Kde nájdem bezplatné Wi-Fi v Los Angeles?


Kde nájdem bezplatné Wi-Fi v Los Angeles?

Los Angeles, Kalifornia, je nádherné mesto s mnohými fascinujúcimi a pokojnými miestami. Mesto je tiež bohaté na tech a bezplatné Wi-Fi hotspoty. Ak si však myslíte, že v každom rohu je bezplatný prístupový bod Wi-Fi, potom by ste sa podľa vášho názoru mýlili. Aby sme vám uľahčili prácu, vytvorili sme tohto sprievodcu o tom, ako a kde nájdete bezplatné Wi-Fi pripojenie v Los Angeles. Navyše sa tiež dozviete, ako môžete bezpečne vykonávať svoju prácu na týchto otvorených sieťach bez toho, aby ste upútali pozornosť počítačových zákazníkov..

img

Skoč do…

Verejným prístupovým bodom Wi-Fi sa nedá vôbec dôverovať. Sú to otvorené siete, do ktorých sa môže pripojiť každý, vrátane hackerov a snoopers. V dôsledku toho nebudú ohrozené iba vaše profily sociálnych médií alebo e-mailové adresy, ale aj podrobnosti o vašom bankovom účte a ďalšie citlivé informácie..

Stále rastúce riziká verejnej siete Wi-Fi

Ak chcete bojovať proti nepriateľovi, musíte sa najskôr dozvedieť viac o nepriateľovi a jeho taktike. Pochopením viac o nepriateľovi sa budete môcť chrániť a podniknúť účinné protiopatrenia. V našom prípade je nepriateľ neviditeľný a môže byť prítomný na všetkých verejných sieťach Wi-Fi. Pozrime sa na niektoré bežné hrozby spojené s verejnými sieťami Wi-Fis.

Náchylné na útoky:

Ak sa domnievate, že bezpečnostné protokoly Wi-Fi, ako sú WPA, WPA 2 a WPA 3, postačujú na zabezpečenie vašich aktivít v sieti, nemali by ste sa viac mýliť. Minulé incidenty dokázali, že tieto bezpečnostné protokoly nie sú také pevné, ako sa kedysi zvažovalo. Ak máte o tom pochybnosti, prečítajte si viac o zraniteľnosti siete KRACK Wi-Fi.

Dostupné sady hackerov:

Trhanie slabej bezpečnosti siete Wi-Fi nie je raketová veda. Koniec koncov, teraz máme v digitálnom priestore k dispozícii bezplatné a platené nástroje, ktoré môžu dokonca aj netechnickému užívateľovi Wi-Fi kompromitovať sieť a získať k nej úplný prístup..

  Čo je to Split Tunneling VPN?

Útoky na stredných miestach sú Zaludny:

Ak ste netechnická osoba, nikdy by ste nedokázali odhaliť akýkoľvek pokus o prienik, nehovoriac o narušení bezpečnosti. Dokonca aj technicky zdatným používateľom je ťažké identifikovať záludný útok, ako je MITM, známy ako útok Men-in-the-Middle. Pri tomto type útoku útočník získa prístup k sieti a sedí medzi dvoma komunikátormi, t. J. Vami a sieťou Wi-Fi, aby monitoroval váš internetový prenos av niektorých prípadoch ho upravil.

Nie všetky hotspoty sú skutočné:

Hackeri a snoopers poznajú svoju cestu okolo zraniteľností a sieťových výhod. Nie je pre nich ťažké prísť na spôsob, ako narušiť akúkoľvek sieť. Jedným z najbežnejších, ale najúčinnejších postupov, ktoré používajú, je vytváranie falošných hotspotov. Hackeri môžu vytvárať škodlivé hotspoty, ktoré dokážu monitorovať a zaznamenávať údaje používateľov.

S týmto kontrolným zoznamom naďalej používajte bezplatné Wi-Fi v Las Angeles

Teraz, keď pochopíte nebezpečenstvo verejnosti alebo bezplatných internetových hotspotov, je dôležité, aby ste prijali prísne opatrenia, aby ste im zabránili:

Vždy sa pripojte k originálnemu Wi-Fis

Siete Wi-Fi prichádzajú tucet, keď narazíte na ulicu s potravinami, park a rekreačné alebo akékoľvek iné verejné miesto. A keďže hackeri vedia, aké zúfalí používatelia majú bezplatné pripojenie na internet, považujú za skvelú príležitosť nalákať takýchto používateľov vytvorením falošného alebo škodlivého hotspotu. V takýchto škodlivých sieťach môže hacker nielen špehovať súkromné ​​aktivity každého používateľa pripojeného k sieti, ale tiež modifikovať požiadavky a škody mnohými inými spôsobmi..

Preto sa vždy odporúča pripájať sa iba k autentickým sieťam. Za škodlivou alebo falošnou sieťou je veľa kľúčov, napríklad názov siete podobný zvuku, ale s preklepom alebo iným písmenom chýba alebo je pridaný. Okrem toho by ste mali vždy požiadať zamestnancov o pravosť hotspotu Wi-Fi.

Vždy skontrolujte zdieľanie siete

Majte na pamäti, že ak hackerom poskytnete aj najmenšiu príležitosť preniknúť do svojho zariadenia, budú. Automatické zdieľanie v sieti je jednou z takýchto príležitostí, ktorá môže mať za následok porušenie vášho súkromia. Ak si nie ste vedomí zdieľania, ktoré sa mohlo nastaviť na automatické otváranie po pripojení k novej sieti, môže to spôsobiť ďalšie poškodenie. Preto je potrebné skontrolovať, či je funkcia zdieľania siete zakázaná alebo nie.

  Ako opraviť chybu „Vaše pripojenie nie je súkromné“ v prehliadači Google Chrome

Nikdy nevykonávajte dôverné činnosti na verejných sieťach Wi-Fi

Verejné internetové hotspoty sú najmenej ideálnymi sieťami na fakturáciu, bankové transakcie alebo online nakupovanie. Koniec koncov, diskutovali sme vyššie o mnohých nebezpečenstvách, ktoré s takýmito sieťami súvisia. Preto sa vždy vyhýbajte akejkoľvek práci citlivej na súkromie na verejnom prístupovom mieste.

Vylepšite svoju internetovú bezpečnosť na bezplatné Wi-Fi pripojenie v Los Angeles pomocou VPN

Keďže nemôžete zabrániť tomu, aby ste sa pripojili k bezplatnému Wi-Fi, a samozrejme, kto to môže, môžete riziko aspoň znížiť na nulu nastavením virtuálnej súkromnej siete, tzv. VPN na vašom zariadení..

PureVPN vám ponúka riešenie všetkých vašich problémov z hľadiska súkromia aj bezpečnosti, či už ide o nezabezpečené Wi-Fi alebo iné online hrozby. Pomocou nášho šifrovania na vojenskej úrovni, t. J. 256-bitového šifrovacieho algoritmu AES, posilňujeme ochranu a anonymitu vašich údajov. Či už sa teda pripájate k internetu z domácej siete, kancelárskej siete alebo verejného hotspotu, ubezpečujeme vás o integrite vašich údajov a súkromí vašich internetových aktivít..

Aby sme zdvojnásobili našu záruku najvyššej úrovne bezpečnosti, ponúkame dokonca funkciu vyhradenú pre Wi-Fi, zabezpečené Wi-Fi. Musíte iba prepínať túto funkciu a vykonávať svoje online aktivity v akejkoľvek sieti s úplným pokojom.

Okrem ochrany údajov a dôvernosti môžete využiť našu službu VPN aj na niekoľko ďalších účelov. Môžete napríklad spoofovať svoju polohu a získať prístup k obsahu alebo službe špecifickej pre danú krajinu. Môžete získať skorý prístup k vašim obľúbeným online hrám. Navyše si môžete dokonca rezervovať lety za relatívne lacnejšiu cenu.

Nájsť zadarmo WiFi v

  • Spojené štáty
  • New York
  • Fénix
  • San Diego
  • Philadelphie
  • chicago
  • Houston
  • Florida
  • McDonalds