Her Yerden Kilidini Açmak İçin En İyi Telegram VPN


Her Yerden Kilidini Açmak İçin En İyi Telegram VPN

Rusya ve Mısır gibi ülkelerde yaşıyorsanız, Telegram’a erişemezsiniz. PureVPN kullanarak bu engelleri aşmak kolaydır. Konumunuzu Telegram’ın çalıştığı başka bir ülkeye taklit edin ve gitmekte fayda var.

Telegram VPN logosu

Telegram, 200 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan bulut tabanlı bir VoIP ve anlık mesajlaşma servisidir. 1,5 Gigabyte’a (GB) kadar büyük dosyaların yanı sıra arama yapmanıza, mesaj göndermenize, fotoğraf ve video paylaşmanıza olanak tanır. Hem masaüstü hem de mobil platformlar için çok çeşitli etkileyici özelliklerle birlikte gelen şık ve sezgisel uygulamalar var.

Bunlar arasında Telegram kanalları, animasyonlu etiketler, gizli sohbetler ve canlı konum paylaşımı bulunur. Telegram, dünya genelindeki kullanıcılar arasında büyük bir popülerlik kazanmış olsa da, bazı hükümetler özellikle bundan hoşlanmıyor. Bu bölgelerin herhangi birinde yaşıyorsanız, cihazınıza güvenilir bir Telegram VPN yüklemediğiniz sürece bu bölgeye erişemezsiniz.

Daha fazla bilgi için okumaya devam edin:

Bir Telgraf VPN’sine İhtiyacınız Olan Nedenler

Aşağıda, Telegram için bir VPN kullanmayı düşünmeniz için birkaç iyi neden bulunmaktadır:

1. Her yerden erişmek için

Telegram ile ilgili en iyi şeylerden biri, kuşkusuz kullanıcıların birbirleriyle güvenli iletişim kurmasını sağlayan güvenlik özellikleridir. Ayrıca, hükümetlere şifreleme anahtarlarına erişim sağlamayı tekrar tekrar reddetmeleri, uygulamayı gizlilik bilincine sahip kişiler için en çok tercih edilen seçenek haline getirdi..

Bununla birlikte, hizmetin güvenli bir yer olarak tanınması, Çin, İran, Rusya ve Mısır gibi otoriter ülkelerde tamamen veya kısmen engellenmesine yol açtı. Bir VPN ile, trafiğinizi Telegram’ın yasaklanmadığı başka bir ülkedeki bir sunucuya yönlendirerek bu sansürü atlayabilirsiniz..

2. Bant genişliği daraltma etrafında almak için

Bant genişliği daraltma temel olarak İnternet Servis Sağlayıcıları (İSS’ler) İnternet bağlantınızı kasıtlı olarak yavaşlattığında gerçekleşir. Kullanıcılar genellikle video akışı veya VoIP uygulamaları nedeniyle aşırı miktarda veri tükettiklerinde bu uygulamaya başvururlar. Beklediğiniz gibi, bu çağrılarınızın kalitesini olumsuz yönde etkiler!

  DNS Spoofing Nedir - "Önbellek Zehirlenmesi" olarak da bilinir

Telegram’ı kullanmadan önce bir VPN bağlantısı kurarsanız, İnternet Servis Sağlayıcınızın çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı belirlemesi imkansız hale gelir. Uygulanan askeri düzeyde şifreleme nedeniyle tüm verileriniz anlamsız görünecektir. Çevrimiçi etkinliklerinizi izleyemeyecekleri için VoIP iletişiminizi kısıtlayamazlar.

İlgili Okuma: VoIP VPN nedir ve neden ihtiyacınız var??

PureVPN – En İyi Telgraf VPN’i!

En iyi Telegram VPN hizmeti için PureVPN’den başka bir yere bakmayın. Hong Kong’un gizlilik dostu yargı yetkisine dayanıyoruz ve bu nedenle uyulması gereken zorunlu veri saklama yasaları yok. Çevrimiçi etkinliklerinizin hiçbiri sunucularımızda da kayıtlı değil.

PureVPN, günlüğe kaydedilmemiş VPN hizmeti olarak onaylanmıştır, bu da hiçbir bağlantı veya etkinlik günlüğünün tutulmadığı anlamına gelir. Yasal bir talepte bulunulsa bile, kimseyle paylaşacak hiçbir şeyimiz olmayacak! Kırmızı bayrak yükseltmeden Telegram yapabilmeniz için çeşitli güvenlik ve gizlilik özellikleri de sunulmaktadır.

Telegram iletişiminizi korumak için Internet kill anahtarı, AES 256 bit şifreleme ve DNS sızıntı koruması kullanılır. Ayrıca 180’den fazla yerde 2.000+ sunucu ve 300.000+ IP’den oluşan küresel bir ağ işletiyoruz ve Telegram’a engellendiği yerden kolayca erişebilmenizi sağlıyor.

Kullanıcı dostu uygulamalar tüm büyük mobil ve masaüstü platformları için mevcuttur ve Telegram’a herhangi bir cihazdan erişmek için PureVPN’in kullanımını kolaylaştırır. Ayrıca, sınırsız bant genişliği size istediğiniz kadar sohbet etme özgürlüğü verir.

Hala PureVPN’in sizin için uygun olup olmadığı konusunda kafanız mı karıştı? Tüm planlarımız için 31 günlük para iade garantisi sunduğumuzu bilmekten memnuniyet duyarız. Bu, hizmeti risksiz bir şekilde kontrol etmek için bol miktarda zaman verir!

Telegram’ı VPN ile Kullanma?

Bu basit bir süreç. Aşağıda belirtilen adımları izleyin ve dünyanın herhangi bir köşesinden Telegram’a sorunsuz erişimin tadını çıkarın:

  1. Sipariş sayfamıza giderek PureVPN aboneliği satın alın.
  2. Tercih ettiğiniz uygulamayı indirin ve yükleyin.
  3. Tamamlandığında, PureVPN kimlik bilgilerinizle giriş yapın.
  4. Telegram’ın erişilebilir olduğu herhangi bir ülkede bir sunucu konumuna bağlanın.
  5. VPN bağlantısının kurulmasını bekleyin.
  6. Şimdi, Telegram uygulamasını başlatın ve sevdiklerinizle iletişim halinde kalın
  Akış İhtiyaçlarınız İçin En İyi Kodi Alternatifleri

Sıkça Sorulan Sorular

İşte Telegram ve VPN’ler hakkında en sık sorulan sorulardan bazıları:

Telegram Çin’de Neden Bir VPN İle Çalışmıyor??

VPN kullanmaya rağmen Çin’de Telegram’ın kilidini açamıyorsanız, sağlayıcınızın Büyük Güvenlik Duvarını atlayamaması olasılığıdır. Ayrıca, iddia ettikleri halde tüm VPN hizmetleri Çin’de çalışmaz.

PureVPN, bazı yarışmaların aksine, aslında vaatlerini yerine getiriyor. Çin için tamamen optimize edilmiş durumdayız ve Telegram’a (ya da hemen hemen engellenen diğer hizmetlere) erişim konusunda sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.!

Telegram için Ücretsiz VPN Kullanmalı mıyım?

Telegram’a engellendiği bir ülkeden erişmek istiyorsanız, kişisel verilerinizin ne olursa olsun korunmasını sağlamak önemlidir. Nedenini merak etmek? Bunun nedeni, hükümetin uyguladığı kısıtlamaları atlamaya çalışmanızdır; bu, işler ters giderse yasal yansımalara neden olabilir.

Bununla birlikte, ücretsiz VPN’ler düşük hızlar ve zayıf şifreleme gibi ciddi olumsuzluklarla birlikte gelir. Özgür olduklarını iddia ediyorlar, ancak diğer işlerden farklı değiller. Sonuçta, bu tür hizmetlerin ayakta kalmak için para kazanması gerekir. Birçoğunun kullanıcı verilerini, reklamverenler gibi üçüncü taraflara bir kâr için topladığı ve sattığı bilinmektedir..

Bu nedenler ve daha fazlası için, ücretsiz bir VPN kullanıyorsanız aradığınız premium deneyimi elde etmemeniz muhtemeldir. Telegram’a özel olarak ve gönül rahatlığıyla erişmek için ücretli VPN hizmetlerine bağlı kalmanızı öneririz.

Şeyleri Sarmak

Doğru VPN ile Telegram’a her yerden erişmek kolay ve hızlıdır ve tam olarak PureVPN gibi adların girdiği yer burasıdır.!