Ako sa pozerať na Amazon Prime na Novom Zélande


Ako sa pozerať na Amazon Prime na Novom Zélande

Publikované: 26. októbra 2023

Nemôžete pozerať Amazon Prime na Novom Zélande? Vyskúšajte PureVPN ešte dnes za pouhých 0,99 dolárov a začnite si do Amazon Prime premávať svoje obľúbené relácie.

Sledujte Amazon Prime na Novom Zélande

Eurosport je s právami na pokrytie Premier League, Tour De France, Tenisových Grand Slamov a niekoľkých významných basketbalových podujatí jedným z najväčších mien v športových kanáloch. Je obľúbený mnohými, ale je k dispozícii iba pre ľudí v Európe, čo je pre fanúšikov, ktorí žijú niekde inde, dosť sklamaním..

Nový Zéland, krajina známa svojimi rozsiahlymi športovými aktivitami, stále vyhľadáva vysielanie kanálov, ktoré uspokoja potreby svojich športových fanúšikov. A keďže poskytujú iba niekoľko vybraných kanálov, nie je zabezpečený každý fanúšik a šport. Napríklad Eurosport je veľmi populárny kanál, ale kvôli jeho regionálnym politikám nie je dostupný pre obyvateľov žijúcich na Novom Zélande.

Amazon Prime je však plný úžasného obsahu. Kanál je iba druhoradý voči spoločnosti Netflix, pokiaľ ide o kvalitu, ktorú ponúka svojim používateľom. Kanál nielenže ponúka úžasný obsah tretích strán, ale vytvára aj niekoľko úžasných originálov, ktoré nikde inde nenájdete.

Medzi najobľúbenejšie originály Amazon Prime patria The Boys, The Romanoff a Jack Ryan od Toma Clancyho. Tí, ktorí milovali Top Gear, by sa radi dozvedeli, že pôvodní hostitelia relácie sa teraz spolu objavujú na veľkej prehliadke Amazon Prime..

To nie je všetko. K Amazon Prime pribudnú ďalšie úžasné predstavenia vrátane novej série Jack Reacher. Celkovo môžete na Amazon Prime kedykoľvek sledovať množstvo obsahu.

Môžem sledovať video Amazon Prime na Novom Zélande?

Nie, na Novom Zélande nemôžete pozerať Amazon Prime. Napriek tomu, že Amazon Prime je jedným z najpopulárnejších kanálov na svete a má tak fantastickú knižnicu obsahu, svoje služby obmedzuje iba na niektoré krajiny..

  Ako opraviť kód chyby Netflix NW-3-6

V súčasnosti je Amazon Prime k dispozícii iba v USA, Austrálii a Veľkej Británii. To znamená, že ktokoľvek žijúci na Novom Zélande nebude mať prístup k kanálu vo svojej krajine.

Našťastie existuje spôsob, ktorý vám pomôže pri streamovaní Amazon Prime na Novom Zélande. Ak používate PureVPN a zmeníte svoju IP adresu v ktorejkoľvek z vyššie uvedených krajín, budete mať prístup a využívať Amazon Prime na Novom Zélande.

Ako sa pozerať na Amazon Prime na Novom Zélande

Väčšina kanálov na celom svete má vo svojich kanáloch obmedzenia umiestnenia, čo ľuďom z iných krajín neumožňuje prístup na kanál. Amazon Prime sa riadi rovnakou stratégiou zachovania svojho kanála len v niektorých krajinách.

Aj keď obmedzenia, ako sú tieto, dráždia, stále ich môžete prekonať, ak máte k dispozícii správne nástroje. Najlepším nástrojom je v tomto prípade PureVPN.

PureVPN vám poskytuje prístup k akémukoľvek kanálu po celom svete, ktorý zahŕňa Amazon Prime. S PureVPN môžete ľahko zmeniť svoju IP adresu na ľubovoľné miesto. Po pripojení k serveru v USA, Austrálii alebo Veľkej Británii si budete môcť bez problémov vychutnať všetok obsah dostupný na Amazon Prime.!

Na pozeranie Amazon Prime na Novom Zélande musíte urobiť nasledujúce kroky:

 1. Prihláste sa na odber PureVPN výberom svojho obľúbeného plánu z webovej stránky PureVPN
 2. Stiahnite si aplikáciu PureVPN alebo rozšírenie prehliadača do svojho streamingového zariadenia
 3. Prihláste sa do aplikácie PureVPN pomocou svojho používateľského mena a hesla, ktoré vám pošleme e-mailom
 4. Prejdite na zoznam krajín a ako preferovanú polohu vyberte USA
 5. Počkajte, kým sa PureVPN úspešne spojí s najlepším americkým serverom pre Amazon Prime
 6. Po pripojení navštívte streamingovú platformu a začnite streamovať Amazon Prime na Novom Zélande

Prečo používať PureVPN?

PureVPN je jednou z najspoľahlivejších služieb VPN, na ktorú môžete naraziť. Sme v podnikaní viac ako 10 rokov. Sme jednou z mála služieb VPN, ktoré nie sú certifikované, t. J. Neuchovávame žiadne protokoly.

  Streamujte športové prenosy online odkiaľkoľvek!

PureVPN ponúka viac funkcií zabezpečenia a anonymity. Jeho 256-bitové šifrovanie na vojenskej úrovni je jednou z jeho najlepších funkcií, ktorá zaručuje úplnú bezpečnosť na internete.

Aj keď tieto funkcie pre spotrebiteľa prinesú veľa hodnoty, funkcie, ktoré by vás zaujímali, sú zamerané na streamovanie. V tomto scenári by ste zistili, že PureVPN je ešte viac použiteľný.

PureVPN ponúka 2 000+ serverov v 140 krajinách. Táto obrovská sieťová stopa zaručuje úplnú slobodu na internete. Môžete sa pripojiť k ľubovoľnej krajine a získať prístup k webom, ktoré sú inak obmedzené vo vašej oblasti.

Tieto 2 000+ serverov sú neustále optimalizované, aby ste si mohli vychutnať najvyššiu rýchlosť VPN. Počas streamovania nebudete ani minútu vyrovnávacej pamäte čeliť a vychutnať si ten najlepší zážitok.

Tak na čo čakáš? Získajte PureVPN teraz a získajte prístup k Amazon Prime na Novom Zélande.

často kladené otázky

Môžem získať prístup na Amazon Prime na Novom Zélande?

Áno môžeš. Ak by ste chceli mať prístup k regionálnemu obsahu na Novom Zélande v Amazon Prime, nepotrebovali by ste žiadnu sieť VPN. Možno však budete potrebovať virtuálnu súkromnú sieť, ak chcete získať prístup k medzinárodnému obsahu, ktorý nie je k dispozícii v regionálnej knižnici.

Existuje nejaký spôsob, ako získať prístup k prvkom na Chrome?

Samozrejme máte prístup k Amazon Prime v prehliadači Chrome. Aby sa veci zjednodušili, PureVPN ponúka rozšírenie proxy servera VPN VPN. Môžete si stiahnuť a nainštalovať rozšírenie pre prístup k službe v NZ mimo NZ kliknutím.

Existujú nejaké dobré tituly na Amazon Prime?

Nie je ich veľa, ale veľa titulov, ktoré stoja za pozornosť. Tu sú najlepšie tipy:

 • Veľká prehliadka
 • Úžasná pani Maisel
 • Dobré znamenia
 • Ostrov Guava
 • A viac.