Získajte American Netflix na zariadeniach Apple


Získajte American Netflix na zariadeniach Apple

Publikované: 3. marca 2023

Sledovanie siete Netflix na prenosnom zariadení, ako je napríklad váš iPhone alebo iPad, predstavuje pomerne pohodlnú možnosť, keď ste na cestách. Ak ste vášnivým fanúšikom a nechcete nechať ujsť svoju obľúbenú televíznu reláciu v domnelej inštancii, ako je cestovanie, táto príručka vám ukáže, ako získať aplikáciu Netflix na vašom iPhone alebo iPad. Okrem toho má tiež elegantný trik v rukáve, ktorý umožňuje prístup k mohutnej americkej knižnici Netflix mimo USA..

Získajte American Netflix na zariadeniach Apple

Aj keď je Netflix najlepšie konzumovaný na veľkej obrazovke, ako je Apple TV, jeho sledovanie na kompaktnom zariadení Apple, ako je iPhone alebo iPad, nie je také zlé. Je prenosný, Netflix má špeciálnu aplikáciu pre iPhone a iPad, ktorá poskytuje prístup k všetkému obsahu jedným kliknutím a oči celkom dobre upravujú obrazovku. Takže keď nabudúce cestujete, prenášajte si do vrecka svoj vlastný zábavný uzol inštaláciou aplikácie Netflix do svojho iPhone alebo iPad. Takto to dokážete.

 1. Kliknite na ikonu App Store
 2. Vyberte Vyhľadať a do vyhľadávacieho panela napíšte „Netflix“
 3. Vo výsledkoch vyhľadávania klepnite na „Netflix, Inc.“
 4. Vyberte možnosť „Získať“ alebo klepnite na ikonu „Cloud“
 5. Aplikácia Netflix bude teraz k dispozícii na vašej ploche
 6. Spustite Netflix >> Zadajte svoje prihlasovacie údaje
 7. Užite si Netflix na iPhone alebo iPad

V prípade, že v obchode App Store nenájdete aplikáciu Netflix, skontrolujte, ktorú verziu systému iOS používate na telefóne iPhone alebo iPad. Vaše zariadenie musí byť spustené na iOS 12.0 alebo novšom, aby ste si mohli stiahnuť najnovšiu verziu aplikácie Netflix. Používatelia, ktorí používajú staršie verzie systému iOS (5.0 a novšie verzie), si ho môžu stiahnuť iba v prípade, že aplikácia už bola v určitom okamihu stiahnutá. Podľa pokynov uvedených nižšie skontrolujte svoju verziu systému iOS.

 1. Choď do nastavení > , Všeobecné > , O ‘
 2. Vaše číslo verzie systému iOS bude uvedené vedľa položky „Verzia“
  Ako zakázať WebRTC v prehliadačoch Firefox a Chrome

Ak používate iOS verzie 5.0 alebo 11.4.1 a v minulosti ste si do svojho iPhone alebo iPad stiahli aplikáciu Netflix, môžete si znova stiahnuť staršiu verziu Netflix, ktorá je kompatibilná s aktuálnou verziou pre iOS..

Ako sledovať americký Netflix na iPhone alebo iPad alebo IOS

Teraz, keď máte na svojom zariadení spustenú aplikáciu Netflix, poďme sa pustiť do drzej príšery tejto príručky.

Ak máte sídlo v USA a cestujete mimo regiónu, budete mať prístup iba k knižnici obsahu, ktorá je k dispozícii v krajine, do ktorej idete. To znamená, že sa musíte rozlúčiť so stovkami titulov, ktoré sú k dispozícii iba v mocnej americkej knižnici, až kým sa nevrátite domov..

Prekonávanie siete Netflix nie je také ľahké, ako to bývalo také základné, ako je zmena nastavení DNS alebo použitie servera proxy. Potrebujete neustále fungujúci trik na prekonanie minulých lokalizačných bariér spojených s knižnicami obsahu spoločnosti Netflix. Na záchranu prichádza spoľahlivá sieť Netflix VPN, ako je PureVPN.

VPN šifruje váš internetový prenos a smeruje ho cez VPN server umiestnený na vzdialenom mieste, ktorým je v tomto prípade USA. Tým sa odstránia všetky stopy vašej skutočnej adresy IP a systém Netflix sa podarí presvedčiť, že k službe sa pristupuje odkiaľkoľvek. Populárna služba VPN, ako napríklad PureVPN, sa môže pochváliť až 2000 servermi na celom svete so stovkami tisícok IP adries, ktoré sú pre Netflix takmer nemožné zistiť bez ohľadu na to, ako inteligentné a efektívne využívajú techniky hĺbkovej kontroly paketov..

Vykonajte prácu všetkých sietí VPN?

Určite nie. Bezplatná alebo základná sieť VPN, ktorá má obmedzenú sieť serverov, je spoločnosťou Netflix povinná získať detekciu a zakázať čiernu listinu kvôli opakovane používaným adresám IP. Ak chcete neustále sledovať USA Netflix bez nepríjemných chýb proxy servera, vyberte serióznu službu VPN, napríklad PureVPN..

  Ako skryť IP adresu

Čo robí PureVPN najlepšou VPN pre USA Netflix?

PureVPN umožňuje prístup až k siedmim obľúbeným knižniciam médií Netflix vrátane US Netflix. Medzi ďalšie významné funkcie patrí:

Vyhradená aplikácia pre iOS

PureVPN má špeciálnu aplikáciu pre iOS, ktorú si môžete nainštalovať z App Store za pár sekúnd. Toto bude váš portál do neobmedzeného sveta streamovania Netflixu.

Bez prihlásenia

PureVPN prísne dodržiava svoju politiku nulových záznamov. Patrí medzi veľmi málo poskytovateľov VPN, ktorí prešli nezávislým bezpečnostným auditom svojich zásad ochrany osobných údajov a systémov, aby to dokázali.

Veľká serverová sieť

PureVPN sa môže pochváliť obrovskou sieťou serverov nad 2 000 strategicky rozmiestnených na 180+ miestach. Keďže máte k dispozícii neuveriteľných 300 000+ adries IP, je pravdepodobnosť, že ich spoločnosť Netflix zistí pomocou opakujúcej sa adresy IP, takmer nulová. Okrem toho sa môžete rozhodnúť aj pre vyhradenú adresu IP špecifickú pre daný región, aby ste sa uistili, že vaša adresa IP sa nikdy nezdieľa s nikým iným

Ako sa pozerať na americký Netflix s PureVPN

Čo musíte urobiť:

 1. Zaregistrujte sa do služby PureVPN (ak ste tak ešte neurobili)
 2. Prejdite na „App Store“ a vyhľadajte „PureVPN“ na vyhľadávacom paneli
 3. Vyberte „Získať“ alebo klepnite na ikonu Cloud a stiahnite a nainštalujte aplikáciu PureVPN iOS z App Store
 4. Spustite aplikáciu PureVPN a prihláste sa pomocou svojich poverení
 5. V zozname „populárnych webových stránok“ klepnite na „US Netflix“
 6. Teraz môžete sledovať svoj US Netflix na svojom iPhone alebo iPad odkiaľkoľvek na svete

Ak máte Apple TV 4 alebo Apple TV 4K, podľa pokynov nižšie získajte aplikáciu Netflix do svojho zariadenia.

 1. Choďte na domovskú obrazovku a otvorte obchod App Store
 2. Vyhľadajte „Netflix“ v obchode s aplikáciami a kliknutím na „Získať“ aplikáciu nainštalujte
 3. Po dokončení inštalácie nájdete aplikáciu priamo na domovskej obrazovke
  Ako nájsť lacné lety do Španielska

Ako získať American Netflix v Apple TV

Ak ste novým predplatiteľom Netflixu a chcete si ho pozerať na svojom Apple TV, čakáte nepríjemné prekvapenie. Regionálne obmedzenia, ktoré uplatňuje spoločnosť Netflix, vám nedovolia streamovať žiadny obsah okrem toho, čo je k dispozícii v miestnej knižnici médií.

Netflix má vyhradené knižnice obsahu pre rôzne regióny a dostupnosť obsahu vo veľkej miere závisí od toho, kde sa nachádzate. Napríklad americký Netflix, ktorý je zďaleka najpopulárnejší a najrozsiahlejší, sa obmedzuje iba na USA.

Streamovanie Netflixu v Apple TV je skvelý zážitok, ale môžete si ho vziať do zákrytu tým, že budete mať ruky v najžiadanejšej americkej knižnici Netflix. Riešenie je také jednoduché ako 123. Jednoduchým pripojením k serveru PureVPN v USA bude pre vás dostupný všetok obsah knižnice v USA. PureVPN má rozsiahlu sieť serverov, dobre optimalizovanú na streamovanie a neuchováva vaše denné aktivity.