Чи безпечний Bitmoji?


Чи безпечний Bitmoji?

Що таке Bitmoji?

Bitmoji – це безкоштовний у користуванні додаток – доступний як для пристроїв iOS, так і для Android. Незважаючи на те, що безкоштовна версія додатка має обмежені можливості, покупки через додаток дозволяють вам платити за премію та отримувати доступ до всіх функцій. До Bitmoji можна легко дістатися через AppStore або PlayStore. Bitmoji дозволяє своїм користувачам створювати та обмінюватися власними емоджи та аватарами. Після придбання Snapchat, Bitmoji швидко завоював популярність не тільки серед підлітків, але і серед дорослих.

Додаток інтегрується в інші чатові програми, такі як Messenger для Facebook, WhatsApp, Snapchat та iMessage. За допомогою клавіатури пристрою додаток дозволяє користувачам створювати власні емоджи та навіть мультиплікаційну версію. Ви можете вибрати два варіанти: або ви можете створити аватар, використовуючи стиль Bitsrips або Bitmoji. Стиль Bitsrips пропонує детальні параметри налаштування та може створювати реальні аватари, з іншого боку, Bitmoji менш деталізований, але бажаний для швидкого створення.

Bitmoji допомагає користувачеві створювати не тільки естетику обличчя, таку як особливості аватара, але також дозволяє користувачам стилізувати свої аватари відповідно до їхніх модних уподобань чи вбрання. Після того, як користувачі створили власні аватари, вони стають доступними за допомогою клавіатури пристрою, як і вбудовані емоджи, і їх можна використовувати в електронних листах, текстах та онлайн-програмах для обміну повідомленнями..

is-bitmoji-safe-icon

Чи потребує Bitmoji повний доступ?

Дозволи на запит додатків дратують. Ви часто можете задатися питанням, чому певний додаток вимагає доступу до ваших контактів або доступу до мікрофона. Однак є кілька додатків, яким потрібен повний доступ для роботи. Bitmoji – одне з таких додатків. Зазвичай люди найменше турбуються щодо програм клавіатури, таких як Bitmoji – просять повний доступ до пристрою. Надання доступу до вашого пристрою означає розкриття всієї приватної інформації розробнику програми. Ваші контакти, повідомлення, електронні листи, особисті дані, дані, облікові дані для входу та банківські дані, все стає доступним для програми.

  ABC Kodi Addons: Як дивитися ABC на Kodi легально

Ми не кажемо, що Bitmoji – це тінистий додаток або може вкрасти ваші дані. Ми просто повідомляємо вас про доступ, який запитують такі додатки і з радістю надаємо. Клавіатурні програми, такі як Bitmoji, вимагають повного доступу, оскільки їм потрібна інформація про його користувачів. Аналізуючи інформацію про користувачів, програми клавіатури, такі як Bitmoji, можуть розробити передбачувальні пропозиції щодо автоматичного заповнення та виконання функцій автоматичного виправлення. Інформація, до якої звертаються програми, допомагає їм зростати та полегшувати роботу користувачів.

Веб-сайт Bitmoji пояснює, чому програмі потрібен повний доступ до пристрою. Ось що скажуть розробники Bitmoji:“Ми просимо дозволу на повний доступ, щоб ми могли завантажувати ваші власні зображення Bitmoji з наших серверів”.

Розробники Bitmoji також гарантують, що додаток, незважаючи на повний доступ до пристрою, наданий його користувачами, не може інтерпретувати дані, що вводяться через клавіатуру. Це їхні точні слова:“Клавіатура Bitmoji не може читати або отримувати доступ до будь-якого типу, яке ви вводите за допомогою клавіатури iPhone або будь-якої іншої сторонньої клавіатури”.

Дані, які збирає Bitmoji

Bitmoji не має власної політики конфіденційності. Оскільки він придбав Snapchat, Bitmoji проводить ту ж політику конфіденційності, що і Snapchat. Bitmoji має доступ до основної демографічної інформації користувача, яка відображає ваше ім’я, вік, стать та дату народження, а також ваш номер телефону, електронну пошту та дані для входу.

Bitmoji також має доступ до інформації про використання ваших послуг. Цей вид інформації дозволяє додатку записувати та зберігати спосіб взаємодії з програмою та схемою використання. Зайве говорити, що програма має доступ до всього вмісту, що ділиться та отримується, деталей контактів та інформації, що зберігається у сховищі пристроїв. Крім того, додаток також має доступ до файлів cookie та вашого пристрою.

  Чи законні VPN?

Сторонні додатки, такі як Bitmoji, часто використовують дані для покращення роботи користувачів. У цьому немає нічого поганого. Інформацію про користувачів можна використовувати для профілювання, що полегшує націлювання реклами. Це модель монетизації, яка часто використовується такими додатками, як Bitmoji, де безкоштовна програма заробляє, показуючи рекламі своїх користувачів відповідно до їх переваг.

Як небезпечно Bitmoji?

Як було пояснено раніше, Bitmoji вимагає повного доступу до вашого пристрою. Це, безумовно, призведе до виникнення кількох тривог для користувачів, які ставляться до конфіденційності та безпеки. Неважливо, що Bitmoji заявляє на своєму веб-сайті, оскільки це програма клавіатури, яка вимагає повного доступу, Bitmoji технічно має доступ до ваших даних натискання клавіш.

Як було пояснено раніше, такі додатки використовують доступні дані для створення користувальницької роботи. Тому для Bitmoji більше шансів записати та проаналізувати дані, що стосуються ваших вподобань у додатках, таких як часте використання певних емоджи, а не вашої приватної інформації. Зрештою, це питання перспективи. Любитель конфіденційності не бажає використовувати свій телефон для здійснення фінансових операцій або передачі конфіденційної інформації, оскільки пристрій може бути легко загублений або вкрадений.

Оскільки Bitmoji має доступ до вашої ідентичності, журналів викликів, мікрофона, камери та ідентифікатора пристрою, любителі конфіденційності скоріше здивуються програмою клавіатури, яка вимагає доступу до ідентифікатора користувача, мікрофона та камери, ніж турбуватися про дані натискання клавіш. Як було сказано раніше, все це питання перспективи. Якщо чесно, якщо ви ставитеся до конфіденційності занадто серйозно, вам буде цікаво, чи Bitmoji безпечний чи не використовує додаток в першу чергу.

Чи варто Бітмоджі?

Як було пояснено раніше, програми, які вимагають надмірних дозволів, найменше віддають перевагу любителям конфіденційності. Завжди існує ризик конфіденційності, пов’язаний із використанням сторонніх програм для клавіатури, таких як Bitmoji. Отже, це питання перспективи. Незалежно від того, чи хочете ви зробити текстові повідомлення цікавими, або віддасте перевагу конфіденційності. Ми не судимо цілісність розробників Bitmoji або не визнаємо її небезпечною програмою. Однак, незважаючи на те, що розробники успішно захищають та не мають наміру видавати інформацію про користувачів несанкціонованому персоналу, історія говорить нам, що витоки інформації неминучі.

  Як слідкувати за стрічковими нагородами 2023 в Інтернеті

Бітмоджі має достатній авторитет до свого імені, оскільки він придбав Snap Inc. Хоча Bitmoji не здається тінистим додатком, надмірні дозволи дійсно піднімають сигнал тривоги. Зазвичай на подібні побоювання відповідає політика конфіденційності програми. Спеціальна політика конфіденційності є обов’язковою, оскільки вона полегшує користувачів та вирішує їхні проблеми. Bitmoji не має власної політики конфіденційності, а політика Snapchat розкриває дуже мало специфіки щодо програми.

Хочете повернути свою конфіденційність в Інтернеті? Ви можете перевірити нижче керівництва: