ABC Kodi Addons: Як дивитися ABC на Kodi легально


ABC Kodi Addons: Як дивитися ABC на Kodi легально

Опубліковано: 6 грудня 2023 року

ABC – один з найпопулярніших каналів у США, який пропонує преміальний відеоконтент, включаючи безліч популярних телепередач. Kodi, будучи електростанцією з цифровим носієм з відкритим кодом, дозволяє своїм користувачам передавати весь вміст ABC через різноманітні додатки. Однак не всі вони використовують ліцензовані ресурси, і їх використання вкрай не рекомендується. Але не стрес, нижче ми перерахували два найкращі додатки Kodi, які допоможуть вам легально дивитися ABC на Kodi.

Спочатку започаткований як радіомережа, ABC перетворився на преміум-сервіс телевізійного мовлення Сполучених Штатів, який пропонує деякі найбільші телевізійні шоу усіх часів, такі як Джиммі Кіммель Live, The Good Doctor, The Doctor OZ Show, The View, America. інші. Kodi, з іншого боку, – це програмне забезпечення, що налаштовується на замовлення, яке служить святим моментом відеоконтенту з усіх видів джерел, таких як Netflix, Hulu, Amazon Prime та ABC. Однак, потокове передача на Коді часто піддається юридично сірій області, а не чорно-білій.

Потокове передавання на Kodi Legal?

Абсолютно, так. За умови, що ви передаєте вміст, використовуючи лише ліцензовані джерела. У Kodi є цілий світ доповнень (як офіційних, так і сторонніх), які можуть миттєво подавати вам будь-який тип вмісту на срібній тарілці. Хоча можна спробувати неофіційну надбудову для передачі певного контенту, який офіційно недоступний, найкраще чинити опір, якщо ви хочете уникнути юридичних наслідків. Більшість сторонніх чи неофіційних доповнень не мають трансляції чи авторських прав на вміст, який вони розміщують. Завжди використовуйте законні додатки Kodi, які обслуговують ліцензований вміст, щоб насолоджуватися безпечним потоковим досвідом. Простіше кажучи, потокове передавання на Kodi є законним, якщо ви не дивитесь, щоб він передавав незаконний вміст, захищений авторським правом.

  Як дивитися ESPN на Kodi

Азбука на Коді

ABC – це ще одне чудове джерело вмісту, яке доступне на Kodi. Хоча у більшості доповнень, які пропонують ABC, виникають проблеми з ліцензуванням вмісту, є кілька таких, які легально використовують та подають вміст із законних джерел. А найкраще – те, що вони не коштують вам ні копійки, як і решта бібліотеки додатків Kodi.

Найкращі додатки для перегляду ABC на Kodi з юридичної точки зору

Нижче ми перерахували два додатки Kodi, які пропонують потік ABC з офіційних джерел.

USTVNow

USTVNow – служба, спеціально розроблена для того, щоб дати змогу членам збройних сил США дивитись телевізійне телебачення Amercal за межами своєї батьківщини. Але це не робить його ексклюзивним лише для збройних служб. Насправді кожен може зареєструвати цей додаток, оскільки він дійсно не потребує підтвердження особи. Лише клацанням миші додаток USTVnow Kodi робить вміст доступним на вашому екрані.

За допомогою безкоштовного плану USTVNow ви можете передавати потокові всі основні наземні станції США, включаючи ABC, CBS, CW, PBS та My 9. І найкраще, що немає регіональних обмежень, пов’язаних з його вмістом, і ви можете передавати з них в будь-якій точці світу. Однак єдиним недоліком є ​​те, що цей безкоштовний рівень не пропонує вміст за запитом.

USTVNow також пропонує преміальні плани від 19 доларів на місяць до 99 доларів, які дозволяють вам отримати доступ до 200+ каналів, включаючи деякі найпопулярніші канали, такі як HBO та Showtime. Додаток USTVNow доступний для завантаження з офіційного сховища Kodi, тому спробуйте і законно отримати доступ до ABC.

Програми WABC

Доступний в офіційному сховищі Kodi, надбудова WABC Programs, без сумніву, є найкращим способом передавати вміст ABC за потребою. Він має простий, не налаштовується інтерфейс, щоб полегшити роботу стримерів, відображаючи весь доступний вміст на одній сторінці. Медіа-бібліотека досить збалансована і пропонує приємне поєднання старого та нового змісту. На вподобання класиків старої школи, таких як найсмішніші домашні відеоролики в Америці та нові випуски, такі як “Агент Щита” Marvel, можна з упевненістю сказати, що в бібліотеці вмісту є щось для кожного. Додаток WABC Kodi витягує вміст безпосередньо з офіційного веб-сайту телебачення ABC. Таким чином, ви також можете переглядати актуальні шоу ABC, такі як Good Morning America.

  Як дивитись Лігу чемпіонів УЄФА в прямому ефірі

Останні слова

Використання Kodi надзвичайно весело та абсолютно законно, якщо ви знаєте потрібні місця для пошуку потрібного вмісту. Щоб користуватися безпечним потоковим досвідом Kodi, завжди передайте вміст з офіційних джерел. Багато користувачів вибирають сторонні додатки, які, за всіма відомостями, можуть отримувати вміст, захищений авторським правом, з неофіційних джерел, що є як незаконним, так і аморальним. Тим не менш, якщо ви відчуваєте достатньо спокуси, щоб спробувати їх, ніколи не робіть цього, не вживаючи необхідних запобіжних заходів, як-от використання Kodi VPN.