Najlepšie VPN pre Messenger: Jednoduchý prístup k nemu kdekoľvek v roku 2023


Najlepšie VPN pre Messenger: Jednoduchý prístup k nemu kdekoľvek v roku 2023

Facebook Messenger je zablokovaný v niektorých krajinách, ako je Čína, Turecko a Rusko. Zmeňte svoju IP adresu a umiestnenie na ľubovoľnú krajinu, kde je k dispozícii Messenger, a získajte prístup k nej za pár sekúnd pomocou PureVPN.

. VPN pre Messenger

Facebook Messenger je jednou z najpopulárnejších aplikácií na posielanie správ na celom svete s viac ako miliardou aktívnych používateľov mesačne. Komunikácia s priateľmi a rodinou vám uľahčí komunikáciu prostredníctvom bezplatných textových správ, ako aj hlasových hovorov a videohovorov. Nielen to, ale tiež môžete ľahko zdieľať fotografie, videá, nálepky a súbory GIF.

K aplikácii Messenger však nie je možné pristupovať odkiaľkoľvek. Niektoré autoritárske krajiny to úplne zakázali. Mnoho zamestnávateľov a vzdelávacích inštitúcií tiež obmedzuje prístup k aplikácii na odosielanie správ vo svojej sieti Wi-Fi. Ak ju chcete odomknúť, budete musieť použiť sieť VPN pre Messenger. Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej:

Ako VPN odblokuje Messenger?

Virtuálna súkromná sieť (VPN) je nástroj, ktorý robí dve hlavné veci. Po prvé, umožňuje vám predstierať, že ste v inej krajine, takže môžete obísť bloky. Po druhé, pridáva vrstvu ochrany celej vašej premávke, ktorá každému bráni vedieť, čo robíte online. Ako taký máte prístup k aplikácii Messenger odkiaľkoľvek bez toho, aby ste zvyšovali červené vlajky!

Dôvody, prečo potrebujete VPN pre Messenger

Ak tak neurobíte, pozrime sa, prečo by ste mali zvážiť použitie siete Messenger Messenger:

1. Ak chcete obísť online cenzúru

Ak cestujete alebo žijete v krajinách, ako je Irán, Turecko, Saudská Arábia, Rusko, Spojené arabské emiráty a Čína, nebudete si môcť chatovať v aplikácii Messenger. Koniec koncov, majú zavedené niektoré z najprísnejších zákonov o cenzúre internetu.

To však neznamená, že sa musíte obísť bez služby Messenger. S pomocou VPN môžete okamžite získať IP adresu iného regiónu bez cenzúry a získať prístup k nej bez ohľadu na to, kde sa skutočne nachádzate.

  Streamujte športové prenosy online odkiaľkoľvek!

2. Aby ste sa vyhli obmedzeniam siete

Je pravdepodobné, že program Messenger nie je k dispozícii vo vašej škole alebo v pracovnej sieti. Väčšina vzdelávacích inštitúcií a zamestnávateľov verí, že to môže odradiť žiakov a zamestnancov od práce, čo znamená, že blokujú program Messenger a ďalšie podobné aplikácie na posielanie správ.

Sieť VPN vám našťastie poskytuje prístup k aplikácii Messenger, aj keď ju obmedzí správca vašej miestnej siete. To spoofs vašu polohu, takže už nie ste na vašej škole alebo na pracovisku. Výsledok? Obmedzenia Wi-Fi sa na vás už nebudú vzťahovať!

PureVPN – Najlepšie VPN pre Messenger

Ak hľadáte dôveryhodnú sieť VPN, ktorá sa má používať s programom Messenger, PureVPN sa vám vrátila. Tu je niekoľko faktorov, ktoré z nás robia najlepšiu možnosť VPN na tento účel:

 1. Globálna sieť serverov: S obrovskou sieťou 2 000+ VPN serverov a 300 000+ IP na viac ako 180 miestach máte k dispozícii ubezpečenie, že pri hľadaní jedného na odomknutie aplikácie Messenger nebudete mať žiadne problémy..
 2. Žiadne protokoly o pripojení alebo činnosti: Používanie siete VPN znamená dôverovať poskytovateľovi vaše údaje. Naše nároky na neprihlásenie sú overené nezávislým audítorom – nemôžeme zdieľať žiadne údaje jednoducho preto, že nemáme žiadne.
 3. Kompatibilita naprieč platformami: Keďže na svojom mobilnom telefóne budete používať program Messenger, je nevyhnutné zvoliť poskytovateľa VPN s aplikáciami pre systémy iOS a Android, ako je napríklad váš, PureVPN.!
 4. zabezpečenia & Funkcie ochrany osobných údajov: Nechceli by ste, aby niekto zistil, že máte prístup k aplikácii Messenger. PureVPN používa Internet kill switch, ochranu proti úniku DNS a 256-bitové šifrovanie AES na ochranu vašich dát a identity.
 5. Vysoké rýchlosti: Keď sa pripájate k VPN, do určitej miery to ovplyvňuje rýchlosť vášho internetu. Aby sme tomu zabránili a poskytli vám vysoké rýchlosti, sú naše servery neustále optimalizované vlastnými profesionálmi.
  Sledujte TNT z ľubovoľného regiónu

Stále si nie ste istí, či je PureVPN pre vás? Neboj sa! Všetky naše plány sú kryté 31-dňovou zárukou vrátenia peňazí, aby ste mohli vyskúšať našu službu bez rizika.

Ako pristupovať k Messenger pomocou VPN?

Ak chcete pristupovať k aplikácii Messenger bezpečne a súkromne odkiaľkoľvek v priebehu niekoľkých sekúnd, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov uvedených nižšie:

 1. Prihláste sa na odber plánu PureVPN, ktorý pracuje pre vás.
 2. stiahnite a nainštalujte správnu aplikáciu pre svoje zariadenie.
 3. Ako protokol VPN vyberte OpenVPN
 4. Aktivujte spínač Internet Kill Switch a ochranu pred únikom DNS.
 5. Vyberte server VPN v ktorejkoľvek krajine, kde je prístupný program Messenger.
 6. Otvorte Facebook Messenger a spojte sa so svojimi blízkymi!

často kladené otázky

Nasledujú niektoré často kladené otázky týkajúce sa služieb Messenger a VPN:

Ako môžem používať sieť VPN v aplikácii Messenger?

Je to skutočne také jednoduché ako 1, 2 a 3. Musíte iba stiahnuť spoľahlivú službu VPN, ako je napríklad PureVPN, do preferovaného zariadenia, pripojiť sa na akékoľvek miesto na serveri, kde je k dispozícii program Messenger, a je dobré ísť!

Môžete použiť VPN na Facebooku?

Absolútne môžete použiť VPN na prístup k Facebooku odkiaľkoľvek na svete. Ak cestujete do krajiny, kde je blokovaná platforma sociálnych médií, odporúčame vám, aby ste sa zaregistrovali na PureVPN skôr, ako sa vydáte na cestu..

Je blok FB Messenger blokovaný v Spojených arabských emirátoch?

Čiastočne! Aj keď budete môcť používať službu Messenger na posielanie textových správ, sú to funkcie telefonovania, ktoré nebudete môcť využiť. Tieto obmedzenia sa však môžete obísť a uskutočňovať hlasové hovory / videohovory pomocou VPN.

Mal by som používať bezplatnú sieť VPN pre program Messenger?

Možno budete v pokušení používať bezplatnú sieť VPN na prístup k aplikácii Messenger, ale to nie je zďaleka dobrý nápad. Tieto „bezplatné“ služby sú neslávne známe pre zhromažďovanie a predaj vašich údajov tretím stranám za účelom dosiahnutia zisku. Väčšina z nich navyše ponúka zlé šifrovanie a niekoľko umiestnení na serveri. Ak chcete využívať všetky výhody VPN, radšej využívajte platené možnosti.

  Ako deaktivovať program Messenger

Zabalenie vecí

A to je všetko! Sieť VPN je všetko, čo potrebujete na neobmedzený prístup k aplikácii Messenger odkiaľkoľvek na svete.