Ako nainštalovať Kodi na Amazon Fire Stick a Fire TV


Ako nainštalovať Kodi na Amazon Fire Stick a Fire TV

Publikované: 17. októbra 2023

Rád sledujete Kodi? V tejto príručke sa dozviete, ako nainštalovať Kodi na Amazon Fire Stick a Fire TV. Okrem toho získate PureVPN iba za 0,99 dolárov, aby ste získali prístup k najlepším doplnkom Kodi a doma sa nudili..

Amazon Fire Stick je vynikajúca služba streamovania pre ľudí, ktorí sú stále na cestách a chcú si vziať so sebou celý zážitok zo zábavy vždy, keď idú na nové miesto. Vyznačuje sa rôznym obsahom, ako sú televízne programy, filmy a dokumenty rôznych žánrov. Máte k dispozícii veľa vecí, ale môžete si okoreniť život nekonečným obsahom tým, že dostanete Kodi na Fire Stick.

Amazon Fire Stick sa v súčasnosti bohužiaľ viac zameriava na používateľov v USA, ktorí majú účet Amazon Prime. Ak ho nemáte, máte prístup iba k základnej verzii Amazon Fire Stick, ktorá ponúka veľmi malý obsah.

Medzitým je Kodi skvelý streamingový prehrávač médií, ktorý má otvorený zdrojový kód, ktorý vám umožňuje používať neobmedzený počet doplnkov a prístup k neobmedzenému obsahu v aplikácii prehrávača médií Kodi. Keďže Kodi je aplikácia tretej strany, nie je ju možné nainštalovať na Fire Stick, pokiaľ nepovolíte svojmu prístroju povoliť sťahovanie a inštaláciu z neznámych zdrojov – viac o tom neskôr.

To je však to, čo ľudia v poslednej dobe robia, a to je to, čo si tento článok kladie za cieľ vysvetliť, „Ako používať Amazon Fire Stick s Kodi“.

Ako získať účet Amazon vo vašej oblasti

bohužiaľ, Amazon TV Fire Stick je obmedzená na niekoľko krajín, ako sú USA, Veľká Británia, Nemecko, Austrália a Japonsko. Mimo týchto krajín nemáte prístup k Amazon Prime kvôli regionálnym obmedzeniam.

  Binge-Watch francúzsky Netflix odkiaľkoľvek

Amazon Fire Stick obmedzuje váš prístup na základe vášho regiónu, takže ak sa nachádzate v akomkoľvek inom regióne, ako napríklad vo Francúzsku, Španielsku alebo kdekoľvek inde v Ázii, budete aj naďalej čeliť zablokovaniu a nedostupnosti služieb. Ak chcete získať prístup k službe mimo vyššie uvedených regiónov, musíte zmeniť svoju IP adresu a najlepším spôsobom je použitie siete VPN..

Ako nainštalovať Kodi na Amazon Fire Stick

Inštalácia Kodi na Fire Stick je veľmi jednoduchá. Ak ste už nainštalovali aplikáciu na Amazon Fire Stick alebo Amazon Fire TV, inštalácia Kodi nebude pre vás problém. Ak ste však ešte nenainštalovali žiadnu aplikáciu, môžete postupovať podľa pokynov uvedených nižšie a jednoducho prechádzať procesom nastavenia:

Prístup k nastaveniam zariadenia

Prejdite na ponuku nastavení na svojej Amazon Fire Stick a kliknite na zariadenie

Povoliť aplikácie z neznámych zdrojov

V ponuke Zariadenie prejdite na Možnosti vývojára. Vyhľadajte možnosť s názvom „Aplikácie z neznámych zdrojov“ a uistite sa, že je povolená.

Získajte aplikáciu na stiahnutie

Existuje mnoho skvelých aplikácií na stiahnutie, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie zadarmo. Môžete si vybrať ten, pre ktorý nájdete lepšie recenzie a použiteľnosť.

Stiahnite si Kodi pomocou

Po stiahnutí aplikácie Downloader na Amazon Fire Stick pokračujte inštaláciou Kodi. Spustite sťahovač a zadajte nasledujúcu adresu URL na nasmerovanie sťahovača do inštalačného súboru Kodi.

Získajte doplnky spoločnosti Kodi, ktoré dávate prednosť

Inštalácia doplnkov na server Kodi je jednoduchá. Musíte si byť istí správnym doplnkom, ktorý potrebujete. Dôvodom je skutočnosť, že na stiahnutie zadarmo sú tisíce doplnkov videa a každý z nich ponúka rozmanitý obsah. Ďalšie informácie o inštalácii doplnkov videa na pozeranie Kodi na Fire Stick.

Vždy používajte VPN so spoločnosťou Kodi

Spoločnosť Kodi bola v poslednom čase stredobodom diskusií medzi producentmi a distribútormi obsahu. Mnohí tvrdia, že Kodi zjednodušuje pirátstvo obsahu, a preto by malo byť zakázané. V dôsledku toho mnohé krajiny regulovali používanie spoločnosti Kodi vo svojich demografických údajoch a často fackovali používateľov spoločnosti Kodi vysokými pokutami.

  Ako nainštalovať Kodi VPN - Kompletná príručka pre všetky vaše zariadenia

Toto nie je jediná nevýhoda používania Kodi bez VPN. Väčšina doplnkov Kodi dostupných online je otvorený zdroj. Preto nikdy nemožno zaručiť pravosť a transparentnosť týchto doplnkov. V minulosti sa uvádzalo, že mnoho doplnkov spoločnosti Kodi ukradlo dôverné údaje používateľa bez ich súhlasu alebo vedomia.

Ak chcete, aby boli vaše údaje v bezpečí online, a aby ste zostali v bezpečí pred pokutami uloženými vašou vládou za používanie Kodi, použite prémiovú sieť VPN, napríklad PureVPN. Po pripojení sa vaša skutočná adresa IP, ktorá obsahuje informácie o vašej polohe, skryje a nahradí sa novou pseudo adresou IP. Získate tak novú online identitu, ktorá vám umožní vyhnúť sa všetkým obmedzeniam a pristupovať k svojmu obľúbenému obsahu na serveri Kodi s úplným pokojom.

Takto môžete nainštalovať PureVPN na Amazon Fire Stick,

  1. Prihláste sa na odber PureVPN
  2. Získajte PureVPN pre Fire Stick
  3. Nainštalujte sa, prihláste sa pomocou používateľského mena a hesla a potom sa pripojte
  4. Ako preferovaný server vyberte USA
  5. Užite si služby Amazonu z celého sveta

Po úspešnom nainštalovaní služby PureVPN budete mať prístup ku všetkým službám Amazonu, ktoré boli predtým zablokované vo vašom regióne. Nastavenie a sledovanie Kodi na Fire Stick je také jednoduché, ako sa dá.