Кращий VPN для WeChat, щоб отримати доступ до нього з будь-якого місця


Кращий VPN для WeChat, щоб отримати доступ до нього з будь-якого місця

WeChat – це все-в-одному додаток, який надає користувачам широкий спектр послуг. Однак ви виявите, що це заборонено в деяких країнах, таких як Росія. Завдяки PureVPN на своєму пристрої ви можете переключити своє віртуальне місцезнаходження в Китай чи США та отримати доступ до WeChat без проблем.

. VPN для логотипу WeChat

WeChat також називають Weixin в Китаї, розпочавши його як додаток для обміну миттєвими повідомленнями у 2011 році. Швидкий перемогу на сьогоднішній день він перетворився на те, що сьогодні багато хто називає «супер додатком», який фактично надає користувачам широкий спектр послуг під одним дахом. Від мобільних платежів та їзди до доставки їжі та соціальних медіа, WeChat – це єдине відвідування для більш ніж 1 мільярда людей!

Але у додатка є і неабияка частка мінусів. Для початку ви не можете отримати доступ до нього звідусіль. Тоді також вважається, що уряд Китаю стежить за WeChat. Якщо ви хочете отримати безпечний та безпечний доступ до програми “все в одному”, найкраще скористатись VPN з найкращим рейтингом для WeChat. Читайте далі, щоб дізнатися більше:

Причини, яким вам потрібен VPN для WeChat

Ось кілька вагомих причин, чому ви повинні розглянути можливість використання VPN для WeChat:

1.Доступ до нього з будь-якого місця

Деякі країни заблокували WeChat. Наприклад, у Росії додаток заборонено, оскільки він не вдалося зареєструвати належним чином у владі. Незважаючи на те, що він був доступний знову після цього, користувачі не мали покриття протягом цього періоду.

Якщо WeChat недоступний у вашому регіоні, ви можете легко отримати доступ до використання VPN. Підключившись до одного, ви можете зробити ваш Інтернет-трафік таким, як ніби він надходить з відповідного місця для без обмеження доступу до WeChat з будь-якого місця.

  Що таке пом’якшення DDoS?

2.Зашифруйте розмови

Технологічний гігант Tencent володіє WeChat, але він має тісні зв’язки з китайським урядом. У травні 2023 року влада виявила, що збирала видалені повідомлення з WeChat. Думка про відновлення ваших розмов і використання проти вас справді може не турбувати.

Найпростіший спосіб уникнути цього – використовувати VPN. Усі ваші зв’язки WeChat будуть захищені за допомогою шифрування військового рівня, тобто його не прочитає ніхто, крім вас та призначеного одержувача.

PureVPN – найкращий VPN для WeChat!

Для кращого WeChat VPN вам не потрібно шукати далі PureVPN. Ми підтверджена служба VPN без реєстрації, і ми не збираємо, не зберігаємо та не надаємо жодних журналів!

Маючи розгалужену мережу в 2 000 + VPN-сервери в 180+ місцях, ви можете негайно отримати доступ до WeChat з будь-якого куточка світу лише за кілька кліків.

Крім того, вам не доведеться йти на компроміси щодо продуктивності, оскільки ми пропонуємо необмежену пропускну здатність і перемикання сервера.

Захист від витоку IPv6, 256-бітове шифрування AES, перемикач вбивств через Інтернет та запобігання витоку DNS використовується для захисту ваших комунікацій WeChat від сторонніх очей.

Існують прості в монтажі та зручні програми для iOS та Android, так що ви можете використовувати WeChat з мінімальними зусиллями.

Крім того, один обліковий запис PureVPN можна використовувати одночасно на п’яти різних пристроях – не потрібно купувати окремі облікові записи для робочого столу, смарт-телевізора тощо.

Ви все ще не впевнені, чи PureVPN – це правильний вибір для вас? Усі наші плани підкріплені 31-денною гарантією повернення грошей, що дозволяє перевірити послугу без ризику..

Як розблокувати WeChat за допомогою VPN?

Ну, процес настільки простий, наскільки це може вийти. Вам не потрібно бути технічним експертом, щоб використовувати VPN для доступу до WeChat. Просто виконайте вказані нижче кроки, і вам буде добре:

 1. Відвідайте сторінку замовлення та підпишіться на будь-який план PureVPN.
 2. Завантажте та встановіть додаток PureVPN для свого мобільного пристрою.
 3. Тепер увійдіть, використовуючи свої облікові дані.
 4. 4. Підключіться до розташування сервера в країні, де доступ до WeChat, наприклад, у США чи Китаї.
 5. Зачекайте, коли встановиться VPN-з’єднання.
 6. Далі запускайте додаток WeChat – ви зможете користуватися ним без жодних перешкод!
  Як видалити Facebook Messenger?

Часті запитання

Ось декілька найбільш часто заданих питань щодо WeChat та VPN:

Чому я отримую цензуру на WeChat?

Кандидати від демократії забезпечили величезну перемогу на виборах у Гонконг. Однак багато користувачів китайських американських WeChat не можуть висловити своє схвалення в Інтернеті. Додаток в основному цензурує політичну промову і забороняє людям підтримувати рух – незважаючи на те, що він знаходиться за межами Китаю!

Якщо ви зареєструєтесь з мобільним номером материкового Китаю, ви будете використовувати китайську версію WeChat, відому як Weixin. Оскільки його сервери розташовані в Китаї, вони повинні дотримуватися китайських норм – саме тому ви стикаєтесь з цензурою. Щоб скористатися міжнародною версією WeChat, вам потрібно заглибитися в налаштування і замість цього зв’язати свій іноземний мобільний номер.

Просто виконайте наступні дії:

 1. Відкрийте WeChat.
 2. Торкніться Я.
 3. Торкніться Налаштування.
 4. Торкніться Захист облікового запису.
 5. Торкніться Телефон.
 6. Торкніться Змінити мобільний.
 7. Введіть номер телефону, який ви хочете використовувати.
 8. Торкніться Далі.
 9. Ви отримаєте код підтвердження, введіть його.
 10. Після завершення натисніть Далі, і це всі люди!

Чи варто використовувати проксі або безкоштовну VPN для WeChat?

Ви не можете покластися на безкоштовних VPN-провайдерів. Зрештою, вони пропонують слабке шифрування, мають менше розміщення серверів та застосовують обмеження щодо використання пропускної здатності. Не тільки це, але й більшість цих сервісів збирає ваші конфіденційні дані та продає їх третім сторонам, що пропонують найвищу ставку.

Що стосується проксі, вони просто приховують вашу оригінальну IP-адресу – трафік переспрямовується у незашифрованому форматі. Тому ви не можете розраховувати, що вони забезпечать вам певну конфіденційність або безпеку. З цих причин вам краще використовувати преміальні VPN, такі як PureVPN!

  Jaki mam adres IP?

Згортання речей

Обладнавши свій пристрій VPN, ви можете використовувати WeChat безпечно та без спокою зсередини та за межами Китаю. Більше не доведеться турбуватися про блокади чи зацікавлених сторонніх дописів на ваші приватні розмови.