler vardır. Bu kategoriler, ana sayfasındaki içeriği bu şekilde sıralamayı amaçlar:

 • Müzik
 • filmler
 • Gösteriler
 • Fotoğraflar
 • PVR
  Bağlantı Noktası Yönlendirme Kullanarak Gelişmiş Savaş İçin Bağlantı Noktaları Nasıl Açılır

Kodi tamamen Eklentilerle ilgilidir

Tıpkı akıllı telefonları uygulanabilir bir ürün yapan uygulamalar gibi, Kodi için eklentiler. Kodi’de izlemek istediğiniz her şey için alakalı bir eklentiye ihtiyacınız var. Kodi medya yürütücünüze bir eklenti yüklendikten sonra, tıklayıp izleyebileceğiniz içeriği bulmak için seçebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz bir dizin olarak görünür.
Örneğin, Kodi’de en son HBO TV şovlarını izlemek istiyorsanız, HBO için bir eklentiye ihtiyacınız olacak veya güncel olaylar ve haberlerle güncel kalmak istiyorsanız, BBC veya CNN eklentisi gibi bir şey alabilirsiniz. üzerinde. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz binlerce eklenti var. Yalnızca birkaç premium ödeme yapılır, ancak barındırdıkları içerik diğer ücretsiz Kodi eklentilerinde de bulunabilir.

NBC nedir

NBC, 40 yılı aşkın bir süredir yayında olan bir Amerikan ticari yayın ağıdır. ABD’de, bazıları Kanada’nın bazı bölgelerinde ve diğer ABD bölgelerinde de yayınlanan 200’den fazla bağlı kuruluşla birlikte çalışıyor.

NBC ABD dışında engellendi – Coğrafi Kısıtlamalar!

NBC yalnızca ABD’de ve bazı bölgelerde kullanılabilir. ABD dışında, bölgesel yetkililer, içerik üreticileri ve yayın platformları tarafından uygulanan coğrafi kısıtlamalar nedeniyle NBC’ye erişemezsiniz. İçerik üreticilerinin ve moderatörlerinin içeriği kullanıcının konumuna göre sansürlemesine izin veren yasal bir hüküm olmadığını anlamak önemlidir. Aslında, insan haklarının ihlali.
BM tarafından 2011 yılında yayınlanan bir rapora göre, internete erişim tüm gelişmekte olan ülkelerde temel bir insan hakkı olarak ilan ediliyor. Bu, içeriğe serbestçe erişim hakkını da içermekteydi;.
NBC’yi herhangi bir cihazda aktarabilirsiniz, NBC Live’ı Nasıl İzleyeceğinizi Öğrenin.

NBC’deki içerik

NBC tamamen spor ve haberler ile ilgilidir. Görüntüleyenlerine tüm canlı spor etkinliklerinin yanı sıra haberler ve güncel olaylarla ilgili analiz ve talk şovları hakkında geniş bir menü sunar. Teknoloji, finans, spor gibi tüm sektörlerde dünyadaki en son gelişmelerden haberdar olmak için harika bir yer.

NBC Gold nedir

NBC Gold, spor severler için özel bir geçiştir, bu da onlara aksi halde yayınlanması zor özel canlı etkinliklere özel geçişler verir. NBC Gold pass ile ilgilenen kullanıcılar, izleyecekleri her maça erişim sağlayan en pahalı plan için aylık 49,99 $ ücretle abone olabilirler. Favorilerinizden yalnızca birkaçını izlemek istiyorsanız, NBC Gold Fiyatlandırma planlarına bir göz atın.

Cihazınızda NBC Sports Gold nasıl etkinleştirilir?

Herhangi bir cihazda NBC Gold’u etkinleştirmek olabildiğince basit. Sadece birkaç adımı izlemeniz yeterlidir ve akışa başlamaya hazır olursunuz. Bununla birlikte, kurulum ABD dışında olup olmadığınızı rastgele seçebileceğiniz internet sağlayıcınız gibi birkaç ayrıntı ister..
Kurulum ayrıca, cihazınızdan etkinleştirmek istediğiniz 6 basamaklı bir kimlik doğrulama kodu girmenizi gerektirir. Sadece uygulamayı açın ve etkinleştirme kodunuzu almak için etkinleştirme ekranına gidin.
Cihazınızda NBC Gold’u etkinleştirmeye hazırsanız buraya tıklayın.

NBC Eklentisi ile Kodi’de NBC’yi izleyin

Evet, NBC için Kodi medya yürütücünüze ekleyebileceğiniz bir eklenti var. ABD’de yaşayan kullanıcılar eklentiyi yükleyebilir ve favori TV programlarını hemen yayınlamaya başlayabilir. Ancak, NBC’nin ABD dışından erişimi engellendiği için, diğer ülkelerdeki insanlar NBC’yi doğrudan Kodi’de izleyemeyecek.
Diğer ülkelerde yaşayan gurbetçilerin, gezginler ve kullanıcılar konumlarını değiştirmek için bir VPN kullanabilir, bu da NBC eklentisine erişmeyi ve içeriğinin Kodi’den keyfini çıkarmasını sağlar. Daha sonra daha fazlası.

Kodi’de NBC Eklentisi Yükleme ve NBC’yi İzleme

Kodi’ye NBC Sports Live Eklentisi yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Kodi’yi başlatın ve “Eklentiler” e gidin.
 • Paket Yükleyici Simgesini tıklayın.
 • “Depodan Yükle” yi tıklayın > Kodi Eklenti Deposu.
 • NBC Sports Live Extra’yı tıklayın > Yüklemek.
 • “Eklenti Etkin” bildirimini bekleyin.
 • Ana ekrana dönün ve eklentilere gidin.
 • Video Eklentilerini Seçin.
 • Yüklü tüm video eklentileri burada görünür.

NBC Sports Live Extra eklentisini ilk başlattığınızda, https://activate.nbcsports.com/ adresinden girmeniz gereken bir etkinleştirme kodu sağlanacaktır..
Alternatif olarak, resmi NBCSN eklentisini buradan indirebilir ve ardından ‘Depodan yükle’ yerine Zip Zip Dosyasından Yükle’yi tıklayarak kurabilirsiniz..

Güvenli Olmayan Bağlantıda Akış Akımının Tehlikeleri

Siber güvenlik analisti Zubair Rafique tarafından yapılan bir araştırmaya göre, spor ve haberler gibi sevdikleri içeriği izlemek için ücretsiz akış platformları kullanan kullanıcılar, cihazlarından ve verilerinden ödün verme riski en yüksek olanlardır. BBC’ye verdiği röportajda, ücretsiz akış platformlarının genellikle tanınmış markaların reklamlarını yerleştirmesi için çekici olmayan bir bahis olduğunu ve bu nedenle tanınmamış markalara yönelmeleri gerektiğini söyledi..
Sonuç olarak, ücretsiz akış platformları, pop-up’lar, yer paylaşımları, yan banner’lar ve mümkün olan her yer gibi tüm reklam türleriyle doludur. Bu reklamlar kullanıcıları tıklaması için çekecek şekilde tasarlanmıştır. Tıklandığında, kullanıcıları canlı akışları izlemek için ek eklentiler veya yazılım yüklemeye zorlarlar.
Aynı araştırmaya göre, web sitesinde görülen reklamlar, kullanıcılar tıkladığında reklamların nereye yönlendirildiğine bağlı olarak kötü amaçlı yazılım, aldatmaca ve yetişkinlere uygun içerik olmak üzere 3 kategoriye ayrılmıştır. Sonuçlar şunlardır:
Sonuçlardan görüldüğü gibi, ücretsiz akış platformları kullanan kullanıcıların, cihazlarını ve verilerini uzaktan kontrol edebilen cihazlarına kötü amaçlı yazılım bulaşma şansı% 54’tür..
Kötü niyetli bir siber suçlu cihazınızın kontrolünü ele geçirdiğinde, cihazlarınızın mikrofonuna, kamerasına ve etkinlik günlüklerine uzaktan erişebilir;.

Akış için her zaman bir VPN kullanın

Sadece bir VPN, sürükleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için ücretsiz akış platformlarını kullanmaya devam etseniz bile sizi bu tür tüm menülerden koruyabilir. Bir VPN sizi çevrimiçi olarak tamamen anonim hale getirir ve bölgenizde başka şekilde engellenen içeriğe erişmenizi sağlar.
Gizliliğinizi korumak için tüm VPN’lerin o kadar iyi olmadığını bilmek önemlidir. Birçoğu engellenen içeriğe erişmenize izin verirken, çok azı aslında size gelen ücretsiz içeriğin tehlikelerinden korunmanızı sağlayacaktır. İhtiyacınız olan şey, gizliliğinize ve dijital kimliğinize önem veren iyi bir akış VPN’i.

PureVPN – Flamalar En İyi Seçim

VPN’imiz, akış için optimize edilmiş en iyi VPN’dir. Farklı ülkelerde dünyanın dört bir yanına yerleştirilmiş 2.000’den fazla sunucuya sahiptir ve kullanıcıların çevrimiçi bir şey yayınlarken gerçek özgürlük ve anonimlik deneyimlemelerini sağlar. VPN kesinlikle sorunsuz bir deneyim sağlar.
Flamalar için en büyük engel, IP adreslerinin İSS’leri tarafından kara listeye alınmasından kaynaklanabilecek yavaş internet hızlarıdır. VPN ile flamalar çevrimiçi olarak tamamen görünmez hale gelir ve bu da İSS’lerin IP’lerine getirdiği kısıtlamalardan kaçınmalarını sağlar ve karşılığında maksimum akış hızları elde eder..

Kodi’de VPN nasıl edinilir

Kodi açık kaynaklı bir medya oynatıcıdır, bu nedenle geniş güvenlik önlemleri almadan kullanmak kötü bir fikirdir. Kodi’ye VPN entegre etmek basittir. Kodi için özel bir eklenti olmasa da, Wi-Fi yönlendiricinizde VPN’yi yatırabilirsiniz, bu da yönlendiricinize anında bağlı olan tüm cihazlara varsayılan güvenlik sağlar.
Kodi’de VPN nasıl edinilir hakkında ayrıntılı kurulum kılavuzu almak için burayı tıklayın.

Başka herhangi bir cihaz için VPN nasıl alınır

Herhangi bir cihaz için VPN almak çok basittir. VPN almak ve çevrimiçi ortamda güvenliğinizi sağlamak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

 • PureVPN’e kaydolun
 • Cihazınız için VPN indirin
 • Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapın
 • Bağlanın! Güvenli bir şekilde akışa başlayın.