No Limi Magic Build Kodi üzerine nasıl kurulur


No Limi Magic Build Kodi üzerine nasıl kurulur

16 Ocak 2023

Kodi No Limits Magic Build’ı yükleyemiyor musunuz? Ardından yardım için bu kılavuzu kullanın. Ayrıca, birçok eklentinin kilidini açan en iyi Kodi VPN’den biri olduğu için PureVPN’i yalnızca 0,99 $ karşılığında kullanın. Kodi’de kanal akışının keyfini çıkarın ve kilitleme sırasında beyninizin stresini azaltın.

Limitsiz Büyü Yapısı

Limitsiz Magic Build, şüphesiz şu anda geliştiricilerin, yapının ve eklentilerinin sorunsuz çalışmasını sağlamak için düzenli olarak tutulan en istikrarlı yapılardan biridir. Filmler, TV şovları, müzik ve belgeseller ile ilgili çok yönlü bir eklenti kütüphanesi ile birlikte gelir. Uygulama geliştiriciler tarafından düzenli olarak korunduğundan ve güncellendiğinden, Magic Dragon ve Deja Vu gibi müzik ve video için birçok yeni eklentiye de ev sahipliği yapıyor. Varsayılan Aeon Nox 5: Silvo Skin, yapıya neredeyse fütüristik görünen ve arayüz gezinmeyi kolaylaştıran modern bir görünüm verir. Sonuç olarak, Limit Oluşturma, bunlar için birincil eğlence kaynağınız olarak Kodi’yi kullanırsanız,.

Yasal Uyarı: PureVPN No Limits Magic derlemesine bağlı değildir. Resmi olmayan depolardan gelen ücretsiz bir Kodi yapısıdır ve nasıl kullanıldığı konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu kılavuz, bu yapıyı kişisel ihtiyaçlarınız için güvenle kullanmanıza izin vermek için tasarlanmıştır. Ayrıca PureVPN, telif hakkı ihlali ve korsan içerik akışı veya paylaşımı ile ilgili her türlü eylemi kınadı.

Limitsiz Magic Build Nasıl Kurulur

Şimdi ana kısma geçelim. Kodi’de No Limits Magic derlemesi için kurulum yöntemi.

Not: Yapı, Kodi Krypton 17.6 ve Leia’nın tüm sürümleriyle çalışır. Ancak, yapıyı Kodi Leia 18.4 veya 18.5’e yükleyemiyorsanız, yapının sorunsuz çalışması için 18.1’e düşürmeniz gerekir.

Limitsiz Büyü oluşturma sihirbazı bu iki depodan edinilebilir.

 1. https://www.nolimitswiz.appboxes.co
 2. http://nolimitsbuilds.com/kodi/
  Chromium Nasıl Kaldırılır

Bu depoların ikisi de işe yarıyor, ancak No.2 bazen bazı kullanıcılar tarafından bildirildiği gibi bir hit ve özlüyor olabilir, bu yüzden https://www.nolimitswiz.appboxes.co.

Sihirbazı yükledikten sonra, bazı yetişkinlere uygun içerik barındıran Limitsiz Büyü yapısının farklı sürümlerini bulacağınızı lütfen unutmayın. Medya akışı için çoğu kullanıcı ‘Hafif Sürüm’ sürümünü kullanmanızı önerir. Kurulum sürecini 3 adıma ayırdık. İşte nasıl ortaya çıkıyor.

1. Adım: “Bilinmeyen Kaynaklar” ı etkinleştirin

Kodi’nin herhangi bir üçüncü taraf derlemesini veya eklentisini kabul etmesine izin vermek için önce “Bilinmeyen kaynaklar” ı etkinleştirmelisiniz.

Kodi “Ayarlar” a gidin > ‘Sistem ayarları’ > ‘Eklentiler’ > “Bilinmeyen Kaynaklar” ı seçin ve özelliği açın. ‘Uyarı’ mesajı açıldığında ‘Evet’i tıklayın

Adım 2: Limitsiz Kurulum Sihirbazı

 • Şimdi Kodi “Ana Sayfa” ya geri dönün ve “Ayarlar” a gidin
 • “Dosya yöneticisi” ni açın < “Kaynak ekle” yi tıklayın > Tıklayın ”
 • Havuz bağlantısını girin: https://www.nolimitswiz.appboxes.co/
 • URL’yi girdiğiniz hemen altındaki alana, medya kaynağınız için bir ad girin ve ‘Tamam’ı tıklayın. “Sınırsız Büyü” gibi hatırlanması kolay ve kolay bir şey seçin
 • Kodi ana ekranına geri dönme.
 • “Eklentiler” i açın ve ekranın solundaki kutuya benzeyen “Paket yükleyici” simgesini seçin
 • Zip Zip dosyasından yükle’yi tıklayın ve medya kaynağı için daha önce kaydettiğiniz adı seçin, bu durumda ‘Limit Büyüsü’
 • Kodi Krypton 17.6 ve öncesi için – Seçin: plugin.video.nolimitswizard.zip
 • Kodi 18 Leia için – Seçin: plugin.video.nolimitswizard18.zip ve “Tamam” ı tıklayın
 • Birkaç saniye içinde ekranda “Sınırsız Sihirbaz Eklentisi Yüklendi” bildirimi alırsınız

Kodi 18 kullanıyorsanız, sihirbaz yüklendikten sonra onlardan kurtulmak için sadece sağ düğmelere tıklamanız gereken birkaç açılır pencere görünür..

Adım 3: Sihirbazdan Limitsiz Magic derlemesi kurun

 • Kodi ana ekranına geri dönme
 • “Eklentiler” i tıklayın > “Program eklentileri” ni seçin, ardından “Sınır Yok Sihirbazı” nı açın
 • Kodi Leia kullanıcıları sihirbazı açtıklarında “Yükle / Güncelle” Sınırsız Yapı’yı tıklamalıdır
 • Artık yapının farklı sürümlerini göreceksiniz. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre birini seçebilirsiniz. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz birden çok sunucu bulacaksınız. Derlemeyi belirli bir sunucudan indirirken sorunlarla karşılaşırsanız, indirmeye başlayana kadar bir sonrakini deneyin
 • “Standart” veya “Yeni” yüklemeyi seçin ve “Evet” i tıklayın
 • Şimdi indirme işleminin tamamlanması için sabırla bekleyin
 • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, tüm dosyalar çıkarılana kadar başka bir işlem gerçekleştirmeyin. İstenirse, “Kodi kapatmaya zorla” yı seçin
 • Şimdi bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Kodi’yi başlatın. Firestick gibi başka bir cihaz kullanıyorsanız, cihaza yeni bir başlangıç ​​yapmak için bir güç döngüsü gerçekleştirin
  2023 Online Streamy Ödülleri Nasıl İzlenir?

Artık yapı, arka planda cilt ayarları gibi kalan adımları otomatik olarak tamamlayacaktır. Arka plan resimlerinin düzgün yüklenmediğini fark ederseniz Kodi’yi yeniden başlatın.

İşlem bittiğinde, Fütüristik Aeon Nox 5 Skin’i Kodi ana ekranınızda görürsünüz. Öncekiyle aynı görünüyorsa, cildinizi güncellemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Ayarlara git’, > Sistem ayarları’nı tıklayın., > cilt
 • Aeon Nox 5: Silvo’yu seçin
 • İstendiğinde “EVET” i tıklayın