Ako sa pozerať na Disney Plus v Južnej Afrike


Ako sa pozerať na Disney Plus v Južnej Afrike

Uverejnené: 10. januára 2023

Máte obavy, ako získať prístup k Disney Plus v Južnej Afrike? Ak to chcete urobiť, musíte použiť PureVPN na odomknutie geografických obmedzení Disney Plus. PureVPN ponúka sedemdňovú skúšobnú verziu s 0,99 dolárov prvýkrát, aby pomohla Juhoafričanom sledovať Disney Plus a vyhnúť sa nude doma.

Sledujte Disney + v Južnej Afrike

Disney získala srdce dôvtipných streamerov, keď predstavila najsľubnejšiu streamingovú službu vôbec, t. Aj keď služba zaznamenala v prvom týždni jej spustenia hroznú haváriu, neodradilo veľa používateľov od prihlásenia sa na odber služby a jej následného užívania podľa obsahu ich srdca. Väčšina streamerov však stále nie je šťastná, pretože v službe chýba globálne pokrytie.

Disney Plus je k dispozícii v Južnej Afrike?

Disney Plus začal svoju službu z Holandska a potom sa presťahoval do Spojených štátov a potom do Kanady. Neskôr najnovšia služba streamovania pridala na zoznam niekoľko ďalších krajín. Služba v skutočnosti spustila aj svoj globálny plán, ktorý používateľom ukazuje plány pokrytia na nasledujúcich niekoľko rokov. Na poskytnutej cestovnej mape bohužiaľ nie sú žiadne známky Afriky alebo Južnej Afriky. To znamená, že fanúšikovia streamovania SA nebudú mať službu vo svojej krajine v dohľadnej dobe. Nenechajte sa však znechutiť, pretože existuje spôsob, ako ľahko prekonať túto prekážku.

Ako sa pozerať na Disney Plus v Južnej Afrike?

Obmedzenie regionálneho obsahu nie je ničím novým. V skutočnosti je praktizovaný mnohými streamingovými službami cez internet. Služba používa vašu adresu IP ako nástroj na sledovanie polohy na určenie vašej oblasti, a tak vám blokuje prístup k obsahu alebo službe úplne. Sieť VPN vám však môže pomôcť obísť túto prekážku tým, že vašu pôvodnú adresu IP podvrhne anonymnou adresou IP. Vďaka tomu môžete pomocou adresy IP VPN v USA sledovať Disney + v Južnej Afrike pomocou niekoľkých kliknutí.

  • Prihláste sa na odber vášho plánu PureVPN
  • Získajte klienta VPN pre vybrané zariadenie
  • Spustite sieť VPN a prihláste sa
  • Prejdite na zoznam krajín a vyhľadajte server USA
  • Stlačením tlačidla Pripojiť sa pripojíte k serveru
  • Po nadviazaní spojenia prejdite na Disney + a užívajte si
  Ako skryť IP adresu

Môžem sa teraz zaregistrovať do Disney +?

Pri hľadaní najlepšieho spôsobu objednania služby sa môžete stretnúť s prekážkami. Koniec koncov, služba nemá k dispozícii veľa platobných možností. Po druhé, služba prijíma platby iba z tých účtov, ktoré sú registrované v regiónoch, v ktorých spoločnosť Disney Plus ponúka svoje služby. Bez ohľadu na to sa vždy môžete rozhodnúť pre alternatívny spôsob platby, keď sa ocitnete v podobných situáciách. Napríklad môžete ísť s voľbou darčekovej karty iTunes a pripojiť sa k komunite Disney +. Môžete tiež zvoliť možnosť platby darčekovou kartou Google, ak používate zariadenie s Androidom.

Dúfajme, že v blízkej budúcnosti pravdepodobne nájdete viac alternatív, ako získať prémiový účet služby streamovania a prihlásiť sa na odber bez akýchkoľvek problémov..

Aké relácie a filmy sú na Disney plus?

Disney Plus možno nová služba v meste, ale obsahuje jeden z najpôsobivejších katalógov obsahu. Koniec koncov, služba je prepojená s najlepšími štúdiami na svete, Disney, ktorá vyrába množstvo obsahu už takmer sto rokov. Netreba dodávať, že počas svojho starodávneho funkčného obdobia získala služba veľa podnikov a dokonca rozvetvila viac subjektov. Akonáhle sa prihlásite na odber služby Disney +, získate úplný prístup k obsahu Marvel, Star Wars, americkému obsahu Hulu a ďalším.

Keď už hovoríme o najlepších filmoch a reláciách dostupných v službe streamovania, najlepšie tituly, ktoré nájdete, sú Star Wars, Avengers a Mandalorian. Táto služba bude sporadicky pridávať ďalší obsah do svojho katalógu.

Záverečné slová

Chcete sa pozerať na Disney + v Južnej Afrike, však? Ak áno, potom potrebujete PureVPN. Ponúkame servery na celom svete vrátane stoviek serverov v USA, Kanade a ďalších. Spoločne máme viac ako 2 000 serverov a mnohé z nich sú optimalizované na účely streamovania. Keď sa teda pripojíte k nášmu americkému alebo kanadskému serveru, získate prístup k službe Disney Plus, takže môžete kedykoľvek bez problémov streamovať kedykoľvek. Okrem toho budete môcť prehľadávať online svet bez zanechania stopy. Navyše, s VPN po vašom boku, existuje mnoho ďalších výhod, ktoré môžete ťažiť, ako si dokážete predstaviť.