Як видалити Facebook Messenger?


Як видалити Facebook Messenger?

Тут може бути десяток причин, чому ви хочете видалити свою програму Facebook Messenger.

Примітка: Зверніть увагу, що видалення месенджера Facebook не видалить ваші повідомлення, якщо ви не видалите їх заздалегідь. Крім того, неможливо видалити повідомлення, надіслані з папки “Вхідні” вашого друга.

Як видалити фейсбук месенджер

Як видалити Facebook Messenger на Android?

Щоб видалити Facebook Messenger на Android, виконайте наступні дії:

 1. Доступ Facebook Messenger в Google Play Store, натиснувши тут.
 2. Натисніть Видалити.
 3. Натисніть ОК, щоб підтвердити процес видалення.

Як видалити Facebook Messenger на iOS?

Щоб видалити Facebook Messenger на iOS, виконайте наступні дії:

 1. Торкніться і утримуйте клавішу Facebook Messenger значок.
 2. Торкніться значка “Х” у верхньому лівому куті піктограми.
 3. Натисніть «Видалити», щоб підтвердити процес видалення.

Перш ніж видалити: завантажте історію чатів у Facebook Messenger

Ось як можна завантажити Дані Facebook:

 1. Перейдіть на сторінку інформації Facebook, натиснувши тут.
 2. Клацніть "Вид" прямо поруч "Завантажте свою інформацію".
 3. Facebook дає вам можливість вибрати, які дані ви хочете завантажити. Ви можете або завантажити всі дані, що діляться на Facebook, або лише дані месенджера. Для завантаження всіх даних, що передаються у Facebook, натисніть "Створити файл". Якщо ви хочете завантажити лише дані Messenger зніміть усі прапорці крім месенджера.
 4. Після завершення Facebook надсилатиме вам сповіщення, коли ваші дані будуть готові до завантаження.

Як видалити імпортовані контакти з Facebook Messenger?

Ви не можете переглядати та видаляти імпортовані контакти на своєму мобільному пристрої, і вам доведеться відвідати сторінку “Керування імпортованими контактами для Messenger” на комп’ютері.

Просто виконайте наступні дії, щоб видалити імпортовані контакти з програми:

 1. Увійдіть у свій обліковий запис Facebook з комп’ютера.
 2. Перейдіть на сторінку Керування імпортованими контактами для Messenger.
 3. Клацніть Видалити всі контакти.
  Що таке приватна IP-адреса?

Політика конфіденційності Facebook Messenger

У той час як месенджер Facebook зараз доступний як спеціальний додаток для мобільних пристроїв, він все ще дотримується тієї ж політики конфіденційності, що і сам Facebook. Під час користування послугами Facebook ця інформація збирається від вас:

 • Загальна інформація про рахунок – Facebook збирає ваше ім’я, електронну адресу, номер телефону, ім’я користувача, місцезнаходження та пароль.
 • Інформація про з’єднання – Інформація про з’єднання – групи та люди, з якими ви пов’язані, а також будь-яку контактну інформацію, яку ви імпортуєте, синхронізуєте чи завантажуєте зі свого особистого пристрою.
 • Інформація про оплату – Інформація про вміст – Facebook зберігає інформацію, пов’язану із вмістом, яким ви ділитесь та створюєте. Це також містить інформацію про те, чим ви поділитесь, з ким ви ділитесь. Так само, якщо ваш друг поділиться інформацією про вас, Facebook також збирається.
 • Посилання & Печиво – Facebook може відслідковувати спосіб взаємодії з посиланнями під час користування його послугами та може дізнатися про ваші уподобання за допомогою використання файлів cookie. Він також буде спостерігати за веб-браузером, операційною системою та пристроєм, який ви використовуєте для доступу до служб Facebook.

Які дозволи вимагає Facebook Messenger?

Якщо ви хочете використовувати месенджер Facebook з усіма його функціями, вам потрібно надати такі дозволи:

 • Контакт – Якщо ви хочете зателефонувати контактам через Facebook Messenger або додати контакти месенджера зі списку контактів на своєму телефоні.
 • Камера – Вам потрібно буде дозволити додатку отримати доступ до вашої камери, щоб ви могли надсилати фотографії друзям безпосередньо через Facebook Messenger.
 • Мікрофон – Так само Facebook Messenger попросить отримати доступ до вашого мікрофона, щоб ви могли робити голосові дзвінки друзям.
  Чи законні VPN?

Є Messenger Facebook безпечним та приватним?

Facebook Messenger не шифрується від кінця до кінця за замовчуванням, так що підслуховувачі або навіть Facebook можуть слухати ваші розмови.

Однак “Таємна розмова” у Facebook Messenger є зашифрованою в кінці. Це означає, що ніхто не може читати повідомлення, окрім відправника та одержувача!

З цього приводу важливо бути обережними при натисканні на посилання / вкладення та вміст, яким ви ділитесь.

Зробіть більше, щоб залишатися анонімними та приватними в Інтернеті!

Якщо вам цікаво, що можна зробити для поліпшення конфіденційності та анонімності в Інтернеті, є декілька способів:

1. Використовуйте PureVPN – Хоча ви можете мінімізувати кількість даних, які Google та Facebook збирають на вас, це все ще не перешкоджає вашому Інтернет-провайдеру відстежувати, що ви робите в Інтернеті, і ділитися ним з цими самими корпораціями та урядом. . Щоб зробити вашу інтернет-діяльність по-справжньому приватною, необхідне використання VPN типу PureVPN.

2. Обмежити дозволи на додаток – періодично перевіряючи та обмежуючи дозволи на програму на вашому смарт-пристрої, ви можете захистити себе від ненадійних розробників додатків та отримати більше контролю над конфіденційністю в Інтернеті.

3. Встановіть розширення та пошукову систему, орієнтовану на конфіденційність – HTTPS скрізь забезпечить зв’язок між вами та сайтами завжди зашифрованим, а DuckDuckGo зберігає ваші веб-пошукові пошуки в секреті та не показуватиме націлену рекламу.

Хочете повернути свою конфіденційність в Інтернеті? Ви можете перевірити нижче керівництва: