Ücretsiz Wi-Fi olmadan film izleme


Ücretsiz Wi-Fi olmadan film izleme

Netflix ve Amazon prime videosu gibi akış hizmetleri, en sevdiğimiz ve en sıcak TV şovlarımızı yakalamamızı sağladı. Ancak, akışın hala büyük bir dezavantajı var, bu da her zaman internete erişmeleri gerekiyor.

Bu, yurtdışına seyahat ederken hiçbir şekilde avantajlı olmadıkları anlamına gelir. Ancak endişelenmenize gerek yok, en iyi akış hizmetleri artık insanların çevrimdışı film izlemesine izin veriyor. Dahası, standart hesabın bir parçası olarak hepsi ücretsizdir. Ayrıca, bu kılavuzda, ücretsiz Wi-Fi olmadan film izleme konusunda tam bir açıklama yapacağız. En iyi yanı ücretsiz ve tamamen yasal.

Netflix

Android’de ve normal aboneliğinize entegre edilmiş diğer platformlarda çevrimdışı izlemek için ücretsiz filmler indirebilirsiniz. İçerik indirmek, izlemenize izin verilen ekran sayısını saymaz.

Bununla birlikte, tüm içerik indirilebilir değildir, ancak Wi-Fi olmadan bir film izleyebileceğiniz gibi içeriğin olmasını sağlayan uyumlu cihazlarınızda aşağı doğru bir ok arayın. Netflix, film veya diğer içerikleri indirmenin en iyi yollarından biri olarak dünya çapında kendini kanıtladı.

Netflix kullanarak Wi-Fi olmadan filmleri nasıl ücretsiz izleyeceğinizi bilmek istiyorsanız, çok basit: Netflix uygulamasını tarayıcınızı kullanmak yerine doğrudan PC’nize indirmeniz gerekir.

Google Play Store’da ve Microsoft Store’da bu akış hizmetlerine erişmek için indirebileceğiniz bir Netflix uygulaması var. Maalesef Linux veya Mac’te Netflix uygulaması yok, bu nedenle filmleri çevrimdışı izleme seçeneği yok.

Netflix, bir tür adı veya seçiminizle ilgili belirli anahtar kelimeler girerek indirilebilir filmler aramayı oldukça kolaylaştırır. Ayrıca, yüksek aktarım hızları nedeniyle de ün kazandı, ancak bu bağlantı türünüze ve hızınıza bağlı olarak değişecektir. Ancak, çoğu insan ücretsiz filmleri indirmeden veya çevrimdışı olarak da izleyebilir.

Amazon ana videosu

Amazon prime videosundan çevrimdışı izlemek için film indirmek kolaydır. Tüm seçeneklere göz atarken, uygulama içinde ekranın üst kısmındaki “Bana ücretsiz” seçeneğini belirtin. Amazon prime’daki her şey indirilebilir ve Wi-Fi olmadan çevrimdışı izlenir.

  Kodi'de Canlı TV Nasıl İzlenir?

Filmleri bir dizüstü bilgisayara nasıl indireceğiniz çok basit. Seçilen filmin açıklamasının altındaki indirme düğmesini seçmeniz ve ardından tüm çevrimdışı filmlerinize erişmek için öğelerime yönlendirmeniz yeterlidir.

Amazon Prime’ın somut avantajlarından biri, sunduğu çocuklara yönelik seçenekler de dahil olmak üzere her türlü türde ürün yelpazesine sahip olan kapsamlı film indirme koleksiyonudur..

Dahası, Amazon Prime, sesli serilere, müzik parçalarına, e-Kitaplara ve diğer birçok umut verici üyelik avantajına erişim ile paketinde çok daha fazlasını sunuyor. Amazon prime videosu, film indirmenin veya çevrimiçi yayın yapmanın en iyi yollarından biri olan Android veya IOS gibi birden çok platformda kullanılabilir..

STREMIO

Seyahat süreniz boyunca fikir ve motivasyon toplamak için sabırsızlanıyor musunuz? STREMIO, boşluğun doldurulduğundan emin olur. İçeriği dizüstü bilgisayarınızda daha sonra çevrimdışı görüntülemek için kolayca indirebilir ve seyahatiniz boyunca aldığınızdan emin olabilirsiniz..

STREMIO, seyahatiniz boyunca güvenilir bir seyahat arkadaşı olduğunu kanıtlayabilir, bu nedenle kalkıştan önce cihazınıza yüklediğinizden emin olun. STREMIO indirmek için 2000’den fazla içerik sunar ve birden fazla dil için altyazı içerir.

Değerli görünen STREMIO görüşmelerine göz attıktan sonra, çevrimdışı izlemek üzere film indirmek için oka dokunun. STREMIO, beğendiğiniz konu seçimini belirlemek için özel oynatma listeleri oluşturmanın yaratıcı bir özelliğini de sunar, böylece değerli zaman taramanızı tüketmeden bunları boş zamanlarınızda izleyebilirsiniz..

Yukarıda bahsedilen diğer uygulamaların aksine, bu uygulama ücretsiz içerik sağlar, böylece ceplerinizde daha hafif olması mükemmel bir seçimdir.

Google filmleri ve TV’yi oynat

Google oynatma filmlerini çevrimdışı olarak indirerek beş cihazdan film ve TV şovu indirmenize izin verir. Bir IOS cihazınız varsa, uygulama içinde alışveriş yapamazsınız. Ancak, bu Android kullanıcıları için geçerli değildir.

Basit düzeni sayesinde Google Play’de içerik bulmak kolaydır. Amazon prime’a oldukça benzer, böylece hangi filmleri istediğiniz zaman ve yerde izlemeniz gerektiğini hızlıca bulabilirsiniz. Filmlerinizi ve TV şovlarınızı taşınabilir cihazlarınıza, özellikle çocuklarla seyahat ederken indirebilmek, boş zamanlarınızda rahatça seyahat etmenizi sağlar.

  Anonim VPN nedir

YouTube primi

Bulabilirseniz YouTube’u kullanarak bir dizüstü bilgisayarda çevrimdışı izlemek için film indirebilirsiniz. Her video açıklamasına bağlı bir indirme düğmesi vardır, ancak çalışması için premium bir abonelik hizmeti gerektirir. YouTube premium hizmeti, milyonlarca reklamsız videoya erişim sağlayarak avantajlarına sahiptir ve YouTube müziğini de içerir. Ayrıca, çocuklar için görüntüleme aktivitesini kontrol etmek için ebeveyn kontrollerine izin verir.