Dedikované streamingové servery


Dedikované streamingové servery

Vychutnajte si rýchly streamovací zážitok bez oneskorenia ako nikdy predtým

Rozlúčte sa s ukladaním do vyrovnávacej pamäte

Predstavte si, že vás doma unaví práca a tešíme sa na streamovanie vašich obľúbených televíznych relácií / filmov. Všetci ste na gauči posadení svojimi obľúbenými občerstveniami a hráte len na koncerte, aby ste zistili, že načítanie videa trvá len niekoľko sekúnd, kým sa nevráti do režimu vyrovnávacej pamäte..

V tomto okamihu je celá vaša nálada zničená a vy si myslíte, že s tým nemôžete robiť nič. V skutočnosti existuje a nazýva sa VPN. PureVPN má dedikované streamingové servery, ktoré sú umiestnené blízko sietí na doručovanie obsahu pre rýchle pripojenie a streamovanie HD bez oneskorenia.

Po pripojení k sieti PureVPN je vaša online komunikácia chránená pred nechcenými snoopermi vrátane vášho poskytovateľa internetových služieb a získate rýchly zážitok zo streamovania odkiaľkoľvek a kedykoľvek a z akéhokoľvek zariadenia.

Použite PureVPN na vylepšenie vášho online streamingového zážitku

S PureVPN môžete maximalizovať svoj streamovací potenciál.

Prístup k obsahu počas cestovania

Streamujte svoje obľúbené televízne programy / filmy bezpečne a súkromne odkiaľkoľvek na svete.

Streamovanie vo vysokom rozlíšení bez oneskorenia

Okamžité pripojenie a neobmedzená šírka pásma významne zlepšujú vaše zážitky zo streamovania.

  Kde nájdem bezplatné Wi-Fi v Los Angeles?

Zabezpečenie online za všetkých okolností

PureVPN ponúka AES 256-bitové šifrovanie, ktoré zaisťuje vaše online pripojenie pred votrelcami.

Obíďte plynové ISP

Poskytovateľ internetových služieb obmedzí vaše internetové pripojenie, keď zaznamená nestabilné rýchlosti sťahovania. Pripojením k PureVPN obídete pripojenie ISP a pripojíte sa k serveru PureVPN, čo znamená, že váš ISP nevidí žiadnu z vašich online aktivít okrem toho, že ste pripojení k ich internetu..

Globálna sieť VPN

PureVPN ponúka robustnú sieť serverov s viac ako 2 000 strategicky umiestnenými blízko, aby ste dosiahli optimálne prostredie pre streamovanie a prehliadanie. Vďaka sieti roztrúsenej na 180 miestach môžete maximalizovať svoje možnosti streamovania.

Viacnásobné pripojenia

Jeden účet PureVPN ponúka 10 multi-prihlásení. Môžete pripojiť svoj smartphone, Android TV, tablet, laptop, rozšírenie Google Chrome a ďalšie zariadenia.

Ako sa spojiť s PureVPN

 1. Stiahnuť ▼
 2. Prihláste sa na odber plánu PureVPN a stiahnite si aplikáciu do svojho zariadenia (Windows, Mac, iOS, Android, Android TV, rozšírenie pre Chrome a mnoho ďalších.)

 3. pripojiť
 4. Vyberte si server podľa vášho výberu, alebo ak chcete streamovať US Netflix, potom sa pripojte k vyhradenej možnosti Netflix USA..

  Po pripojení si môžete vychutnať zabezpečené streamovanie bez oneskorenia HD. Poznámka: Budete potrebovať predplatné na streamingové služby, ako sú Netflix, BBC, Hulu, Amazon Prime atď..

  Prečo váš ISP obmedzuje vaše internetové pripojenie?

  Streamovanie online spotrebuje veľa šírky pásma, čo nie je ideálny scenár, ak ste poskytovateľ internetových služieb. Ak nedosahujete rýchlosti, za ktoré platíte, je to pravdepodobne preto, že poskytovateľ internetových služieb obmedzuje vaše internetové pripojenie..

  Hlavným ukazovateľom, ktorý váš poskytovateľ internetových služieb obmedzuje pri internetovom pripojení, je, že sa môžu vyskytnúť pomalé vyrovnávacie pamäte a drastické zníženie rýchlosti. Škrtenie poskytovateľa internetových služieb sa neobmedzuje iba na konkrétne zariadenie, ale na vaše pripojenie k internetu. To znamená, že všetky zariadenia pripojené k internetu budú mať pomalší internet.

  Možné situácie, keď sa môže vyskytnúť škrtenie ISP

  Preťaženie siete

  Silná horúčka môže zahltiť rýchlosť vášho internetu. Špičkové časy závisia od miesta k miestu. K preťaženiu siete zvyčajne dochádza v nočných časoch, keď každý konzumuje internet.

  Skreslenie obsahu

  Streamovacia služba pravdepodobne spolupracovala s vaším poskytovateľom internetových služieb alebo im zaplatila, aby poskytovala ideálne rýchlosti, keď pristupujete k určitej streamingovej službe, a spomalila sa, keď pristupujete k akejkoľvek inej streamingovej službe..

  P2P aktivity

  Ak sa aktívne zapájate do aktivít P2P, váš poskytovateľ internetových služieb môže začať obmedzovať váš internet, pretože aktivity P2P spotrebúvajú veľkú šírku pásma a spôsobujú preťaženie siete ostatným v tejto konkrétnej sieti..

  Limit dosiahnutý

  Ak ste vyčerpali svoju internetovú šírku pásma, váš poskytovateľ internetových služieb začne vaše internetové pripojenie obmedzovať. Môžu dokonca ísť ešte ďalej a účtovať vám nadmernú sumu za ďalšie údaje spotrebované mimo pravidiel spravodlivých údajov.

  Ako nainštalovať Hulu na Kodi?

Viac informácií o funkciách PureVPN

 • Rozdelené tunelovanie
 • Šifrovanie AES
 • Zabezpečené WiFi
 • Bezpečné zdieľanie súborov P2P
 • Prepínač internetového zabíjania
 • iOS on Demand
 • Ochrana pred únikom DNS
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me