Отримайте американський Netflix на Roku


Отримайте американський Netflix на Roku

Опубліковано: 6 грудня 2019 року

Roku – популярний потоковий пристрій як у США, так і за його межами. Він обслуговує вміст популярних онлайн-потокових служб, таких як Netflix для своїх користувачів на срібній тарілці. Якщо у вас є Roku, але у вас немає Netflix, виконайте наведені нижче інструкції. Як бонус ми також покажемо, як ви можете гео-скакати дивитися американську версію Netflix, а також інші канали, що базуються в США..

Netflix на Року

До того, як Amazon Firestick та Chromecast приєдналися до лав, Року був єдиним основним гравцем у галузі онлайн-медіаплеєрів. Roku запустив свою першу коробку відеоприймачів Netflix Internet Video Streaming – Roku DVP раніше в травні 2008 року.

З тих пір, як цей пристрій переживає кілька основних поколінь за поколінням. Тепер він має попередньо завантажений десяток каналів на базі США, таких як Amazon Instant, ABC, NBC та Hulu, щоб зробити ваш потоковий досвід на великих екранах більш ефективним та розважальним. В даний час Roku пропонує Roku Ultra, Roku Premiere, Roku Premiere +, Roku Express і Express +, і ви можете вибрати все, що вам підходить для кишені та потреб..

Як встановити Netflix на Roku

Запустити Netflix на Roku досить просто, оскільки пристрій з ним сумісно сумісний. Ось як можна встановити Netflix на Roku 1 та всі інші моделі Roku.

  Що таке приватна IP-адреса?

Для Року 1:

 1. На головному екрані Roku перейдіть на головну сторінку та виберіть “Netflix”. Якщо ви не бачите Netflix: перейдіть до “Магазин каналів” ➝ “Фільми & Телевізор “, виберіть” Netflix “➝” Додати канал “➝ перехід до каналу
 2. Виберіть “Так” на головному екрані Netflix. Якщо ви ще не є членом, дотримуйтесь підказок реєстрації або налаштуйте своє членство в Інтернеті.
 3. З’явиться код. Введіть цей код активації на сайті netflix.com/activate

Зараз у вашому Roku працює Netflix

Для інших моделей Roku:

 1. Перейдіть на головну сторінку та виберіть “Netflix”, якщо Netflix відсутній: Перейдіть до “Потокових каналів” ⭢ “Фільми & Телевізор “, виберіть” Netflix “⭢” Додати канал “⭢ перехід до каналу
 2. Виберіть “Увійти” на головному екрані Netflix. Якщо ви ще не є членом, дотримуйтесь підказок реєстрації або налаштуйте своє членство в Інтернеті.

Тепер ваш Roku підключений до вашого облікового запису Netflix. Насолоджуйтесь!

Як дивитися американський Netflix на Roku

Тепер, коли у вас є пристрій Roku, на якому працює Netflix, хіба це було б невдало, щоб дізнатися, що конкретна назва, яку ви намагаєтеся переглянути, недоступна у вашому регіоні?

Netflix на Roku відкриває цілий новий світ відео-розваг для шнурів. Однак ви все ще будете обмежені вмістом, доступним для доступу у вашому конкретному регіоні. Netflix, як ми всі знаємо, має окремі медіа-бібліотеки для кожної країни, серед яких бібліотека США найбільше цінується. Але ви все одно можете отримати доступ до його вмісту за межами США, використовуючи надійний сервіс VPN Netflix, такий як PureVPN. Використовуючи PureVPN, ви можете легко отримати доступ до всіх каналів, які базуються в США на Roku, які інакше недоступні у вашому регіоні.

  Jaki mam adres IP?

Зауважте, що Roku не має вбудованого VPN-клієнта, і вам потрібно буде встановити PureVPN на сумісному маршрутизаторі, який би використовувався для Roku. Роблячи це, Roku автоматично включить функцію VPN під час підключення до Wi-Fi.

Комплект складається з трьох етапів.

 1. Підписка на PureVPN
 2. Налаштування маршрутизатора за допомогою PureVPN
 3. Підключення маршрутизатора до Roku

Підпишіться на PureVPN

Відвідайте PureVPN і підпишіться на план на свій вибір.

Налаштування маршрутизатора з PureVPN

Після того, як у вас є активна підписка на PureVPN, настав час налаштувати її за допомогою маршрутизатора за допомогою Wi-Fi. Процес конфігурації відрізняється від маршрутизатора до маршрутизатора. Ось список усіх маршрутизаторів, а також їх посібники з налаштування.

 1. DDWRT з PPTP
 2. DDWRT з OpenVPN
 3. Маршрутизатор Asus з PPTP
 4. Маршрутизатор Belkin з PPTP
 5. Томатний маршрутизатор з PPTP
 6. TP-Link з PPTP
 7. D-посилання з PPTP

Після налаштування PureVPN на маршрутизаторі, що використовується, перейдіть до наступного кроку.

З’єднайте маршрутизатор з Roku

Тепер ви можете підключити роутер до Roku, виконавши ці кроки.

 1. Перезапустіть свій маршрутизатор і підключіться до IP-адреси PureVPN США
 2. На комп’ютері Mac або ПК відвідайте https://owner.roku.com
 3. Коли вас попросять вибрати країну, виберіть Сполучені Штати
 4. У США є 5-значний поштовий індекс, тому вам потрібно скласти власний поштовий індекс, пов’язаний із вашою кредитною карткою
 5. Тепер виконайте скидання заводських налаштувань на Roku. Для цього натисніть кнопку на задній панелі Roku протягом 15 секунд
 6. Знову налаштуйте Roku за допомогою маршрутизатора та підключіть його до мережі

Тепер ви зможете отримати доступ до американських Netflix, а також до інших американських каналів, таких як Hulu, ABC та NBC у вашому Roku.

Оскільки Roku не вистачає сумісності з VPN за замовчуванням, це, безумовно, найпростіший спосіб встановити та використовувати VPN на Roku. На відміну від Amazon Fire TV, який працює на модифікованій версії Android, Roku має власне власне програмне забезпечення, яке досить обмежує, які програми ви можете встановити.

  Як виправити помилку в режимі анонімного режиму Netflix

Щойно ви встановите PureVPN на Roku, ви можете бути впевнені, що ваші онлайн-дії зашифровані та заховані від сторонніх очей, як ваш місцевий Інтернет-провайдер. Величезна мережа 2000+ серверів у 180+ місцях гарантує оптимальний час роботи без витоків DNS.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me